Отговори
# 60
  • Мнения: 2 614
Веси, Честит Рожден Ден!!! (уви, вече на патерица, извинявай)  Най-вече много здраве ти желая, и да имаш цялата любов на хората, които обичаш!!!


Днес закарахме Калина в Плевен... Не съм в най-добрата си форма...тъжно ми е без детето...
Хубав уикенд ви пожелавам!  Hug  bouquet

# 61
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Весе честит празник !!!!
Мишелинче и на теб мила още много години да празнувате !!!! Hug Hug Hug
Ей , Пачо добре дошла в клуба на крещящите  невротички  Laughing Сигурно отстрани ако някой ме види как ги наказвам и им се карам понякога ще ми ги вземат  ooooh!

# 62
  • София
  • Мнения: 3 827
Мишелин, честита годишнина. Много любов и щастие дълги години  bouquet.
Пишете ме и мен в клуба на невротичките Mr. Green. Аз рядко си позволявам да го шамаря (единствено и само по памперса, че на друго място ме е страх да не стане някоя беля), но често повишавам тон Embarassed, ама той е такъв инат, че докато не стане неговата пищи, тръшка се. Абе с две думи върши чудеса, докато не постигне целта си ooooh!.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 616
 Марти - ние сме без пампа от година и да ти кажа като шляпна си ме разбира много добре. Жал ми става, обаче не мога да изляза на глава нито с нея нито с брат и. Много се бият и карат - понякога викането помага, но друг път само шамарчетата оправят нещата Embarassed
Да не казвам че Симона е по-силна и бие брат си, а той понеже все му се карам не смее да си върне и само пищи - сега си осъзнава грешката, че ако не я беше бил като беше малка, сега тя нямаше да бие него  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 438
Честито на всички,празнуващи през тези дни!
Честит празник на именниците Валко и Трифон! Живи ,здрави и безгрижни!
Честит рожден ден на Весето! Пожелавам ти всичко,което не може да се купи с пари и ....много пари за останалото!
Честит празник и на Мишелин! Дълги години любов,уважение и разбирателство!
По темата за инатите и ние сме в този клуб. Анна Мария каквото си реши си го прави и нищо не може да я спре. От плясването пък започва да пищи все едно някой я коли. С Лазар не съм имала подобни проблеми и сега с нея ми е много трудно. Не чува нищо и никого. А като чета ,че и при повечето от вас е така започвам да си мисля,че сигурно е от зодията. За доста подобни черти съм чела при Стрелците и сигурно е вярно,колкото и да не ни се иска.

# 65
  • Мнения: 728
Хехе...хубава тема сте обхванали... Grinning
Ние няма да се цепим от отбора на инатите....Не стане ли по неговата...дръж се...
От време на време мама се кара на по-висок тон и има пляс по дупето и след това няколко дни все едно нямам дете... Wink
Гледахте ли снощи новините....как баща пребил 2 годишното си детенце...чак е в кома милото! Sad
Тоя да го хванеш и патрона в главата! #2gunfire

# 66
  • Мнения: 940
Не е до зодията,възрастта им е такава  Simple Smile
Аз не пляскам Елла,наказвам я в стаята и -тя си знае вече ,само като и кажа -отивай си в стаята и тя почва да циври но отива и чак вратата си затваря Laughing-успокоява се сама за няколко минути после излиза новичка.
Пробвайте да наказвате ,разбират вече и е много добър метод! Peace

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Оо, Вики, и ние така се наказваме и подкрепям думите ти! Нашето място за наказание обаче е да седне на дивана и да не слиза долу.  Grinning Само като повиша тон или по-скоро викна  Blush когато е направил нещо, което съм повторила поне 10 пъти да не прави  и той си знае и веднага се качва на дивана и не мръдва за две-три минути. После се извинява, обещава, че повече няма да прави така, целуваме се и всичко е ОК!  Wink  Това обаче го правя само за наистина сериозните неща, иначе с приказки се връзумява. Пуппу! Не мога да кажа, че е инат, не се тръшка и разни подобни, поне засега!  Joy

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 18:52 от kadrokosa

# 68
  • Мнения: 80
Ами и у нас тръшкане не е имало, процедирам по същия начин като Къдрокоса и Вики, смао дето наказанието е да постои до масата. Честно, не му минава безкрайно лесно, сърди се, че е наказан, защото като го питам: "Ще правиш ли пак така? - отговаря - Да, което си е живата истина, но не този отговор е правилният  Laughing Тамън докато постои и успявам да посвърша нещо, а накрая идва д ами прошепне, че няма да прави повече така и ми казва да се цункаме, за да се сдобрим.
Другият вариант за наказание е - просто взимам предмета на раздора и след някои и друг ден като си го поиска, вече е омекнал и доста повече съдейства. Иде реч за събирането на разпилените играчки.

Толкоз от нашите наказания Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 528
Искам да ви почерпя, имам повод - моето приятелче в живота днес има рожден ден.
 smile3521



Наздраве и да сме живи & здрави всички!!!
 newsm51

# 70
  • Мнения: 458
Мимис, да ти е живо и здраво другарчето!

# 71
  • Мнения: 799
Мимис, честитка и от мен!   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 033
Мимис, мноооооого здраве и  късмет за другарчето!

# 73
  • София
  • Мнения: 528
Благодаря!


Да ви се връща!

# 74
  • София
  • Мнения: 3 827
Мимис, да ти е живо и здраво другарчето!

Общи условия

Активация на акаунт