Отговори
# 45
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден, Веси!

Пожелавам ти да си много обичана жена и майка, все така очарователна и никога да не загубиш ентусиазма и дързостта на младостта си!
Страхотно стихотворение! Разчувства ме! Hug

# 46
  • Мнения: 728
Ето това ме направи най-щастливата мама на света...  Hug

# 47
  • Мнения: 9 467
Веси, Честит Рожден Ден!  bouquet
Желая ти най-искрено много любов и разбирателство, здраве и късмет!
/ти имаш време за поне още 2 бебета, но този сладур с букета, не го оставяйте сам Wink/

Весело празнуване и мн приятни изненди днес!

# 48
  • Мнения: 1 033
на патерици на Трифон и Валко!

Веси, честит рожден ден! Страхотно начало на празника си имала!

Тане, разбирам те много добре как се чувстваш, сигурно вече искаш да е неделя, така както и аз искам да е края на март. Малчо като говорим по скайпа и ни види и започва да вика: "Икам таааааам!", направо ми се къса сърцето.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 616
Честит Рожден Ден, Веси! Много любов и щастие ти желаем! И двамата мъже много да те слушат !



А аз ви черпя за петата годишнина от нашата сватба  Laughing





и да ви се похваля, че от вчера имаме още едн член на нашето семейство - едно прекрасно мъркащо бижу, което още си няма име (за сега е само Писана  Mr. Green)

# 50
  • София
  • Мнения: 528
Весе, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!



Да си здрава, щастлива, обичана и обичаща!!!


 

# 51
  • Мнения: 728
Много Ви благодаря на всички за пожеланията! Hug
Вие си знаете,че много,ама много си ви обичкам.... Heart Eyes  bouquet

# 52
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Веси, честити рожден ден!
Много здраве и късмет ти желая! Да бъдеш обичана и уважавана майка и жена!

На именниците вчера - да им е живо и здраво името! Да си го носят 100 години и винаги да има кой да ги почита на имен ден!

Елс, теб на финала - честито! Лека бременност, на финала леко раждане на живо здраво дай Боже момиченце(то квото сте го забъркали вече де  bouquet)!

Извинете за лаконичността, но нема да развалям прекрасната тема!
Искам пак да е преди 1 година.....

# 53
  • Мнения: 80
Честит рожден ден, Веси!

Бъди здраава и обичана!

# 54
  • Мнения: 728
Няма как да не споделя с вас ...


Габ,много ти благодаря мила!Трогна ме! Hug

# 55
  • Мнения: 799
Веси, честито!!! Здраве и любов, останалото да си го купиш    bouquet И мъжете много да те слушат  Mr. Green
Мишелин, честито и на теб! Много романтика/секс днес (а и не само днес  Mr. Green)!
Мимито, кви са тия депресии, бе, жена, нали се разбрахме да оставиш това на професионалистите... Казвай какво те мъчи и не си мълчи заради веселбата в темата - Елс ще е бременна още 9 месеца, все пак  hahaha
Яни, Тане, сигурно ви е много гадно, но в момента давам половин кралство някоя баба да вземе Маги за 1 сед..., ъъъ... месец. Егати инатливото дете имам #Cussing out Днес ми избяга от поликлинаката и като я хванах от вън, пред вратата, за ужас на докторката я набих. А тя въобще не се трогна, и след около 5 минути пак ми избяга, този път от аптеката. Ей, откачих, честно. За първи път в живота ми/й изпитах желанието да я смачкам от бой  ooooh! Размина се само с перване по бузата, защото в главата ми изникнаха разни репортажи от новините за "прието дете в болница с 28 фрактури и т.н.". Ужас, бавно вървя към полудяване (в същност май не е толкова бавно  newsm78). Оф, отивам да си лекувам нервите със семки и филм, така и така съм къщи и явно няма да работя  Tired
Марти, радвам се за оченцето на Ани, дано се разминете без интервенции все пак  Peace

ПС Весенце, стихотворението наистина е страхотно   bouquet (това ти го казва човек, който въобще не чете и не се интересува от поезия, така че си е голямо признание  Peace)

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Веси,честит рожден ден!Много щастие ,здраве ,любов и поне една сестричка на Ивко!
Мише,честита ви годишнина!Още много години щастлив семеен живот ви желая!
Яни ,всеки път като ми стане мъчно за Стилиян се сдещам за тебе и се чудя колко ли ти е гадно.
Пачи ,не знам от зодията ли е или от възрастта ,обаче и нащо чудо е голямо инатче,направо ме побъркваше преди да замине на село.

# 57
  • Мнения: 940
Весе ...всичко най най  ти пожелавам но най вече много здраве  bouquet

Елси ...викаш що не се пробваме А? Ами де да можеше само да пробваме от любопитство,ама нъц...пробваме ли връщане назад няма.Интересното при нас е че сега Дан натиска  а аз се дърпам ...мале за Елла колко го гоних ooooh!,ама и при  нас понеже отне доста време и на него му се гадеше вече като чуеше за овулация Laughing
Иначе напълно те разбирам за черните мисли ,и при мене това е голям фактор,толкова обичам Елла че ревнувам от мисълта за друго което ще ми отнеме пълното ми внимание от нея.А е нормално мисля да се чувстваш така понеже все още не познаваш малкото човече !То докато родиш Стени ще е почти на 3 и вече съвсем ще разбира.Точно такава е разликата м-у мен и брат ми и да ти кажа как се е грижил за мен....на детска градина ме е водил и ме е хранил...въобще помагал е в отглеждането ми  Laughing То до ден днешен си е така ,много се обичаме с него! Heart Eyes

Пачи...Добре че не си натупала малкото дупе  Heart Eyes,всъщност в БГ може ли да си позволиш потупване на публично място ?! Тука боже опази ако някои посегне на детето си на публично място ,дори и в къщи де но ако съседите чуят. Confused


Хот къде се дяна бе моме,изпускаш ценни новини

# 58
  • Мнения: 799
Пачи...Добре че не си натупала малкото дупе  Heart Eyes,всъщност в БГ може ли да си позволиш потупване на публично място ?! Тука боже опази ако някои посегне на детето си на публично място ,дори и в къщи де но ако съседите чуят. Confused
Хаха, в тази дивотия тук това е последното нещо, за което някой ще те санкционира. Закони има, но като няма контрол... всичко си остава само на теория  Twisted Evil

Магарето се подмазва цяла вечер и ми пее "Мила мамо, оки бичи, кажи мамо, бучи мамо"  Joy

# 59
  • Мнения: 912
Елси, разплака ме много...само това ще кажа.....И ЧЕСТИТО pregnant
 nbirthdayЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЕСИИИИИИИИИИ newsm59

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 07:09 от msbilt

Общи условия

Активация на акаунт