Христо Мутафчиев е станал татко!

  • 6 611
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Сигурно е на седмото небе, че успя да си има и момиченце  Crazy

# 16
  • Мнения: 13 512
Сигурно е на седмото небе, че успя да си има и момиченце  Crazy
Не е на себе си. И двамата страшно много искаха да е момиченце.

# 17
  • Мнения: 6 417
А бебето в коя болница се роди?

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ми честита му щерчица, тогаз!  Grinning
Жива, здрава и с късмет в живота...   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 212
Честита дъщеричка! Да им е здрава и много щастие им желая!

Доколкото знам - има един син от първия си брак с дъщерята на Наум Шопов, а след това още един от втория брак. Но и сегашната му жена има син от първия си брак. Та затова общо момчетата са три и със сигурност Ая ще расте като принсеца  Grinning

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Честита им дъщеричка! Да е жива и здрава!   bouquet
Желая им много обич и щастие на цялото семейство!

# 21
  • Мнения: 13 512
Честита дъщеричка! Да им е здрава и много щастие им желая!

Доколкото знам - има един син от първия си брак с дъщерята на Наум Шопов, а след това още един от втория брак. Но и сегашната му жена има син от първия си брак. Та затова общо момчетата са три и със сигурност Ая ще расте като принсеца  Grinning
не, две са момчетата, грешиш. Но това е без значение, Ая е първото момиче в семейството им и е сигурно, че ще е като принцеса.

# 22
  • Мнения: 6 039
Честита дъщеричка! Да им е здрава и много щастие им желая!

Доколкото знам - има един син от първия си брак с дъщерята на Наум Шопов, а след това още един от втория брак. Но и сегашната му жена има син от първия си брак. Та затова общо момчетата са три и със сигурност Ая ще расте като принсеца  Grinning

не, Асен и Благовест са синовете му, а Ая е дъщеричката. Общо 3 деца /засега/ Wink

Ая се роди в Майчин дом, вчвра 3100гр, 51см

# 23
  • Мнения: 2 212
Да, неговите момчета са две, но някъде из пресата мисля бях чела, че сегашната му съпруга също има син...но напълно възможно е да съм се заблудила...така, че изивнявам се ако е грешно инфото, но всъщност наиситна няма никакво значение това, важното е, че принсецата е налице  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 591
Христо Мутафчиев има един син от връзката му с Лиза Шопова-Асен.Второто момче в семейството е син на жена му от първия й брак-Благовест.

# 25
  • Мнения: 3 459
Да им е честито   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 233
Да е живо и здраво бебчето!  bouquet

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Христо Мутафчиев има един син от връзката му с Лиза Шопова-Асен.Второто момче в семейството е син на жена му от първия й брак-Благовест.
Мерси за разяснението, че леко се обърках.

# 28
  • Мнения: 948
Да им е жива и здрава дъщеричката!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Да им е жива и здрава дъщеричката!

Общи условия

Активация на акаунт