Свищовски мами сладурани и децата ни засмяни!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 779
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
Хайде здравйте и добре дошли на новите  Wink!!! Само с Петя не се познаваме ,но има време ще се запознаем.Аз нали си имам помощница,че успях да свърша нещичко във къщи.
Айде цунки на всички

# 46
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Цитат
А иначе атопичния дерматит е кофти, но нали е до време и се израства. Така ли беше или се бъркам?
Израства се, но не се преодолява напълно никога!
Иначе на нас дерматита ни се повлиява добре от стоенето на моренце Mr. Green.Самата влага там и морето наистина ни водеха до почти 5-6 месечно отсъствие на кожни проблеми. Миналата година успяхме да отидем два пъти и за сега все още нямаме проблеми.

# 47
  • Мнения: 362
 Сиси а бе аз тебе не те знам що не пуснеш една снимка да те видя,може и да се знаем.
 Днес съм щастлива,че сме толкова активни и се множим  Laughing,от вълнение гледам колко букви съм изяла в предните си писания,ама карай
  е мама Мими май ще се ходи на море,мъжо ще неще няма как да откаже  Grinning

# 48
  • Мнения: 49
T i T  ,долу под линийката има www там можеш да ни видиш.Малко са старички ,но не съм се променила много Laughing.

# 49
  • Мнения: 362
май не се познаваме,ама сте много готини

# 50
# 51
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
На мен също ми харесва, че се увеличаваме числено Peace.
Моя маймун чак сега заспа, а е 4 часа #Crazy.Никак не спи и вече ми идва да крещя от яд #Cussing out!Влиза с мен в тоалетната, къпя се на части и т.н #2gunfire.Понякога си мисля, че не е нормално да спи по толкова малко!Ама ме е страх през деня да го натискам да спи, че вечер отива в 00:00h да си лягаме ooooh!.Вчера например бяхме в нашите и Янислав спа от 13:30 до 14:30h.Вечерта едва заспа в 00:00h #Crazy.Да взема да не му давам да спи ли, какво newsm78?

# 52
  • Мнения: 11 703
Споко ние сме същите  Simple Smile  Викито спи по малко открай време. Тя в родилния дом се блещеше, да не би да изпусне нещо   Joy  Joy  Joy  А Лилито даже си мислех да говоря с госпожите на градината да не и дават да спи, защото иначе 00 - 01 h не ни мърда  Mr. Green А събота и неделя вкъщи не спи за обяд. Какви са такива деца не знам  newsm78 Мен някой да ми каже само и вече съм заспала  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 0
Вили още ли си там?

# 54
  • Мнения: 0
оооооооооооо БОги и ти ли си тука

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте мами сладурани.Вчера май не се представих добре Embarassed но днеска ще поправим това казвам се Петя и съм мама за двама бандита Grinning Георги(Гого) на 5г и Иван(Иви)на 1г и 7месеца. Като задодрея може и снимки да сложа.Имайте търпение Peace
Весел и слънчев ден на всички мами и дечица днес май ще става за разходки  bouquet

# 56
  • Мнения: 362
  Петя ще те добавя в списъка на първа страничка-теб и твоите юнаци разбира се Grinning
     Днес голямо затишие,къде сте  newsm78.Ние тази сутрин ходихне на консултация-днес Явор става на 9 месеца- вече 9 кг.и 77 см.Добре е.

# 57
  • Мнения: 84
T i T, браво на юнака бе! Мойта кипра на една година едва връзва 9 кила и то нахранена мъжката и с мокър памперс  Mr. Green

оооооооооооо БОги и ти ли си тука

Тук съм я  Sunglasses

Днес мислех да излизаме на разходка, но на баба Мара гащите се клатят (демек люлее й се на комщийката прането, значи има вятър и не става за разходки)  Mr. Green
Утре обаче го дават да се оправя и да е още по-топло.

# 58
  • Мнения: 883
Аз днес ходих на преглед. Имаме си тупкащо сърчице и сме цели 15мм. Доктора смята, че няма основание да съм рискова бременност и това много ме успокоява. Толкова съм щастлива, че ми се иска да крещя по улиците. Почти никой не може да ме ядоса!

# 59
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Dididi,лека и безпроблемна бременост тогава preggo

Общи условия

Активация на акаунт