Свищовски мами сладурани и децата ни засмяни!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 800
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 883
Много, много благодаря! Благодаря, че споделяш щастието ми!

# 61
  • Мнения: 11 728
Здравейте! Днес май ще е хубаво времето  Hug

dididi Лека бременост  preggo 

# 62
  • Мнения: 49
dididi  лека бременост Peace
Ние се прибрахме преди малко,времето е много хубаво.Бяхме в полувишия и децата добре си потичаха,поне Рая доста се умори  ама Яни май никак Laughing.

# 63
  • Мнения: 883
Благодаря ви, момичета! Дано всичко мине леко и безпроблемно!
Ох, това хубаво време... а аз съм на работа...
Привет! Как сте, момичета? Изморени от разходки... Благородно ви завиждам! Но скоро и аз ще се разхождам. На работа съм до края на март. И после само бременност.  Hug
Хайде сега бегом на слънце!

# 64
  • Мнения: 362
 dididi голямо гуш  Hug и от нас нека мине без проблеми и после по разходки с нас  Laughing
   И ние днес се разхождахме беше супер,дано и утре е така.

# 65
  • Мнения: 2 015
Ние се прибрахме преди малко,времето е много хубаво.Бяхме в полувисшия и децата добре си потичаха,поне Рая доста се умори ама Яни май никак Laughing.
Тъй-тъй, заспахме чаак в 16:30.Днес много му се карах на горкото дете, ама нищо не мога да свърша от него, нищо!Представяте ли си, днес викам:"като заспи ще си избърша прозорците".Да, ама като не заспива реших да ги мия докато е буден и се оказа голяма грешка!През цялото време дърпаше четката, като си мисли, че е прахосмукачка.После разля легена с мръсната водата и приключих набързо с бърсането.

# 66
  • Мнения: 84
Здравейте!
И ние днес пощъкахме навън. Тя Ралица сега като може да ходи и кой като нея.

Диди, айде стискам палци всичко да е ОК и Иван да гушне една сестричка  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 362
 добро утро!!!!!!!!Тази нощ се наспахме супер за разлика от миналата когато изобщо не спахме.
  Сиси,Мише вие всяка сутрин ли ходите да играете в полувисшия ако сте там мога и аз да се довлека че ми е близичко а и да се видим Wink

# 68
  • Мнения: 11 728
Честит ти рожденик Петя! Да ти е жив и здрав, да те слуша много и много да те радва!

              bouquet   bouquet   bouquet  newsm59   bouquet   bouquet   bouquet

# 69
  • Мнения: 49
Добро утро и от нас Laughing
От нас ,от нйкой друг закуската Laughing
Днес не знаем още къде ще ходим,но може пак да е там.

# 70
  • Мнения: 49
Сега виждам Честит празник на Петя!!!Много да  слуша и да ви радва Wink

# 71
  • Мнения: 362
  честит рожденик на Петя да е жив,здав и много игрив!!!!!!!!! newsm59

# 72
  • Мнения: 2 015
T i T, ние излизаме към 11:00, та по тава време може да сме в полувисшия.

# 73
  • Мнения: 362
 Ами минах оттам към 11 и нещо ама ви нямаше или аз не съм видяла  newsm78.Утре ще отида до кухнята и може пак да надникна дали сте там.
 Мама Мими днес следобяд към 15 часа идвах при вас(ама май те нямаше  newsm78),купих на Явор маратончици на Чипо-синички е бели ленти,много са сладки наистина.Благодаря че ми препоръча тази марка  Peace
  Явор вече спинка и ние май ще си лягаме,нищо немога да си харесам за гледане.
         лека нощ smile3524

# 74
  • Мнения: 0
Мерси на всички мами за поздравите почерпката като се стопли и започнем да щъкаме по кафенетата   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт