Отговори
# 75
  • Мнения: 332
Честито на всички, който днес празнуват първата си месечинка  Hug много да папкате и да спинкате  Crazy
Честити Свети Валентин и Трифон З(Н)арезан   bouquet

Благодаря ви за честитките, как си минава времето, кога се роди Стефчо, кога стана на 3 месеца. И слава богу добре наддава, скоро ще настигне връстниците си. Другата седмица сме на консултация и вече нямам търпение.
И Стефчо понякога е много сънлив, друг път по цял ден будува и зяпа играчките. Вече не му се стряскам толкова, явно е нормално. Его, и сега лудува в количката и удря играчката, много и се радва и само и "говори" нещо   Mr. Green

Днес само ми се бъгва форума и постоянно ми изкарва това съобщение - "500 - Internal Server Error" - направо е ужасно  ooooh!

# 76
  • Троян
  • Мнения: 141
Честити празници на всички!

Благодаря ви за съветите за кърменето,дано скоро да нямам нужда от АМ.направо ви завиждам на децата дето спят по 4-5 часа нощем.Ние с татито си лчгаме с Маги в 9 ,че да можем да издържим на нощните ставания и папкания.А и коликите май пак ни почват.А вие ще пийните ли по чаша винце довечера,дати това ще пречи на бебка.

# 77
  • Мнения: 6 274
Честит Свети Валентин !!!

 Желая ви много Любов !!!
Обичайте и бъдете обичани !!!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 974
Честит двоен празник на всички!! Да сте вечно влюбени и опиянени от живота!

Ние днес също ставаме на 1 месец.
Честито и на Даная!

Matza, умрях от смях с твоя поп, седя и се смея с глас пред компютъра чак и дъщеря ми се смее като ме гледа.

New Valia, Велизара онзи ден ми бърка в блузата и гледа, и аз викам какво гледаш а тя казва циците на Сашко!! Joy Joy Така че мойте двете вече си имат собственик:)
Сега си е заголила корема показва ми пъпа и казва че и тя имала раничка, като моята (от секциото)
А вчера вечерта спахме тримата заедно и лягаме, и аз започвам да кърмя Сашко, и казвам на каката да си ляга на възглавницата и да заспива, тя обаче седи седнала, аз пак и казвам да ляга при което тя измъква едно малко зайче поставя си го на гърдите и заявява че ще кърми Зайо защото е много гладен, и вика "...ухххх че хапе..."  Joy Joy Joy И така накърми зайчето и тогава легна!

# 79
  • Мнения: 51
Да ви питам има ли някой като нас, който вече е на 3-ти размер памперс, знам , че е за пълзящи вече бебета, но 2-рия номер много ни стяга на крачетата, все са червени, не мога да го държа така, този ни е малко като че не е наш, ама все пк анали е от 4-9 кг., ние мсе 5, значи ставаме... Wink

# 80
  • Мнения: 4 753
Цитат на: Alexandra
Отдавна не бях влизала в албумчето, ами то пълно със страхотни бебоци  Heart Eyes Обаче си мислех нещо - да измислим някаква организация там, защото вече са 30 страници със снимки. Може да направим албумчета по месеци - февруари, март и т.н. Или пък нещо друго, незнам...

По отношение на албумчето, виждам, че сте написали паролата и всеки може да си влиза в профила ако иска.... не ви ли е страх, че може някой да ви изтрие снимките или нещо подобно, все пак в този сайт има свободен достъп всеки... хора всякакви и повечето си нямат друга работа...

# 81
  • Мнения: 85
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! МНОГО ЛЮБОВ! Heart Eyes

Леле мами, аз като ви чета направо съм си късметлийка. Нашето бебче вечер като заспи в 10-10.30 и сутрин чак до 7.30-8.00 когато ставаме, кой за работа, кой за детска градина. Ако се разбуди през нощта я взимам при нас в леглото и си продължаваме съня. Даже снощи не си спомням точно кога съм я пренесла. Иначе аз по принцип все нещо правя и не съм от поспаливите.

Ние също сме само на кърма. На вашите дечица дрехите вече умалели, но ние нямаме такива изгледи още. Растем по-бавно явно. Пък и все пак сега имаме дамичка, предния път с баткото други бяха темповете май.
Не давам никакви капки освен Вит.Д

Sallys, eдиният ми телефон е такъв, досега не съм имала проблеми. Зависи какви параметри ти трябват. Според мен е повече красив, отколкото да има някакви специални функции.  Другият ми е Нокия - доста по-бизнес изпълнение, за което и го ползвам.

Желая приятен, усмихнат и слънчев ден   Nature Sunnyна всички, а на бебетата по едно пълноценно спане и една дълга разходка. smile3504

# 82
  • Мнения: 127
Евито, и ние минахме на 3-ти размер памперс, а сме около 4 кг и малко. просто другите почнаха да пропускат и да се отбелязва ластичето на крачето. мисля че тези са му добре. (за пръв път чувам, че са за пълзящи бебета)

Ели, Емо сам си намали храненията на 6, за предните 2 дена, днес обаче като гледам пак ще сме на 7.

днес уж казаха, че ще е хубаво времето, а такъв вятър духа, чак виждам как се вдига прах на нивото на 5-тия етаж. добре че вчера се поразходихме с Емо.

честита месечинка на всички празнуващи!

аа, и да се похваля, имаме си племеничка, днес сутринта се е родила, 3150 гр., 48 см.

# 83
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Да ви питам има ли някой като нас, който вече е на 3-ти размер памперс, знам , че е за пълзящи вече бебета, но 2-рия номер много ни стяга на крачетата, все са червени, не мога да го държа така, този ни е малко като че не е наш, ама все пк анали е от 4-9 кг., ние мсе 5, значи ставаме... Wink
Взимай си 3 номер без да  се чудиш  Hug

И да се отчета...
Току-що се връщам от консултация, бебо наддал е 1400г и пораснал с 5 см   Laughing    Laughing   Кой като нас   Party
Докторът ни похвали, даде ни направление за ортопед. И каза да стом само на кърма, никакви "сокчета"  Sick, което е похвално за него като се има предвид, че баткото го захранихме на 3 м
Лек и слънчев ден от мен!

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Честит Свети Валентин !!!

 Желая ви много Любов !!!
Обичайте и бъдете обичани !!!


Честита месечинка на всички бебоци родени на 14.01.Да папкат и да слушкат!!

Пипилотка,честита племеница.Да е жива и здрава!!

# 85
  • Мнения: 207
Хей - честит празник - на кой каквото празнува  Hug

На навършващите 1 месец - честито   bouquet и на Стефчо - честити 3 месеца със закъснение  Embarassed

Аз от вчера тук съм луднала - бях на изпит и съм отличник  Simple Smile, после ме хванаха лудите да направя някаква изненада за Свети Валентин - та купих 2 купички под формата на сърце и направих десерт, вечерта готвих ордьовър и така...за днес ми остава само основното и малко да се направя красива. Това разбира се извън злободневните 2 перални, 7-8 хранения и т.н.  Crazy

Така - ние си ядем по 7-8 пъти на ден, повечето дни по 7 пъти. Жужу - ами аз спя от 12 до към 4 и после придремвам на почивки - я ми се събират още 2 часа я не - това е положението - май вече свиквам.

За памперсите - още сме на 2ри размер, но мисля като свърши пакета, който почнах да минавам на 3, че вече сме към 5 кг май и нещо изпускат от време на време.

Мари - дано да се върнете към кърмене изцяло. Аз задържам положението  - само 2 пъти АМ по 60 гр. давам - не съм увеличавала дозата от месец,  дано задържа по-дълго.

Пипилотка   bouquet

Ива - чудесно сте наддали  Hug

Ели - да може да ядете по 6 пъти - съвсем нормално е според мен. Ивана май на 3-4 месеца почна даже по 5 пъти да яде - всяко бебе си има свой собствен график  Simple Smile

Илияна -  hahaha, това зайче много гладно било явно. Ивана засега ги храни куклите, ама с лъжичка.

# 86
  • Мнения: 393
Честит празник-на виното и любовта!!! Аз също смятам да пийна 1 чашка довечера-пък татито обеща да сготви,така че сега ще миткаме по улиците,опааа-духа вятър-е,ще спимм.
  Еми се храни около 6-7 пъти,като има и някакви паузи от 21.30 до 4-5 сутринта.Обаче снощи след поредния рев и нерви я дохраних с АМ и изяде близо 140мл и после се опъва до 23.00 часа като пределски вълк,е-в 4.30пак си хапна,но от гърда.
 Забравих какво исках да кажа,ама после ще се включа пак,че сега е време за обед.Мари,какво става със снаха ти и бебето?

# 87
  • Мнения: 719
Честит празник на влюбените и на виното и от мен!!! Heart Eyes

Честита месечинка на празнуващите
bouquet

Зимна приказка, няма как да ти помогна за ортопеда, тъй като сме от Пл. и няма да ви свърши работа.
Иначе да, на ехограф ни гледа човека.

Анджи, браво на теб за ентусиазма ти и за приготовленията. Аз нещо още се моткам. Embarassed

# 88
  • София
  • Мнения: 408
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН
Не ми остава много време напоследък за компютъра. Вие доста сте изписали  Simple Smile
ЧЕСТИТ ПЪРВИ МЕСЕЦ НА ВСИЧКИ БЕБЧОВЦИ! ЧЕСТИТ И ТРЕТИ МЕСЕЦ НА НАШЕТО ПЪРВО БЕБЧЕ- СТЕФЧО (с малко закъснение)
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВЛЮБЕНИТЕ - МНОГО ОБИЧ И ЛЮБОВ ВИ ПОЖЕЛАВАМ

# 89
  • Троян
  • Мнения: 141
При мен нещата май стават все по- зле.Кърмата ми май продължава да намалява.Тъпча се с орехи и пия вода ама няма резултат.А като стане време за папкане и от двете започва да тече,колкото и малко да има вътре Sad

Общи условия

Активация на акаунт