Касандра- мнения, отзиви, препоръки

  • 26 258
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами и аз не исках да се връзвам с Алинклузив.
 Иска ми се да се разхождаме,а не да кибичим по цял ден в хотела,както става ,когато си на ал. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 10 317

900лв. 5 нощувки на база All inclusive.


Ами и аз не исках да се връзвам с Алинклузив.
 Иска ми се да се разхождаме,а не да кибичим по цял ден в хотела,както става ,когато си на ал. Peace

Не сте прави, ние винаги се разхождаме много. И двамата с мъжа ми обичаме да снимаме и обикновено не пропускаме и ден да се разходим някъде  Mr. Green

All inclusive-а ти дава свободата по всяко време да си поръчваш каквото и където искаш, да не говорим за допълнителните забавления... били сме и на HB, повярвай ми като платиш 5 бири на бара в басейна и си си платил HBа kato All Mr. Green

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 nad_tab именно,че не мислим да стоим край басейна.А да обикаляме из Гърция,да отидем да видим скалните манастири,един ден в Солун и т.н.Затова избрахме малко,симпатично,частно хотелче.Спряхме се на партерен апартамент/от терасат му се излиза на басейна/,  да могат децата да щъкат навътре-навън без да пречат на никого.
 Но ще видим как ще бъде,ще споделя после. Peace

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  Шани,какво против имаш семейните хотелчета?Резервирахме именно такова за Майските празници.На сайта изглежда много добре,надявам се да останем доволни. Peace

Нищо. Но искам по-голям лукс и база АИ. Инак се дерат кожи. Нали споменах как пихме еспресо кафе, със сода и още някакво си кафе за 18 Е. В Солун. Кутийка бира е 6Е и т.н.

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Шани,какво против имаш семейните хотелчета?Резервирахме именно такова за Майските празници.На сайта изглежда много добре,надявам се да останем доволни. Peace

Нищо. Но искам по-голям лукс и база АИ. Инак се дерат кожи. Нали споменах как пихме еспресо кафе, със сода и още някакво си кафе за 18 Е. В Солун. Кутийка бира е 6Е и т.н.

  Joy Joy Joy Какво значи по-голям лукс?Като е семеен хотел не значи мизерен,нека не бъркаме понятията.А за алинклузива вече си казах съображенията да не го предпочета. Peace

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз не казах, че щом не е луксозен, е мизерен. Хората отдавна знаят как да въртят туристически бизнес, моля ти се...
Просто за ден, два - мога да се навия на подобна атмосфера. Но за повечко, не.
И какво толкоз е смешното?
Пусни линк, да ти видим малкото сем. хотелче, макар аз да знам какво би представлявало..

# 36
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 16:29 от Фантичка

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз май ще се откажа от Гърция. Притеснявам се да ходим в друга държава с двете деца, от гледна точка на това, че не знам какво може да се случи. Без 2000 Е не смея да тръгнем (изнън пътя, спането и храната), а в този момент това са много пари за нас.
Иначе и аз съм за АИ, защото по заведенията свалят по няколко кожи (не съм почивала, но съм минавала през гръцки курорти). Не е задължително да кибичиш в хотела за да не изпуснеш манджата, но е хубаво да можеш да разчиташ... Започнах да се оглеждам за АИ, но в БГ.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Фантичка - абсолютно това очаквах да видя...
И пак да питам: какво общо има това хотелче с хотелите на Чоча и на над_таб? Дано тоз път ме разбереш.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 317
nad_tab именно,че не мислим да стоим край басейна.А да обикаляме из Гърция,да отидем да видим скалните манастири,един ден в Солун и т.н.Затова избрахме малко,симпатично,частно хотелче.Спряхме се на партерен апартамент/от терасат му се излиза на басейна/,  да могат децата да щъкат навътре-навън без да пречат на никого.
 Но ще видим как ще бъде,ще споделя после. Peace

Щом ще обикаляте, добре си избрала хотела, махнала си линка, но успях да го видя, много е хубав! Аз обаче от сега имам нужда от почивка и си мисля че кисненето в басейна (дано да е топло  Praynig) ще ми се отрази мноооооооооого добре  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 474
По-нагоре си питала за Аристотелис. Била съм там 2 пъти...
А можеш ли да кажеш коя година са били 2-та пъти? В друга тема в ДиС-а има и добри отзиви.

Предполагам, че 2005 за последно. А всъщност мъж ми ме подсети за най-голямата изцепка на този хотел. Когато пристигнахме беше доста късно вечерта и ни настаниха в една стая, която вероятно е за персонала или поне така изглеждаше. През нощта се развихри страхотна буря и по едно време се събуждаме от някакъв шум на водопад. Оказа се, че тече като из ведро от тавана на стаята в ъгъла. Разтичахме се да си вдигнем всичко от пода- обувки, сакове... На сутринта имаше 5 см вода на пода на стаята. Отиваме на рецепцията и се нареждаме на опашка от 20 човека, които се жалват, гърците вдигат рамене и обясняват, че хотела е препълнен. Най-накрая идва ред на мъжа ми и той с бесен тон обяснява, че тази стая не е пригодна за живот. И на нас ни казват- няма други, всичко е пълно. Обаче настоявахме, мъж ми започна да повишава леко тон и извикаха управителката. Та тя разпореди веднага да ни преместят в друга стая, която ще се освободи на обяд. Та на токаво нещо, ако някой би казал че след това ще препоръчам някога този хотел....  Stop


# 41
  • Мнения: 474
Всъщност нашият хотел май е друг, защото е на Атон newsm78
Ето този е: http://www.aristoteles.gr/

Да, друг е. Този Аристотелес е хубав хотел, мисля че имаше и спа.

# 42
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка - абсолютно това очаквах да видя...
И пак да питам: какво общо има това хотелче с хотелите на Чоча и на над_таб? Дано тоз път ме разбереш.

 Никой не е казал,че имат нещо общо.Но и ние не търсим почивка като тяхната,а такава,че да можем да обикаляме из Гърция.Съвсем наскоро ходих на размазваща почивка,та засега ми стига,лятото пак.Въпроса беше принципен,че като не си в гранде хотеле не значи,че е мизерно.Напротив без да е грандоманско може да бъде чисто и доста уютно. Peace
 

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Фанта, думата "мизерен" е повсеместно в твоите постове.
... и с това да приключим, че сигурно писнахме на авторката.

# 44
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фанта, думата "мизерен" е повсеместно в твоите постове.
... и с това да приключим, че сигурно писнахме на авторката.

 Да като твоето луксозен  Mr. Green.
 Бъди спокойна за мен,зная аз къде и как да почивам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт