Касандра- мнения, отзиви, препоръки

  • 26 254
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не сте ми писнали, следя всеки пост и разглеждам всеки линк. Въпреки, че съм силно разколебана за почивка в Гърция. Не е много по-различно, отколкото в България.
А не ви ли е страх от очакващите се трусове в Гръция?
Междувременно харесах една къща на о-в Сицилия, която и мъжа ми одобри, но се оказа заета и много ме е яд.

# 46
  • Мнения: 934
Фантичка, и аз успях да разгледам линка към приятното хотелче.
И аз мисля за една почивка с децата на източния бряг на Ситония, в района на Вурвуру.
Ще чакам отзиви от теб за най-хубавите плажове и интересни места.

# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не сте ми писнали, следя всеки пост и разглеждам всеки линк. Въпреки, че съм силно разколебана за почивка в Гърция. Не е много по-различно, отколкото в България.

 Така е ,не е много по-различно,същата гъч и тарпана е.Поне в по-големите курорти,но пак определено не е като в Бг ,де.Но пък има и чудни,тихи и спокойни местенца за любителите на усамотението и спокойствието.Местните предпочитат Ситония,чужденците Касандра,защото там кипи нощен живот.Пак зависи кок какво иска.


Ще чакам отзиви от теб за най-хубавите плажове и интересни места.


 Ще пиша когато се върнем.Имам си програма с местата,които искам да видим.Надявам се хотела да е на тихо и спокойно място както пише,далече от градския шум. Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 12:32 от Фантичка

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз питах за този Аристотелес бийч. Все още не сме се отказали.

# 49
  • Мнения: 934
Не сте ми писнали, следя всеки пост и разглеждам всеки линк. Въпреки, че съм силно разколебана за почивка в Гърция. Не е много по-различно, отколкото в България.
А не ви ли е страх от очакващите се трусове в Гръция?
Междувременно харесах една къща на о-в Сицилия, която и мъжа ми одобри, но се оказа заета и много ме е яд.
Рени, миналото лято бяхме на о-в Сицилия, горе на Етна доста тресеше,
залагам на Гърция. Mr. Green

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами нали и Гърция се очаква да се разтресе...
На Силицилия ще отидем може би следващото лято (като резервация направя още тази година).
Вие как изкарахте и къде точно бяхте?

# 51
  • Мнения: 934
Ами нали и Гърция се очаква да се разтресе...
На Силицилия ще отидем може би следващото лято (като резервация направя още тази година).
Вие как изкарахте и къде точно бяхте?

Не е по темата, но обиколихме Месина, Таормина, Катаня, Етна, Сиракуза, Агридженто, Пиаца Армерина, Монреале-Палермо,......
Беше вълнуващо, с изключение на 48-50 градусовите жеги.

# 52
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ето едно предложение от мен за Ханиоти - на Касандра. Ето го хотелчето, за майските празници е 70 евро на ден за двама само с включена закуска.
http://www.naiashotel.gr/
Някъде назад в темата някой попита за други гръцки курорти и имаше мнение за Паралия-Катерини, към което и аз се присъдинявам. Не ми хареса, много е евтино /наистина е най-евтиният гръцки курорт/, но и това не може да не накара да се върна с желание там. Най ми допадат островите им - Корфу, Родос...По това време на годината Тасос е скучен и мисля, че там е най-приятно в разгара на лятото за едно- или дву- дневна разходка. Това е моето мнение, зависи, разбира се, кой какво търси и очаква.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 14:26 от Eveto

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Вече успях да резервирам, ще бъдем между Касандра и Ситония, близо до разни градчета, където можем да се разхождаме, ако времето е лошо.

# 54
  • Мнения: 1 322
Кога се очаква да се тресе Гърция? Уплашихте ме. Ние ще сме там м/у 1 и 6- ти май.

# 55
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Май доста форумци ще се съберем по едно и също време наоколо. Mr. Green

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Май доста форумци ще се съберем по едно и също време наоколо. Mr. Green

Да не би заради това да се разтресе Гръчко, а? Българска инвазия, стари спомени... Тъкмо чета Хрониките на Стефан Цанев. Whistling

# 57
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Май доста форумци ще се съберем по едно и също време наоколо. Mr. Green

Да не би заради това да се разтресе Гръчко, а? Българска инвазия, стари спомени... Тъкмо чета Хрониките на Стефан Цанев. Whistling

   Joy Joy JoyНие лесно не се плашим.

Общи условия

Активация на акаунт