АвГуСтиНчета незнаят що е то умора, за игри жадуват, но на двора!

  • 9 021
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 1 745
ВАЛКА,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !

# 31
  • Мнения: 535
Честит Св. Валентин и Честит Трифон Зарезан!

Валка, честит имен ден на теб и на всички скрити Валентини и Валентиновци! Сред тях е и моя мъж  bowuu.

# 32
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Val_stef и ПОЛОВИНКАТА на Adrianska!  bouquet

# 33
  • Мнения: 113
Val_stef, честит имен ден! Да ти е здраво името! Да си го полееш подобаващо довечера.

Честит празник на всички!!! Кой каквото ще да празнува, здрави, весели, и много любов!

За срещата, идваме. Пресиан скоро си изгради режим, и спи тогава, но майка му ще го нарушииии. Това е последната ни и прощална  среща на софийска земя, стига да сме здрави.

Събота(след срещата), или неделя, изпращам детето във Варна по баба му и дядо му(ще дойдат да го вземат), а ние с баща му до 1-2 Март ще сме пренесли багаж окончателно.

до скоро

# 34
  • Мнения: 743

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН!

Валка, честит имен ден !



Честито и на половинката на Адрианска
   bouquet

Честит рожден ден и на братовчедчето на Ивчо ! - много се радвам, че е с мама и тати днес  Hug



Ember благодаря за снимчиците   bouquet Гривничките ти са прекрасни  Hug

А сега да ви похваля моето слънчице  Laughing. Може и да има нужда от логопед  hahaha, ама вече владее чуждите езици  Flutter Онзи ден в пристъп на лигавщина и повторих няколко пъти I love you - тя ме гледа с голям интерес и накрая каза - Ай йоууу у  Joy /и тук си личи нуждата от логопед или доброто произношение на майка й  hahaha/

# 35
  • София
  • Мнения: 255
Ето ме и мен най- накрая !

Темата е много пролетна sun 10х

Ние с таткото не празнуваме днес, но на всички, които празнуват желая много любов, разбирателство, нежност и топлина

Вал-ка празнуваш ли днес?   bouquetда си жива и здрава

Гледам имаме си много нови мами Heart Eyes от много отдавна не съм чела и писала, май от пради Люлинската среща, за която ми стана мъчно, че

сме изпуснали.

Това е положението утре ми е последния изпит от сесията и се надявам повече да мога да  atwork

А за срещата аз съм гласувала и ще дойдем, притеснява ме малко , че дават времето да е много студено... но този път няма да пропуснем

Блу, много благодаря    bouquet

# 36
  • В ЛЮтеницата
  • Мнения: 328
Да са живи и здрави всички, ама да ме прощавате, че днес имате имен ден  Twisted Evil

А с тези сърца в нашата тема май ми замирисва повече на "хомодружинка", не че съм против поводите за празник...

С две думи днес ми е кисело, та не се връзвайте много.

На всички бъдещи отмарящи по планинските курорти - весело изкарване и много, ама много искам и аз !!!

# 37
  • Мнения: 372
Честит празник на вс. празнуващи днес.   bouquet
Не се сърдя, а за разлика дали има след процедурата, си мисля че разликата е според човека, а не във физиологията, поне така ми показва собствения опит.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 722
Честито на влюбените и на пиещите



Да почерпя за годинка и половина на малкия дзвер



Времето ми е доста ограничено тия дни /всъщност, денонощието продължава да е 24 часово, ама на мен ми трябват още 5-6 часа, за да си свърша задачите/
А Митето освен че си е разбил устата, си е счупил и зъбчето  Cry
Ще го видите в събота.

Нори - щом ще е студено, още по-добре - децата ще се навилнеят вътре с удоволствие. А и аз съм изтървала люлинската среща, нещо пак съм чела между редовете.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 13:50 от Mama_Galia_66

# 39
  • Мнения: 2 035
Мама Галя, честита Годинка и половина на малкия сладур!   bouquet

Pepper-че като сме безделници...да не сме без празници  tooth  Ко му трябва на човек, само повод му дай и е готов да празни   Hands Clap Ай наздраве тогаз за чочо трифон зарезан Drunk и дано ти се оправи настроението с един хубав подарък за Св. Валентин   moresmile

Мерси на всички за пожеланията, да ви се връщат тъпкано  Heart Eyes И дали празна, да разбира се...само повод и подаръци да има   Hands Clap
Ади, да е живо, здраво името на мъжо ти и мноооого да се обичате!!!   bouquet

На всички желая един незабравим изпълнен с много
любов, щастие, усмивки и други работи (сех  Mr. Green) Св. Валентин
и чичо Трифон Зарезан!
[/size] kiss dancing lovekiss
И да ви поздравя с моята картичка дето спечели конкурса на тая тема Mr. Green
Ако някой му харесва и я иска да я разпечата за подарък да свирка на лични да му пратя оригинала!  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 13:52 от val_stef

# 40
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Честит празник на празнуващите днес, всеки да си избере повода и празника, почерпката и доброто настроение са важни.

Специални горещи поздрави и прегръдки за една фина дама, Валка, бъди все така позитивна, креативна, бъди много обичана и ти също така силно обичай. Много топлина в семейството и пак ти пожелавам да си дублирате хубавото си произведение Али с още едно малко красиво човече!

Талантлива си!


За срещата и аз съм в напрегнато очакване и се радвам, че ще се видим. Малко ме е срам, ама........ ако кажа що, ще стана за смех, смех, смех   Embarassed Embarassed Embarassed[/color]

# 41
  • Мнения: 330
Здравейте Laughing
Честит празник и от мен и честито на всичко празнуващи!
   

# 42
  • у дома
  • Мнения: 1 581
привет  Hug  bouquet

нямам време да чета сега, само набързо да почерпя с по едно парченце всички празнуващи  Heart Eyes


  Mr. Green

ЧЕСТИТО и Наздраве  Wine Glass  smile3525 newsm51

# 43
  • Мнения: 4 970
Честит празник на всички HugКОй каквото празнува.
Честит имен ден, Валка Heart Eyes Честито да е името и на мъжа на Адрианска!
Аз минавам мимоходом, да кажа здрасти и чао.Отивам за още килими за яслата Crazy ,а оттам- ще видим накъде ще поемем с празнуването.Зависи Дари в какво настроение ще е и дали ще ни остави намира Joy
Весел празник довечера, и - наздраве!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 035
Честит празник и от мен на всички  bouquet
Аз се присъединявам към състоянието на Пепър TiredИна повръща цяла нощ почти и аз съм като жив труп просто,едвам гледам ooooh!Иначе вчера зъболекаря мина много добре. Много професионално подходи успя да я накара да си покаже зъбките,е поплака малко,ама то си е вреда на нещата. Това,което може би ще ви свърши работа като информация - провери дали има разстояние между зъбките,защото трябва да има,за да могат после да се наместят постоянните. Ако тези са много нагъсто,значи няма да има място за постоянните и това вече е проблем,провери дали затвяря плътно зъбките,което значи,че няма изкривяване от залъгалката и каза,че понеже в корема бебетата са свити,долната им челюст е по-слаба развита при раждането и после трябва да навакса с растежа,което също е хубаво да се следи.Друго ако се сетя пак ще пиша. Peace

Общи условия

Активация на акаунт