Давате ли междинни хранения и какви?

  • 1 938
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Да.Моят син елакомник и винаги иска да похапне нещо между основните хранения.
Давам му винаги плодове, много рядко и по някоя бисквитка.

# 16
  • Мнения: 3 456
Не съм давала.

# 17
  • Мнения: 5 401
Плод или бисквити давам обикновено.

# 18
  • Мнения: 493
Винаго когато дам нещо между храненията разваляме основното,но пък тя щом иска защо да не и дадеш.Бисквитки,солетки,киселчета,плодови млекца.За вашата възраст има доста неща,то май вече всичко може да яде.При нас е по трудно,защото скоро я захраних.

# 19
  • София
  • Мнения: 627
Аз около 16 часа и давам плодово пюре или банан (има 2 зъба,но си го гризе/смуче сама)  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 049
Бисквитите не са вредни според мен когато се дават обмислено, тоест:

1. Еднократно на ден
2. За около 30 мин. до час заради зьбките

Ако вьпреки това не искаш да даваш, може да пробваш сьс сухарче. Те се разтапят по-лесно в устата и все пак е хляб, има хора само с хляб са израстнали   Wink Плодовете са хубави, защото не засищат между основните храненета. Но като нямате зьбки и ако не ги пасираш май нямате много избор освен банан.  Peace

# 21
  • Мнения: 389
Плодовете са много подходящи за междинно хранене според мен. Бисквити  и други подобни тестени изделия според мен само ще заситят детето и ще му развалят апетита за основното ядене! Но все пак всеки сам си преценява, какво да даде на детенцето си!

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз давам Данонино или солети,бисквити,ако я накарам може и някой плод да хапне..... но това е трудна работа newsm78

# 23
  • Мнения: 2 131
Аз като междинно хранене давам единствено плодово пюре или намачкан плод - банан, ябълка, круша.

# 24
  • Мнения: 238
Давам плодове или сухар, той си казва вече какво иска. През този сезон основно ябълки яде, настъргани (като беше по-малък) или нарязани на парченца. Никога не съм давала солети, бисквити или други гризинки, надявам се скоро да не научи вкуса им. Сокове не пие, само чай от шипки и вода.

# 25
  • Мнения: 122
аз давам пасирани пресни банани и ябълки,плодови пюрета най различни,плодово кисело млекце или от бебешките бисквити на алете които са без захар.Според мен е по добре ако е разнообразно.А и плодовете и млякото са много полезни,а и на бисквитите какво им е вредното,ако са без захар?

# 26
  • Мнения: 5 940
Само плодове.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 410
Яде почти непрекъснато нещо.
Уж гледам да има часове, но излиза, че ги спазвам само, когато сме навън и тогава яде по-количествено. Вкъщи все нещо се дъвче по малко през малки интервали.
Но хич не се притеснявам. Аз ям така, откакто се помня... и нищо ми няма. Joy

А, и не се буди нощем за ядене. Много отдавна.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз давам 1 път на ден между храненията плодово пюре около 80 гр Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011

Солети, зрънчо и разни такива не давам. Давам му плод.

Общи условия

Активация на акаунт