Размяна на парфюми - VІ

  • 25 730
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 404
Заменям "Cabochard"- Gres . Купих го от ягодката на сляпо.Пръснато е само за проба
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=18430&goChar=G

# 16
  • Мнения: 53
Заменям "Cabochard"- Gres . Купих го от ягодката на сляпо.Пръснато е само за проба
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=18430&goChar=G


За какво го заменяш ?  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 435
Моето предложение още е в сила  Grinning за размяна или продажба на 212 Carolina Herrera белия 60 ml пръскала съм 2 или 3 пъти,но така и не ми допадна миризмата му.Бих го продала срещу 30 лева.Подарък ми е и нямам какво да го правя.Чакам предложения   Laughing

Крис,не мога да ти отговоря,кутията ти е пълна,изтрий някое писмо. Grinning

# 18
  • Мнения: 71
Заменям Ябълката на Нина Ричи 50 мл(няколко пъти се опитах да свикна с него,но уви!)за Булгари Омния.Подарък ми е  Embarassed и нямам представа от цената,но ако е нужно ще доплатя.

# 19
  • Мнения: 404
Заменям "Cabochard"- Gres . Купих го от ягодката на сляпо.Пръснато е само за проба
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=18430&goChar=G


За какво го заменяш ?  Grinning
Ти какво предлагаш?

# 20
  • Мнения: 53
Заменям Ябълката на Нина Ричи 50 мл(няколко пъти се опитах да свикна с него,но уви!)за Булгари Омния.Подарък ми е  Embarassed и нямам представа от цената,но ако е нужно ще доплатя.

Пфуй  ooooh! Имах Омнията и бях я обявила за размяна, но никой не я поисках и си я изпръсках полека лека от мъка  newsm78 А ябълката на Нина ми харесва, имах я миналото лято и сега  Flutter За какво друго би я разменила ?

# 21
  • Мнения: 53
Заменям "Cabochard"- Gres . Купих го от ягодката на сляпо.Пръснато е само за проба
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=18430&goChar=G


За какво го заменяш ?  Grinning
Ти какво предлагаш?

Погрешно се ориентирах към Cabochard, понеже разменям същия тип парфюм поради невъзможност за сработване  ooooh!  Laughing Добре че ме вкараха в час  Laughing, за което благодаря   bouquet

# 22
  • Мнения: 389
Salvador Dali - Dalissime (30 ml) Eau de Dali (30 ml) - уговорени!!!!

# 23
  • Мнения: 152

Да се запиша и аз WinkИмамза размиана :beauty by Elizabet Arden  -50мл.без капа4ка,не е тесter
,emporio-night-p-от 100 са останали около80мл,Donna Sergo Tachini-okolo40ml,които си хареса нещо подарявам 25мл Етернити-Келвин Клаин newsm51
[/quote]

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 07:46 от iskra72

# 24
  • Мнения: 233
Напиши имената на парфюмите, защото линковете, които си дала не работят като хората.
Анна,по-добре е изобщо да не пише в темата,в противен случай подробно ще ви разкрия доста нелицеприятни факти,относно тази персона и целта и да се регистрира във форума!
Предупреждавам те,Искра, не смей и тук да правиш това,за което имаш бан в Продавалника!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 312
Вчера ми подариха  -  just cavalli pink -60ml , no ne e моя тип парфюм.
Купен е от Мола.Бих искала да го заменя за някой друг.Бих предпочела на Кавали този със змията/не знам как се казваше/.    
Готова съм и на други предложения.....

# 26
  • Мнения: 3 641
Вчера ми подариха  -  just cavalli pink -60ml , no ne e моя тип парфюм.
Купен е от Мола.Бих искала да го заменя за някой друг.Бих предпочела на Кавали този със змията/не знам как се казваше/.    
Готова съм и на други предложения.....
Другият е Serpentine  bouquet

# 27
  • Мнения: 80
Имам за замяна 50 мл Premier Jour на Нина Ричи и 30 мл 212 Splash (синият). Само за замяна.
  искам да купя Премиера - моля на лични за цена   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 8 932
Имам за замяна 50 мл Premier Jour на Нина Ричи и 30 мл 212 Splash (синият). Само за замяна.
  искам да купя Премиера - моля на лични за цена   bouquet
Вече са заменени. Извинявам се, че не е отбелязано.

# 29
  • Мнения: 53
Здравейте мами !

Разменям Макс Мара - тестер без капачка, от 70 мл са останали около 50 мл на око

за един от следните парфюми:

Guerlain Shalimar
Guerlain Samsara

Chopard Cashmir

Balenciaga Christobal

Lancome Tresor

Moschino Couture

или подобни на тях Grinning
По препоръка на една съфорумка, намалих списъка до "много-вероятни-да-ми-харесат" аромати   bouquet Hug

Приемам и 2 парфюма с по-малки количества  Laughing

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 10:42 от mwraki

Общи условия

Активация на акаунт