Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№3

  • 19 596
  • 537
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
А бе,  Бабет може ли да се изкаже newsm78
Тя добре ли е  newsm78
Или нещо не разбрах newsm78
А ти защо си поверила Мишето на нея newsm78
Побиват ме тръпки, ще лудна !!!
И ще я накажа bowuu

# 16
  • Мнения: 3 914
А бе,  Бабет може ли да се изкаже newsm78
Тя добре ли е  newsm78
Или нещо не разбрах newsm78
А ти защо си поверила Мишето на нея newsm78
Побиват ме тръпки, ще лудна !!!
И ще я накажа bowuu

А така баби smile3501

# 17
  • Мнения: 3 914
А ти като си първа,що не ка.еш някоя клюка Mr. Green
Кво прави моя приятел Heart Eyes

я покажи онази култова снимка на сина ти ,достойна за реклама Wink

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 22:29 от Viki i mama

# 18
  • Мнения: 31
 Simple SmileА сега здравейте и от мен пак! Simple Smile HugМного благодаря на всички ви за хубавите пожелания Hug Hug!!!  Naughty HugБаба хулиганка нямаш грижи ще пиша на латиница виждаш взела сам си поука!!! Joy  bouquet
А утре мили дами какви ще се празнува "Св. Трифон" или "Св.Валентин"????
Аз лично бих предложила Св. Трифин.....но ако възразявате бих пиинала и за Св.Валентин newsm10 cheers newsm44 newsm68

# 19
  • Мнения: 3 914
Аз лично бих предложила Св. Трифин.....
И АЗ ,И АЗ Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 5 074
Естествено, че ще съберем празниците  bowuu
Любов и вино  Peace
Баси изречението, много поетично налиии  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 193
Здравейте сладури.Пожелавам утре много настроение.
 .

# 22
  • Мнения: 662
Честити ви празници,мили,момичета Hug Hug Hug
Кой каквото си иска,такова да си празнува Mr. Green
Аз ви черпя каквото си пожелаета,защото днес с моята любов имаме годишнинка и много се обичаме вече 6 години  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 037
Здравейте мили мои!
Честит ви празник/който и да предпочитате/, пожелавам ви много здраве за децата ни и за нас и много любов.
Обичайте се, нали любовта ще спаси света.
 gudzy , пожелавам ви още дълги години семейно щастие.
Бабче ще се отчитам довечера!
Вики и мама пробвай еуфорбиум композитум да впръскваш на Вики 7 дена в нослето, два пъти приложих на Сиси и месеци не сме правили хрема, а преди носа "протичаше" веднага.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 11:42 от ajeliya

# 24
  • Мнения: 413
ЕЕЕЕЕ, кога успяхте да изпишите две страници...... Честит празник на всички влюбени. Вики и мама все бягат от въпроса ми Whistling та пак ще питам: КОГА ЩЕ ИДВАТЕ НА МОЯ ТЕРИТОРИЯ? Някакви новини от djuliana?

# 25
  • Мнения: 3 914
ЕЕЕЕЕ, кога успяхте да изпишите две страници...... Честит празник на всички влюбени. Вики и мама все бягат от въпроса ми Whistling та пак ще питам: КОГА ЩЕ ИДВАТЕ НА МОЯ ТЕРИТОРИЯ? Някакви новини от djuliana?
Не бягам бе,и теб съм те забравила ooooh!-мале дали не откачам вече Mr. Green
Тези дни ще се обаждам за термин и ще го обявя официално Wink,но планирам към края на март Peace
Нели ми писа сутринта,добре са,Джули приема лекарството за подсилване ,понеделник ще теглят клетките,вторник ще ги вливат обратно,било имало сняг и е много студено.........аааа ,и ядат борш Grinning,праща поздрави на всички Hug

# 26
  • Мнения: 247
Здравейте, мили момичета! Честити празници! Hug Hug Hug

Мони, ти как се удържа да не я сдробиш на салата тази "грижовна" жена? Телефона му да не откраднат?  newsm78 Виж за какво се сетила  #Crazy

# 27
  • Мнения: 779
Здравейте и от нас! HugМного съм щастливаааааааааааааа...!!!!!!!!МНогоооооооооооооооооооооооо!!!Всичко при нас е наред!Направиха ни изследването-очите ни са без грешка,няма и помен от повишено налягане!Упойки ,всичко мина...Край!Обичам ВИ! Hug Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 914
Здравейте и от нас! HugМного съм щастливаааааааааааааа...!!!!!!!!МНогоооооооооооооооооооооооо!!!Всичко при нас е наред!Направиха ни изследването-очите ни са без грешка,няма и помен от повишено налягане!Упойки ,всичко мина...Край!Обичам ВИ! Hug Hug Heart Eyes
Бравоооо,Злати пожелавам ти да забравиш всичко лошо досега и да имате само и единствено спокоен живот и много здрава Вики Heart Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 147
Честит празник и от мен.
Бъдете щастливи обичайте се и пиййййййййййййййййте вино колкото  душа ви иска.
Мони това са свекървите но няма как  това си знаят това си правят,няма оправяне.
 Kissing Heart Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт