AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 263
  • 434
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 619
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа Много нискокачествени продукти са явно newsm78
Точно от тази маска приятелката ми изпадна във възторг още след първа проба.Кожата ти е чувствителна Simple Smile

# 391
  • Мнения: 994
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78
Ами това си е алергия!Явно си чувствителна към някоя съставка.Аз лично обожавам цялата серия планет Спа.Можеш съвсем спокойно да я върнеш  Peace

# 392
  • Мнения: 118
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78
аз съм изключително доволна от цялата серия саке и ориз, мирише божествено. колкото до изриването, наистина правиш алергия към някоя от съставките, можеш да върнеш маската и да си вземеш друг продукт от който си доволна  Wink

# 393
  • Мнения: 1 875
този серум стяга и опъва кожата, но доста изсушава, за това - "след любимия овлажнител"
Благодаря! Peace
 Значи недоразумение в наименованието на продукта - хем серум, хем хидратиращ - пък той се слага над крем и изсушава Joy

# 394
  • Мнения: 551
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78
Явно развиваш алергия недей да си поръчваш повече от тях.Пробвай нещо за чувствителна кожа  Peace

# 395
  • варна
  • Мнения: 564
Благодаря момичета за отговорите. HugАз просто бях много ефектирана от резултата от маската.Иначе доста неща съм ползвала на Ейвън и съм била доволна-от тези дълготрайни сенки за очи,от душ-геловете,от антицелулитният им гел,но май не съм ползвала техни кремове и се изривам. newsm78.Явно кожата ми е по-чувствителна.

# 396
  • София
  • Мнения: 4 051
Знае ли някой защо на Хидростягащия серум за повдигане на кожата пише, че се слага "след любимият овлажнител"?  Thinking Серум се нанася под крем, и изпаднах в чуденка, какво се има предвид в случая? Ще съм много благодарна, ако някой ми отговори.

този серум стяга и опъва кожата, но доста изсушава, за това - "след любимия овлажнител"

Под "след любимият овлажнител" имат пред вид овлажняващия тоник Wink

# 397
  • Мнения: 36 084
ползвала съм го и знам - ако го сложиш само след любимия тоник опъва и е много неприятно - все едно лицето ти е в маска /усещането е такова/; много по-нормално е усещането след любимия крем - кожата пак се стяга, но не до скъсване Simple Smile

# 398
  • Мнения: 1 875
Е-е, Бубанка, то си зависи от кожата, аз го сложих на чисто измито лице - стегна ме леко, но не нетърпимо, отгоре си сложих крем и се чувствах комфортно. Отделен е въпросът, че кой знае какво стягане няма, то само след няколко мимики се отпуска контура на лицето.
 Просто се губи смисълът на серума, ако се нанася върху крем Peace
mimeime, благодаря за разяснението, изобщо не ми хрумна това  Embarassed Peace

# 399
  • Мнения: 36 084
ОК, нека бъде както на всеки му допада повече

# 400
  • Мнения: 676
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78
както вече ти отговориха маската няма нищо общо,просто имаш чувствителна кожа аз самата имам пилинг маска със саке и ориз и съм повече от доволна,кожата ми става като на моето бебе дупето и доста се изчиства от черни точки.явно дърпа в дълбочина,така че пробвай със продукти за чувствителна кожа

# 401
  • Мнения: 13 884
Момичета кажете ми кой от душгеловеte за мъже ви харесва най много : ProBibe, Full Speed или Midnight
Благодаря предварително

# 402
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета кажете ми кой от душгеловеte за мъже ви харесва най много : ProBibe, Full Speed или Midnight
Благодаря предварително

Black suede touch а от изброените Full speed

# 403
  • Мнения: 994
Момичета кажете ми кой от душгеловеte за мъже ви харесва най много : ProBibe, Full Speed или Midnight
Благодаря предварително

Аз съм за Midnight  Peace Мъжът ми много го харесва

# 404
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Full speed - на който от познатите ми съм го представяла, го е харесал!

Общи условия

Активация на акаунт