AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 294
  • 434
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 14 000
мерси девойки и аз си мислех за Фул спиид , има по неординарна миризма от Миднайта но не бях сигурна защото от миризливите страници не можеш да имаш ясна представа

# 406
  • Мнения: 19
Аз въобще не съм доволна от тонизиращата маска със саке  и ориз на Планет Спа #2gunfireВчера реших да се разхубавявам ,навлажних си кожата,масажирах с маската,останах 5 мин/всичко стъпка по стъпка/,и като се измих цялото лице ми беше на ситни червени пъпчици #Crazy newsm78Не знам къкъв е проблема.От предната ми маска от тази серия Планет спа пак ми се изрина лицето.Много нискокачествени продукти са явно newsm78
И аз писах за нея малко преди това.Първият път,когато я използвах ми защипа зверски.Имах чувството,че цялата ми кожа  ще се обрине.Вторият път обаче всичко беше ок и кожата ми стана много мека.Все още ми изглежда малко странно-и като плътност(прилича ми на крем-нишесте с парченца)  и като мирис,но може да е нормално:)))Spa серията наистина е хубава.Ползвам често маската за коса от маслини и крема за тяло от същата серия.Страхотни са.

# 407
  • Мнения: 688
момичета може ли някой да ми каже нещо по-подробно за автобронзатите,става ли на петна кожата или се разнася хубаво,цапат ли дрехите,гадно ли миришат,имат ли блясък така че кожата леко да блещука и вредни ли са за кърмачки става въпрос за комплекта на SSS сатенен блясък и автобронзанти be Bronze и кой от продуктите е по добър,мерси предварително за отговорите

# 408
  • Мнения: 3 835
На мен ми допадат повече ССС защото по-бавно се добива тен. Имат блясък. Харесвам ги, но нямам много време за да се поддържам.
Тази година може би ще си взема само тонираният за крака. Той излиза пак в 7 ма кампания.

# 409
  • Мнения: 409
Здравеите моми4ета!Аз живея в Испания и тук продуктите са са6тите.Искам да попитам ползвал ли е някои трилазера крама на Авон?Мисля да си го пора4м за корема и бедрата newsm78.Сега е на оферта гела от розовата серия за тяло,но незнам дали има ефект.Благодаря предварително Hug

# 410
  • Мнения: 1 259
Някой може ли да ми каже как си нанася новите сенки с минерали(в малката кутийка), а също и ако има четката(за 2,50 мисля че беше) с мек косъм ли е или е по-твърдичка???

# 411
  • Мнения: 222
Някой може ли да ми каже как си нанася новите сенки с минерали(в малката кутийка), а също и ако има четката(за 2,50 мисля че беше) с мек косъм ли е или е по-твърдичка???

четката е една мънинка, но е готина , мекичка е повече.

# 412
  • Мнения: 1 259
Мрси, май ще си я поръчам, та поне като имам сенките и четчицата да си взема! Иначе старата ми четка някакси задържа сенките между косъмчетата и като си ги слагам се ронят и падат на миглите и под окото, абе мазало-не е удобно нанасянето им!

# 413
  • Мнения: 1 318
Аз съм много доволна от спиралата за обем - новата, която е със специалната четчица. Само че ми се струва много празна опаковката newsm78
Освен това предлагат в новия каталог един комплект с дневен, нощен крем и гел за околоочния контур - придават тен и освежават кожата. МНого съм доволна от дневния крем, така че може би ще си поръчам и този комплект.
Заплюла съм си и маската за лице от серията Планет спа - хавайската серия Flutter

# 414
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз ще си взема четчицата, но се чудя може ли да се използва за различни цветове сенки или като я намацаш с едни, край?  Crossing Arms

# 415
  • Мнения: 222
зависи дали са мазни или не

# 416
  • Мнения: 688
момичета може ли някой да ми каже нещо по-подробно за автобронзатите,става ли на петна кожата или се разнася хубаво,цапат ли дрехите,гадно ли миришат,имат ли блясък така че кожата леко да блещука и вредни ли са за кърмачки става въпрос за комплекта на SSS сатенен блясък и автобронзанти be Bronze и кой от продуктите е по добър,мерси предварително за отговорите
 
Никой ли не знае нещо по този въпрос,няма ли дистрибутори които да са по-запознати

# 417
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Стики, имаш ли отзиви от затоплящата маска за лице, от Хавайската СПА серия ?

# 418
  • Мнения: 606
Момичета,дайте мнение за новия гланц за обемни устни Plum Pout (стр.7).
Изглеждат ли наистина по обемни устните?
А цвете nude pout телесен ли е?

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Ами добиваш чувството, че са по-обемни, но не мисля, че видимо изглеждат така-просто са малко по-плътни и лъскави. Леко пари в началото като от ментичка и оттам идва определението "гъделичкащ ефект"  Laughing А този цвят в тубичката изглежда кафеникав, но на устните стои точно като телесен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт