Как да затоплям преварената водичка за пиене на бебо?

  • 1 731
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 620
под горещата вода от чешмата - става много бързо.

# 16
  • Мнения: 8 999
Ако го кърмиш, няколкото капки, които изпива след ядене, са напълно достатъчни. А може да затопляш,като директно потопиш шишето в съд с гореща вода за 1-2 минути.

# 17
  • Мнения: 1 668
И моята бебка пие само эатоплена вода Rolling Eyes эа таэи цел полэвам микровълнова печка Peace

# 18
  • Мнения: 90
Може да държиш топлата вода в термос. След това сипваш водата в шишето, преди да я предложиш на бебето  Peace

# 19
  • Мнения: 9 973
Ако не става на парното я затопляй на чешмата под топла вода(става за секунди)  Peace
или в МВ-то
или в купа с топла вода Peace

# 20
  • Мнения: 1 763
И аз слагам в купа с топла вода, но моят син пак не я пие.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
В микровълновата печка. Случвало се е да слагам шишето с водата в канче, пълно с топла вода.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Никога не е пил вода, но и аз НЕ настоявах уж за изплакване на устичката след хранене да измива няколко мл...
Иначе така си преварявах вода и я изхвърлях после, а за топленето, от самото начало всичко, което съм имала за топлене, съм го топлила в МВ - та...  Whistling

# 23
  • Мнения: 756
ами на водна баня и не слагай шишето с капачката в микровълновата , че ще вземе да избухне , а като я стоплиш, особено в микровълновата, я провери колко е топла да не се изгори детето

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
НИКОГА  не топли течности в пластмасови шишета,а само в стъклени.Иначе аз топля вода в чаена чаша и слагам шишето в нея.Така водата не става вряла.

# 25
  • София
  • Мнения: 627
За тази цел използвах микровълнова печка Peace

И аз  Peace

# 26
  • Мнения: 492
В микровълновата печка. Peace

# 27
  • Мнения: 378
     Преварената вода я сипвах в термос - после отливах , колкото ми трябва  в шишето, за каши...

# 28
  • Мнения: 610
Моето съкровище сега е на 1год. и 4мес.Тя също не искаше дапие вода като беше бебе.Но сега постепеено свикна.Моят съвет е откакто се е родила използвам термос като се събудим сутрин веднага и преварявам и я слягам останалата в термоса и винаги имам под ръка топла водичка.

# 29
интересна тема  Grinning
първо не е необходимо да пие вода ако не му се пие, нито пък да си плакне устата
второ не е необходимо да се преварява водата, ако въобЩе пие
трето не разбрах заЩо Ще му топлиШ водата ако е на стайна температура

Общи условия

Активация на акаунт