С кого/какво заменихте бившия/та?

  • 10 529
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 356
Naughty  работа, работа, работа -  работа, работа,работа,секс-  работа,работа, секс,секс-  работа,секс,секс,секс-  секс,секс,секс...... и така!!! Peace Grinning Laughing  Детето има нужда от усмихната и щастлива и спокойна майка !!!
Това ми хареса,само дето при мен секса се губи още. Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 145
    Вече са разчу, че съм  single и почнаха да ми звънят...лешояди гадни...
 - Как си? Защо? Да дойда ли да те видя?
 - Ами ела ...ама ела преди 21,00, че после СПЯ.
 -Какво да ти донеса?
 - То е ясно- кафе и цигари ми донеси ( може и едни бонбони или шоколад, за плодове... няма никой никога да се сети)           Thinking
  - Ама мило аз сега, като дойда ще ми се прииска...
  - Кво щъ ти съ прииска - да гушнеш бебето ли???
  - Да, да ама и друго......(тук вече ми се повръща....от тоя)
  - Ми ако 120кг/190см ми бивш реши че се връща и че и той иска друго....(Така ги плаша!!! къш,къш,къш!!)
 Crossing Arms   гнусни лайнари!

# 92
  • Мнения: 3 356
Сияйна,размя ме (не че е смешно де,ама верно са кото лешояди )

# 93
  • София
  • Мнения: 6 999
Naughty  работа, работа, работа -  работа, работа,работа,секс-  работа,работа, секс,секс-  работа,секс,секс,секс-  секс,секс,секс...... и така!!! Peace Grinning Laughing  Детето има нужда от усмихната и щастлива и спокойна майка !!!

Ти си моят идол   bouquet  bouquet  bouquet

# 94
  • Мнения: 408
Сияйна, не се ядосвай, ще минат години, и никой няма да ти звъни, или да иска да идва, независимо дали си single или не.

# 95
  • София
  • Мнения: 6 999
Сияйна, не се ядосвай, ще минат години, и никой няма да ти звъни, или да иска да идва, независимо дали си single или не.

За да сме точни - като станеш на 50... Whistling

# 96
  • Мнения: 4 458
Сияйна, не се ядосвай, ще минат години, и никой няма да ти звъни, или да иска да идва, независимо дали си single или не.

За да сме точни - като станеш на 50... Whistling

Ееее, недейте дака де, ние ще сме секси баби  Mr. Green а и тогава децата ще идват с техните приятели и познати ние ще им правим курабии и пак ще сме търсени  bowuu

# 97
  • Мнения: 93
Време е и аз да се запиша тук.Аз замених бифшия с нашата принцеса и надеждата че някой ден недоразуменията ще се отправят и всичко ще си дойде на място.Но най вече с моето прекрасно слънце.
Време е и да я  похваля куклата ми вече два пъти се къпем без да плачем. Heart Eyes

# 98
Смених го с работа - с грижи по сина ми  Grinning а да и освен това си намерих страхотна работа - тези две прекрасни неща ми стигат за да запълнят всички пролуки в живота си

# 99
  • Мнения: 145
Сияйна, не се ядосвай, ще минат години, и никой няма да ти звъни, или да иска да идва, независимо дали си single или не.

За да сме точни - като станеш на 50... Whistling

    Гледайте си работата!!! Баба ми на 80, накара някво свое гадже на 85 да дойде от Русе до София за да се видели за последно!!! Другата баба(била убавицата на селото) на 75 разни дедовци и носеха домати биволско сърце и акациев мед Simple Smile
   Леля на 50 съ разведе и ожени и роди Simple Smile Беше с огромна яркочервена шапка и секси яркочервена рокля Simple Smile
   Все ми говореха... бе ожени се бе! то е ясно че ще се разведеш!!!!

# 100
  • Мнения: 9 990
при вас явно е наследствено заменянето...един вид-традиция Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 6 999
    Баба ми на 80, накара някво свое гадже на 85 да дойде от Русе до София за да се видели за последно!!!
....................................................
   Леля на 50 съ разведе и ожени и роди Simple Smile Беше с огромна яркочервена шапка и секси яркочервена рокля Simple Smile
  

Успокои ме   bouquet
Щом баба ти го може, щом леля ти го може - и аз ще го мога  Whistling Mr. Green Mr. Green

# 102
  • Мнения: 4 458
    Гледайте си работата!!! Баба ми на 80, накара някво свое гадже на 85 да дойде от Русе до София за да се видели за последно!!! Другата баба(била убавицата на селото) на 75 разни дедовци и носеха домати биволско сърце и акациев мед Simple Smile
   Леля на 50 съ разведе и ожени и роди Simple Smile Беше с огромна яркочервена шапка и секси яркочервена рокля Simple Smile
   Все ми говореха... бе ожени се бе! то е ясно че ще се разведеш!!!!

Твоята рода е уникум  Peace 
Ама как  така на 50 е родила??? newsm78

Що не викнеш бабите, особено тази на която и носят разни нещица, да дадат някой урок тук при нас. Ще си платиме  Mr. Green

Иначе и моята майка се разведе на 43 и на 44 се омъжи пак за човек с доста добро финансово състояние (не че това мен ме грее) и сега си живее без да му мисли много много за пенсии и тям подобни.  Чудя се дали и аз да не поема по този път - парите преди всичко  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 145
   Леля ми всъщност беше на 45, роди НОРМАЛНО от бивш пилот от ВВС, братчеда беше на 10 и заминаха за Щатите и вече 8г са там, страхотен мъж - хубав, силен, умен. Обади ми се, като разбра че моя ме е изоставил, да ми каже да направя всичко възможно за да си го върна  Thinking
   А относно уроците... те все остават ненаучени...
   И аз чуствам душата си, като пустиня и се чудя какъв ли ще е следващия мъж в живота ми... и дали да не гледам сметката си преди всичко, защото другото е един шарен балон, ама ще видим...

# 104
  • Мнения: 597
Привет и от мен,незнам дали някй ме помни,не съм писала с години тук.
Та,разведох се преди две години,а иначе живеехме разделени с бившия от три.За това време в началото го замених с работа и с гледане на малчо-той вече стана почти 5 години,да е жив и здрав.
Не ми беше до връзки или нещо подобно,но преди две години се появи ТОЙ,колега на майка ми-доктор,ерген.И така....от тогава сме заедно,купихме общо жилище и живеем заедно.Малкия много се привърза към него,усеща го като баща,нищо че му казва на име.Той много се грижи за всички ни-за мен,за детето,за родителите ми....
А сега ни предстои и сватба....радвам се,но и малко ме е страх.Не,че имам от какво да се оплача.За две години постигнах много неща...Но,явно страховете от миналото още не са изчезнали напълно.А искам да изживея една прекрасна сватба с този човек...
Дай Боже всичко да е наред и живи и здрави да остареем щастливи заедно!

Общи условия

Активация на акаунт