С кого/какво заменихте бившия/та?

  • 10 512
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 477
Толкова отдавна излезе БНД от живота ми, че вече не си спомням с какво съм го заменила! Само знам, че не бих си заменила сегашния живот с времето, докато брменеех и малко след това!
Смених работа, смених жилище, помъдрях и остарях - ето това е май замяната? newsm78 Дали съм доволна от всичката тази промяна? Всеки трябва да извърви начертания му път възможно най-добре и да носи отговорност за решенията си...Така съм си казала и вървя, вървя..... Hug Hug Но да замения единия БНД с друг аналогичен БНД -  Naughty Naughty never ever! А и да не забравя - върнах си по-добрия стандарт на живот щото вече нямаше кой да изпомпва парички Joy Joy

# 76
  • Мнения: 4 458
Но да замения единия БНД с друг аналогичен БНД -  Naughty Naughty never ever!

не се заричай!  Wink


А и да не забравя - върнах си по-добрия стандарт на живот щото вече нямаше кой да изпомпва парички Joy Joy

Това важи и за мен въпреки, че категорично не се приема като факт от БНД  Crossing Arms

# 77
  • София
  • Мнения: 6 477
Киара, да ти кажа, има няколко неща в живота ми за които съм повече от категорична, че не искам повече да ми се случват. И ако не съм в безсъзнание или напълно невменяема няма да ми се случат! Едното е, че повече деца не искам и второто - никакви БНД повече...ever never! Naughty Naughty Naughty Най-вече щото не виждам смисъл от повече гърч и смущения в живота си! Искам peace and flowers! Искам да си живея живота спокойно така както аз го разбирам, дори за някои хора да звучи егоцентрично! Wink Wink Wink

# 78
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Замених го с друг мъж, ама при мен се оказа "от трън та на ДВА ТРИ ГЛОГА".  Та сега смятам да го заменя с повече време за себе си, децата си. За по- натам, каквото сабя покаже.


Така мисля и аз да отговоря, ама точно 1/1. Много ми е неудобно да си го призная, ама признат грях, половин грях. newsm53

# 79
  • Мнения: 446
Киара, да ти кажа, има няколко неща в живота ми за които съм повече от категорична, че не искам повече да ми се случват. И ако не съм в безсъзнание или напълно невменяема няма да ми се случат! Едното е, че повече деца не искам и второто - никакви БНД повече...ever never! Naughty Naughty Naughty Най-вече щото не виждам смисъл от повече гърч и смущения в живота си! Искам peace and flowers! Искам да си живея живота спокойно така както аз го разбирам, дори за някои хора да звучи егоцентрично! Wink Wink Wink
Аз мисля по абсолютно същия начин Laughing

# 80
  • Мнения: 4 458
Киара, да ти кажа, има няколко неща в живота ми за които съм повече от категорична, че не искам повече да ми се случват. И ако не съм в безсъзнание или напълно невменяема няма да ми се случат! Едното е, че повече деца не искам и второто - никакви БНД повече...ever never! Naughty Naughty Naughty Най-вече щото не виждам смисъл от повече гърч и смущения в живота си! Искам peace and flowers! Искам да си живея живота спокойно така както аз го разбирам, дори за някои хора да звучи егоцентрично! Wink Wink Wink

Мила аз казах да не се заричаш имайки в предвид поговорката да не се заричаш, че точно това ще те сполети  Hug
 Иначе разбира се че никой не иска да се връща назад и то ако ще е същото положение.

Виж за другото дете не съм на твоето мнение, аз искам още едно  Mr. Green  че 2 са ми малко   Joy Имам си обаче малко условия към бащата и ако не са задоволително изпълнени няма повече деца  Naughty  Ноооооооо, преди всичко, да намерим бащата  Grinning

# 81
  • София
  • Мнения: 6 477
Киара, ти си направо герой! Имаш две деца, които гледаш сама, за трето помисляш! Аз с едно и вече съм луднала и за нищо на света не искам повече!
Ама сигурно понеже доста годинки си поживях добре и късно се реших на дете...та още не мога да свикна с положението май Joy Joy Joy вече 4 години ooooh!

# 82
  • Мнения: 2 863
Киара, ти си направо герой! Имаш две деца, които гледаш сама, за трето помисляш! Аз с едно и вече съм луднала и за нищо на света не искам повече!
Ама сигурно понеже доста годинки си поживях добре и късно се реших на дете...та още не мога да свикна с положението май Joy Joy Joy вече 4 години ooooh!

Морганке, нема да се плашиш, тамън дорде свикнеш и тя ще те те осведоми , че те напуска щото заминава нанякъде си,  тва след има няма 12-15 годинки, а те ей сега ще минат Heart Eyes

# 83
  • София
  • Мнения: 6 999
Морганке, нема да се плашиш, тамън дорде свикнеш и тя ще те те осведоми , че те напуска щото заминава нанякъде си,  тва след има няма 12-15 годинки, а те ей сега ще минат Heart Eyes

Ох, нема ли шанс малко по-рано да замине на някъде?  newsm78 Много си обичам детето, бе обожавам го... ма на моменти да го пребиеш му е малко. Щом днес и майка ми ме ожали, че няма да ми е лесно с нея... а педиатърката ни всеки път като я види го казва  ooooh! Дано поне все така умно върви  Praynig то е ясно, че проклетията е до живот...

# 84
  • София
  • Мнения: 4 494
Морганке, нема да се плашиш, тамън дорде свикнеш и тя ще те те осведоми , че те напуска щото заминава нанякъде си,  тва след има няма 12-15 годинки, а те ей сега ще минат Heart Eyes

Ох, нема ли шанс малко по-рано да замине на някъде?  newsm78 Много си обичам детето, бе обожавам го... ма на моменти да го пребиеш му е малко. Щом днес и майка ми ме ожали, че няма да ми е лесно с нея... а педиатърката ни всеки път като я види го казва  ooooh! Дано поне все така умно върви  Praynig то е ясно, че проклетията е до живот...
Аз пък супер егоистично разсъждавам  Crossing Arms не искам да ходи никъде или да не е за повече от 3-4 дни. Искам да си е все при мен, да не ме ядосва и да сме си приятелки  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 6 999
Искам да си е все при мен, да не ме ядосва и да сме си приятелки  Laughing

И аз това, го искам, ама... мечти, мечти  Whistling
Тази вечер изнудва майка ми за нещо и накрая завършила с думите: "...и не казвай на мами, че пак ще се разплача..." Гад малка  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 336
И аз моите не ги давам. Обсебваща съм. Пъпът на Ангелчето си стои вкъщи и съм решила да ходя за търся този на Ицко. Къде ми е бил умът, когато съм го хвърляла?  newsm78

# 87
  • Мнения: 4 458
Пъпът на Ангелчето си стои вкъщи и съм решила да ходя за търся този на Ицко. Къде ми е бил умът, когато съм го хвърляла?  newsm78

Хаха, ако се гледа по пъп, на едната е в родилното а на другата в нас - все по българско - ще се завърнат някой ден ама кога ли....  Grinning

Киара, ти си направо герой! Имаш две деца, които гледаш сама, за трето помисляш! Аз с едно и вече съм луднала и за нищо на света не искам повече!


Ами.... искам още едно понеже имам нужда да почувствам и изживея истинското майчинство, а не с 2 да ставам на луда маймуна  Joy

Сега сериозно. Поставила съм си някакви мои си лимити. Скоро ако не се случи това с бебето, за напред няма да го бъде  Crossing Arms Не ми се иска и да са с много голяма разлика все пак....
А, и ако намериме таткото, превъзходно ще ми се отрази малко почивка от службата и концентрация над децата и тяхното обучение  Mr. Green Правя си тънки сметки аз ама дали ще ме огрее  Whistling


Isa , ама твоя екземпляр е много ритроумен  Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 6 477
Jaly, аз това го знам, че ще отлети, като преди това ми скъса нервите като пуберка. То си е част от живота, още повече, че помня аз какво чудо бях! И тогава като вече съм си пак себе си - ще започне такъв живот...че само си викам - дано ...дано ...дано Joy Joy Така се пееше в дена песен Wink Но аз имам сили само веднъж да мина през израстването на едно дете, за повече сили нямам! А и годините ми вече се понатрупаха и да се правя втори път на млада майка -  Naughty Naughty
А и седеното в къщи ме изнервя много повече и от най-бесния ден в офиса! Wink

# 89
  • Мнения: 15
 Naughty  работа, работа, работа -  работа, работа,работа,секс-  работа,работа, секс,секс-  работа,секс,секс,секс-  секс,секс,секс...... и така!!! Peace Grinning Laughing  Детето има нужда от усмихната и щастлива и спокойна майка !!!

Общи условия

Активация на акаунт