Всичките клишета - на мезета!

  • 6 150
  • 179
  •   1
Отговори
# 105
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Както вече Василиса каза - "Кичът не е навредил никуму". Та и клишетата така...

Продължавам да твърдя, че няма да пера лекьосани сатенене чаршафи!

# 106
  • Мнения: 2 070
Диамантите са кървави, ш'ма извинявате.
Пък и той ще ми знае мнението по въпроса и че ще бъде наритан, едва ли ще съм изправена някога пред такава потенциална ситуация. Естествено, че ще приема околосветското или всякакво друго пътешествие.

# 107
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Е, колкото е по-скъп подаръкът, толкова повече ви обичат, много ясно.
А, ако да купи диамант е коствало на мъжът труд на 4 работни места, за да получи нежната половинка пръстен, от който да й заискрят очите - безценно, любов ли бе да го опишеш.


На такава цена едва ли - но принципно диамати не отказвам, пък може и да не са от мъжа ми  Whistling

# 108
  • Мнения: 2 891
Ако имам избор, бих заменила диамантите с перли, но съм още малка и няма да ми отиват  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 2 070
Клишето шампанско с ягоди го използвам на рождения си ден. Тогава черпя с това и то не любовно, а всичките си приятели или който там намине да ме види. А тортата е домашна с много ягоди, банани и киви. Никой не се е оплакал досега. Ягоди и шампанско на мен ми е вкусно и ми е традиция от десетина години.

# 110
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всъщност е желателно диамантите да не са от мъжа ми - много би ощетил семейния бюджет Mr. Green

# 111
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Ако имам избор, бих заменила диамантите с перли, но съм още малка и няма да ми отиват  Rolling Eyes
Нищо, ти ги прибери диамантите за черни дни,(като не си много малка вече  Mr. Green ) ще има и за перли и за яхти  Mr. Green Цената им се качва, мдам  Crazy

# 112
  • Мнения: X
Винаги изпадам в умиление при вида на следната любовна сцена: Те двамата в леглото си играйкат освен с плодовете на любовта и с разни бананки,сметанки,ягодки-мягодки,а понкякога черен хайвер. Все се чудя как ли би било примерно с боза и баничка или прясно изпържени мекичета от баба- хм..тамън стават и за лубрикант.

# 113
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Всъщност е желателно диамантите да не са от мъжа ми - много би ощетил семейния бюджет Mr. Green
Мдам, нали и аз това казвам  Mr. Green Е, после ще има драми, това откъде го взе, ама ще му мине  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 3 405
Гара. Влакът се задава. Мъгливо е и се носи драматична музика. Те се разделят. Тя се качва на влака, сяда в купето и по лицето й се стичат сълзи. Близък план на прозорец, по който дъждовни капки оформят ручейчета. Влакът потегля и в този миг вратата на купето се отваря и се появява той. Завеса.

# 115
  • Мнения: 3 268
Всъщност е желателно диамантите да не са от мъжа ми - много би ощетил семейния бюджет Mr. Green
Абсолютно си права!И почивката на Карибите също не трябва да е с мъжа ми.То иначе каква почивка ще е....

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 14:49 от stefani6

# 116
  • Мнения: 189
Повтарям, белким ме чуе, че още не съм си получила подаръка:
Мъничка червена кола с панделка е клише, което много ми допада.

Гара. Влакът се задава. Мъгливо е и се носи драматична музика. Те се разделят. Тя се качва на влака, сяда в купето и по лицето й се стичат сълзи. Близък план на прозорец, по който дъждовни капки оформят ручейчета. Влакът потегля и в този миг вратата на купето се отваря и се появява той. Завеса.
Нее, любимо е когато тя си тръгва отчаяна, чака асансьора - него го няма, влиза в асансьора - него го няма, с надежда се взира във вратата на апартамента - не, слиза с асансьора, вратата се отваря и ето, звън на камбани и задъхан влюбен мъж, изтичал от n-тия етаж, тя се хвърля в прегръдките му и FIN.

# 117
  • Мнения: 2 070
И разбира се никога никой не пръцва, не хълца, задавянето е само и единствено от пръстена, докато я гони преди финалните сцени не се спъва. А най-ме кефи като се разбират за срещата за вечерта и казват само - ще мина да те взема, без да уточнят час или пък казват - до довечера в осем - този път без да е ясно къде - навън, в заведение или ще мине да я вземе.

# 118
  • Мнения: 3 447
А, то пък щото околосветското не е клише...
Не, не говорим за палми, коктейли с чадърчета и гирлянди от цветя.

# 119
  • Мнения: 42
Всъщност е желателно диамантите да не са от мъжа ми - много би ощетил семейния бюджет Mr. Green
Абсолютно си пава!И почивката на Карибите също не трябва да е с мъжа ми.То иначе каква почивка ще е....
Аз съм за! Peace Неможе така, по-добре едно балонче.

Общи условия

Активация на акаунт