Всичките клишета - на мезета!

  • 6 197
  • 179
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Представям си сега как на  скромна противничка на клишетата й подаряват пръстен с диамант ,тя поглежда мило,слага ръка на сърцето си и казва:"Оо,ама нямаше нуждаа" Flutter

# 91
  • Мнения: 2 386
Предпочитам да не отговарям, че ще има засегнати полове.. @ Дона

# 92
  • Countryside
  • Мнения: 11 670
Добре де, не може ли примерно сребърни бижута на същата стойност?
Абеее, то ще трябва да е 1 количка сребро, плюс това не става за залог и трудно се пласира, така че не го ЩЪ  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 4 841
Най-чудно ми е било винаги сблъскването на Героя и Героинята - по правило и двамата носят някакви неща (продукти, документи и т.н.), които се разпиляват драматично наоколо... Навеждат се да ги събират и ... о, чудо!...
Винаги съм си мислела, че след подобен сблъсък през главата ти минават само разни груби епитети по адрес на дървеняка, дето те е блъснал, и прехвърчането на флуиди и абсолютно невъзможно... Ама знам ли, може аз да съм прекалено агресивна - моля, ама наистина много моля, ако някой се е влюбил след подобен сблъсък, да разкаже  Hug

# 94
  • Мнения: X
Ами когато той/тя се събуди пръв и се наслаждава на спящия си любим. Абе след толкова вино или друг алкохол вечерта на тия хора не им ли се ходи до тоалетна сутринта newsm78
Моя мъж милия това посмъртно не може да го направи - спя завита през глава Laughing
Това винаги ми е противоречало на действителността. За да бъдат по-реално пресъздадени нещата трябва да покажат как героинята първо отива да пусне една вода Naughty

# 95
  • Мнения: 11 747
Представям си сега как на  скромна противничка на клишетата й подаряват пръстен с диамант ,тя поглежда мило,слага ръка на сърцето си и казва:"Оо,ама нямаше нуждаа" Flutter
има нужда, има

# 96
  • Мнения: 3 521
Това е нашата песен - "With or without you" на U2.
Хубава песен, любима груп, но днес я слушам за 151ви път, а имам още 11 часа до края на деня Crazy
И култовото "Може ли да те гризна по ушенцето" ooooh!

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, след гризване по ушенцето ще трябва да ходиш за чаша вода, забрави  Mr. Green

# 98
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Представям си сега как на  скромна противничка на клишетата й подаряват пръстен с диамант ,тя поглежда мило,слага ръка на сърцето си и казва:"Оо,ама нямаше нуждаа" Flutter
А, моля, моля. Аз обичам някои "клишета". Mr. Green Тъмночервени рози обичам (и тази сутрин получих букет, на-на-на). А бонбони колко обичам! И бонбони получих. Абе, аз и диаманти обичам, като се замисля. А защо не получих, а? newsm78
П.П. Мъжът ми се чуди как да ме разсмее, та ми цъфна преди малко и с балони на вратата. От онези, сърцевидните. Имаха си и надпис "Ай лов ю". Grinning "Кичът никому не е навредил", каза.  Joy Joy Joy Троловете страшно ги харесаха. Две сърца вече пукнаха.  Joy

# 99
  • Мнения: 3 447
Представям си сега как на  скромна противничка на клишетата й подаряват пръстен с диамант ,тя поглежда мило,слага ръка на сърцето си и казва:"Оо,ама нямаше нуждаа" Flutter
Виж сега, мъжът ми и пръстен с лайно да ми подари, пак няма да го върна. Но ако ме попита "Искаш ли диамант?", ще отвърна "Зарежи тия клишета, дай едно околосветско"  Flutter

# 100
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, то пък щото околосветското не е клише... Като и Бора Бора.
Не, че няма да тръгна, де - събирам багажа за норматив.

# 101
  • Мнения: X
Абе знам си аз, че не сте чак такива будали Wink

# 102
  • Мнения: 3 405
До към седма страница може и да си признаят, че има още скрита романтика в сърцата им.

# 103
  • Мнения: 189
Е, колкото е по-скъп подаръкът, толкова повече ви обичат, много ясно.
А, ако да купи диамант е коствало на мъжът труд на 4 работни места, за да получи нежната половинка пръстен, от който да й заискрят очите - безценно, любов ли бе да го опишеш.

# 104
  • Мнения: X
за тва ме кефят любовните филми с Хю Грант, хем са ми смешни,хем ме хващат за гърлото баш на най-смешното,и обикновено има майтап с клишетата.

Общи условия

Активация на акаунт