когато спрем да кърмим - бромокриптин?

  • 4 566
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • далечно
  • Мнения: 1 029
не са ми правени хормонални изследвания, гинеколожката 'на око' прецени че щом има капки кърма, то хормоните не са се  върнали в граници, каквито им се полагат, и трябва да се вземат лекарства. Аз съм малко наплашена от гледна точка на хормони - там шега не бива  Naughty - ама засега ще се въздържа от тази гадост.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
аз не бих подходила толкова лекомислено, първо бих направила хормонално изследване на пролактин - патила съм си с висок такъв хормон и съм пила цяла година парлодел ( а като го нямаше и бромокриптин ) и не съм била чак толкова зле, след първите няколко дни организма свиква с дозите , не се почва и спира с висока доза, постепенно се увеличава или намалява. Сега кьрмих 2г 3 м , после цял месец пих бромокриптин и съм доволна - нямах никакви проблеми с гърдите. та съветът ми е - задължително изследвания и съвет с добър лекар!

# 17
  • далечно
  • Мнения: 1 029
мерси, Руми-Дени. Не знам кога ще намеря време да ходя на хормонални изследвания, а затова се чудех дали да следвам каквото каза лекарката или да оставим нещата на природата. Ако не е тайна, ти какъв проблем си имала в следствие на високи нива на пролактин?

1/4 таблетка бромокриптин висока доза ли се води?

Общи условия

Активация на акаунт