При вас как е?

  • 2 839
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Скучно не ми е било, малко еднообразно, но все пак идва пролет ...

# 31
  • София
  • Мнения: 3 064
Не, не ми е скучно хич. Много ми е добре даже! Вече година и три месеца, а не усетих как мина това време.

# 32
  • Мнения: 174
Не ми е никак скучно с бебка, даже напротив, но ме дразни лошото време радвам се че идва пролетта за разходкииначе честно да си кажа поне за сега въобще не ми се започва работа Peace

# 33
  • Мнения: 5 940
Въобще не ми е скучно, никога не съм била по-щастлива. Има дни, в които ми липсват колегите и задъханото ежедневие, но ми е достатъчно синът ми да се усмихне и всичко пак става прекрасно. Осевн това около мен има много майки с бебоци, цяла тумба сме. Laughing

# 34
  • Мнения: 354
Не ми е скучно, но тъй като съм много дейна и не се свъртам на едно място, ми липсват контактите с хора. Пак поработвам от време на време, но става по телефона, докато се разхождаме в парка. Чувствам че мога да правя повече от това да се излежавам до обяд и да безделнича, но за всичко си има време, сега моето бебе е на първо място.

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хич не ми е скучно!
Нямам време за скука, а много ми се иска.
С големият си син тръгнах на работа когато беше на годинка и половина...толкова много хубави моменти пропуснах, че сега наваксвам с малкият.
Ако зависи от мен до предучилищна все ще сме си заедно.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Започнах работа за кратко, когато бебето беше на 7 месеца. После винаги намирах с какво да си уплътнявам времето, когато вече не работех  Grinning В крайна сметка, то затова сме толкова пристрастени към този форум- за да не ни е скучно.

# 37
  • Мнения: 1 217
Преди да родя мислех, че ще ми е скучно и ще бързам да се върна на работа. Сега мога да кажа, че това са най-хубавите моменти в живота ми и ми се иска да си гледам сама детето, докато стане на 3, което сигурно няма да се случи по чисто финансови причини, но така се чувствам.
Това е и моето мнение.
В интерес на истината не искам второ дете и искам да изживея пълноценно прекрасните моменти със сина ми.

# 38
  • Мнения: 622
В никакъв случай не ми е скучно с бебка в къщи.Постоянно излизаме, разхождаме се в паркове и магазини...а и малкото сладурче винаги има с какво да ме изненада. Mr. Green Сега е в период, в който всеки ден е различен и изпълнен със смях и незаменими емоции Heart Eyes
Е наиситина идва един момент в който искаш да избягаш,но за малко Simple Smile. Peace

# 39
  • Мнения: 554
Не, никога не ми е било скучно след като родих, че аз даже не усещам кога е минал деня Grinning Нямам намерение близките 2 години да се връщам на работа. Малко се затворихме вътре, но ще устискаме още малко до хубавото време и айде на разходки Peace

# 40
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Въобще не ми е толкова скучно, а дните направо летят откакто родих. Преди да родя умирах от скука, но сега си имам  занимавка Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 168
Въобще не ми е било скучно, даже съм щастлива, че до 3г. съвсем сама си гледах дъщеря ми и си я възпитавах както аз си знам. Но това го решихме заедно със съпруга ми, че така ще е по-добре за детето. Така имах възможност често да я измъквам от големия, мръсен, шумен и стресиращ град.

# 42
  • Мнения: 197
Определено не ми е скучно, дори времето не ми достига за толкова интересни неща, които мога да свърша вкъщи (форума го изяжда Mr. Green). Но пък ми липсват качествени социални контакти. Много е объркващо. Когато реша да се видя с някой няма начин да не ми попита "Кога ще почваш работа?" или "Още ли си вкъщи?". Ей тия забележки ме амбицират още повече да си стоя вкъщи.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не ми е скучно,времето минава толкова бързо.

# 44
  • Мнения: 2 622
Голямата я гледах до 1г.и3м.,после се върнах на работа и горчиво съжалявах.Разпокъсвах се между откъслечни срещи с детето и работата,много ми беше мъчно,че трябва да я оставям  при баба й SadСвеки(тя я гледаше)се кипреше с количката по градинките и кафетата,а аз заминавах нощна смяна Crossing ArmsГадно ми беше през цялото време,че не съм с детето си.Затова малката си я гледам две години.Естествено,липсват ми социалните контакти,средата на работа,скучно ми е в къщи,но като си представя,че няма да имам друга такава възможност да не ходя на работа и да гледам малко дете,хич не бързам да се връщам.Кога вече ще ми се падне да не работя?!

Общи условия

Активация на акаунт