Нова новеничка седмичница 09.05.-15.05.

  • 2 805
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен

Почивните дни минаха само в празнуване. Сестра ми се сгоди и както се сещате бяхме главмо на маса. Simple Smile

Иначе новините при мен не са добри - разболявам се, боли ме гърлото и имам наченки на хрема. Студено ми е и искам да съм си у дома под юрганчето. Дано се оправям по-скоро.

Весела седмица от мен  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 716
Я, аз мислех, че само моя ходи командировки и само аз съм нещастна.
Сега се утеших Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 686
GeryD, много готин ден е 21-ви Laughing Ние тогава имаме дървена сватба.

# 18
  • Мнения: 506
Tintiri,какво е дървена сватба?
Аз досега съм била веднъж кума и беше страхотно.След собствената ми сватба,където естествено бях главното действащо лице,при кумуването пак си основна и важна  фигура.
Ех,хубаво нещо са сватбите.... Simple Smile

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
То малко късно ама ВЕСЕЛА СЕДМИЦА И ОТ МЕН. Grinning
На мъжът ми операцията мина днес благополучно...само дето ще видим дали има положителен резултат след някой и друг месец Grinning Малко е стреснат но това е защото до сега не беше влизал в болница горкия Embarassed Казва, че не го боли а само го придърпва леко там...ама дали е така мога само да гадая. Ами може и да ме послъгва защото аз в неделя ревах като малко дете като го приемаха в болницата и днес се чувствах все едно мен оперират...ама какво да правя...емоционална съм...или ме бият яко хормоните. Та това от мен де. Sunglasses
Иначе е супер да си кума...аз малко след нашата сватба кумувахме на моята приятелка...беше много вълнуващо Grinning

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Хера, браво за операцията. Нормално е да го придърпва, все пак там е супер деликатно място. Гледай го сега като писано яйце, че мъжете това обичат.
Усмихнат ден момичета

# 21
  • Мнения: 144
Цитат на: Хера
На мъжът ми операцията мина днес благополучно...само дето ще видим дали има положителен резултат след някой и друг месец Grinning Малко е стреснат но това е защото до сега не беше влизал в болница горкия Embarassed Казва, че не го боли а само го придърпва леко там...ама дали е така мога само да гадая. Ами може и да ме послъгва защото аз в неделя ревах като малко дете като го приемаха в болницата и днес се чувствах все едно мен оперират...ама какво да правя...емоционална съм...или ме бият яко хормоните. Та това от мен де. Sunglasses


Привет момичета!!!
Аз съм Кrisy, но си промених ника след операцята на съпругът ми на dreamgirl с надеждата скоро да се оправят нещата .Rolling Eyes  

Много се радвам Хера, че всичко е минало нормално.
Когато моят мъж го оперираха преди почти 2 месеца и малко и аз така плаках като малко дете,
но и при него беше малко по-сложна операцята , ама вече е добре.
 Желая му бързо възстановяване и скоро добри новини. newsm10

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да ти се връща тъпкано Крис Grinning   Grinning  Grinning Само хубави новини вече чакам от теб Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123
Здравейте момичета-весела седмица и от мен и много ползутворна.
 При нас е лудница сега и цялата седмица ще е така,защото и ние се пренасяме в ново жилище.Трябва да перем мокет,да мием прозорци и шкафове,да боядисваме стени.....,а вече така ми се иска да се настаняваме и да си свием наше си гнезденце(писна ни да сме при родители).
 Иначе чакам лелката да се появи.Трябваше да ми дойде на 25-30 ден от лапароскопията,днес е 35 и няма никой.Гърдите ме болят и сигурно ще дойде скоро,но да видим.
 На тези,които ще ходят на сватба им желая да си изкарат страхотно,както ние изкарахме тази събота на една сватба в Добрич.После в Неделя ходихме до Варна и беше повече от страхотно-пихме си биричка на брега на морето в едно заведение с люлки диван вместо столове,разходихме се едно хубаво после.
 Ами това е за сега от мен.
 Поздрави на всички. Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
Криси,дано новият ник ти донесе много,много късмет!

# 25
  • Мнения: 144
Благодаря Хера и angels_zg и на вас ви желая много късмет!!! newsm17  newsm10

# 26
Здравейте и от мен!

Тая седмица започна за мен с посещение на лелята- на 51-я ден.  Бях откачила от нерви... #Crazy
Angels, спокойно мила, ще ти дойде!! Дано след лапароскопията да имаш овулация и да ти стане редовен цикъла!  

Тази седмица ще е много важна за мен - утре милото ще прави спермограма, а аз в четвъртък ще изследвам пак репр. хормони!
Така се притеснявам и се надявам, резултатите да са добри този път Praynig  

Успех на всички и лека седмица!!!

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Elvi, съжалявам за лелката, графиката ти изглеждаше супер! Тази седмица ще ви водим изследователи Simple Smile , дано резултатите да са мнооооого добри! Как е писката?

# 28
  • Мнения: 288
Слънчева седмица пожелавам на всички!
 1swing
Да споделя и аз за протокола - по отношение на работното време и двамата сме в адски противоположности вкъщи. Ако аз не съм работа, на милото му се пада да е и обратното. Това събота, неделя - не много често сме свободни и двамата в един ден, за да се видим като хората. Приятелките ми казват, че така няма да си омръзнем, но...
 1dating
Няколко месеца си пропуснах фоликулчето точно след контролирана стимулация, няколко прегледа в същия месец и ...просто не се засичаме!
Аз се ядосвах много, но ти вече е минало. #2gunfire

# 29
  • София
  • Мнения: 2 686
Цитат на: Teddie
Tintiri,какво е дървена сватба?


Дървена сватба се нарича петата годишнина от сватбата.

Общи условия

Активация на акаунт