свръх плачещо бебе

  • 3 258
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
И Коко плачеше много и даже и на навън, всички бебета спят, той ревеше и така докато спрат коликите до края на 3 месец.
Успех и много търпение Peace

# 16
  • Мнения: 2 131
Като поотминат коликите и бебо като започне да се заглежда повече в играчки, да ги хваща, а по-късно да се заиграва, нещата се пооправят. Спокойно и търпение  Hug. Въпреки че моят син се занимаваше сам в кошарите, дори по два часа е стоял с играчките, аз все си казвах - един път да проходи, по-лесно ще е. Да, да.... Ела да ни видиш нас сега, Алекс върви и се чуди каква беля да направи. Постоянно ходя подире му.

# 17
  • Мнения: 434
Мойта бебка е много спокойна и личен опит нямам.. така и не разбрах какво е "колики".. но съм чувала мами да споделят, че сешоар-а много помага.. Бебетата обичат този шум и ако го насочиш да му топли коремчето ще го успокои. Аз в къщи като пусна прахосмукачката да чистя и бебка моментално млъква и се успокоява.. същото е и със сешоара.

# 18
  • Мнения: 282
И моето бебе, което сега е на почти 4 месеца беше до скоро така. Направо съм ревала с него, плашеше ме с рева си, все си мислех че неможе да е само колики, макар че те бяха толкова силни, че му чувах стомахчето как къркори от разстояние. На нас ни помогна сешоара, не само затопляне, но и самия звук, опитай. Сега пак си е ревльо, но няма нищо общо с преди. Сега преди всеки сън реве кански, с рев се и събужда, но иначе е усмихнат сладур.
Аз бих казала на тези, майки които бебета спат навън, че моето като го изкарах така ревеше , че трябваше по възможно най-бързия начин да се прибираме, на бегом с количката...абе ужас беше, така че разходката не винаги помага.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Този рев понякога е в състояние да те накара да си купиш пушка и да се гръмнеш....знам какво е - втория, а особено третия ми син са точно такива бебета. Никъде и с никой не можех да бъда освен сама вкъщи или навън - такова дране беше и е в момента. Изтърсака дори се захласва и не мога за минута да си помисля да го оставя да пореве....Обаче....коликите минат ли, всичко ще се оправи, ще видиш. Бебето също се адаптира към света ни - влез му в положението Wink
Е, при нас не е нон-стоп реване, но само защото го нося на ръце 90 % от денонощието. Днес си взех плат за слинг - не се трае вече, не мога да се изпикая без дружината от зяпачи и ревачи.....Обаче като са спокойни....Боже-е-е, такъв е кеф да ги имаш и да ги обичаш.....
И навън ревеме. Да знаеш обаче, че си е и характер, не са само коликите....

# 20
  • Мнения: 351
Аз знам един малко опасен метод против колики - със сешоара му топлиш корем4ето. Хем от топлината малко се облек4ава болката, хем от шума се унася. НО има опасност и мама да се унесе, така 4е внимавайте ако пробвате този вариант!

# 21
  • Мнения: 4 915
Носи го и го гушкай.

Купи си или си уший такъв слинг: http://www.babysling-lana.hit.bg/buy-simple.html
Повдигни си блузата и остави бебето да "вдъхва" от аромата и топлината на тялото ти, да усеща сърцето ти, дръж го на голата си гърда - нали го кърмиш?

Пускай да бръмчи сешоар или прахосмукачка. Не толкова топлината, колкото звукът ги успокоява.

И търпение. Ще отмине.

# 22
  • Мнения: 553
вземи едно гелче за зъбки и намажи венците- баткото изкара зъбче на 3м и съответно докато да се сетим- той кисел и мрънкащ, още е толкова малък че не може эи да си навре ръчичките в устата, ужас.. и никой не му хрумна за зъбки после мажехме и се родих направо

# 23
  • Мнения: 5 940
Носи го и го гушкай.

Купи си или си уший такъв слинг: http://www.babysling-lana.hit.bg/buy-simple.html
Повдигни си блузата и остави бебето да "вдъхва" от аромата и топлината на тялото ти, да усеща сърцето ти, дръж го на голата си гърда - нали го кърмиш?

Пускай да бръмчи сешоар или прахосмукачка. Не толкова топлината, колкото звукът ги успокоява.

И търпение. Ще отмине.

Всичко това го правех, абсолютно всичко от изброеното. Без слинг, просто го гушках по цял ден. Звучи прекрасно, само, че при някои бебета не помага. Майката трябва да е подготвена за вариант, че бебето въпреки всичко може и да продължи да реве още месец.

# 24
  • Мнения: 1 900
И ние бяхме горе долу така, нищо не помага, само рев и това е. По едно време бях на края на силите си, добре, че това мина ooooh! Peace

# 25
  • Мнения: 257
Здравей,
опит нямам, но видяно и чуто - да. До нас съседите имаха такова бебе. Горките, искрено ги ожалвах. Бебето им плачеше денонощно и непрекъснато. С кански писъци и крясъци. Без повод и причина. Има такива бебета. Така откараха една година и приличаха на сенки  Confused Пожелавам ви скоро да премине  Hug
да не сме ти ние съседи newsm78чемоя мъник е същия ревливец.Не виждам спасение само се надявам по барзо да порасне и да отмине
по темата-ще сследя с интерес ,а за съвет не мога да дам ако намеря лек ще пиша. baby_neutral

# 26
  • София
  • Мнения: 44 106
Гушкаш и стискаш зъби Wink и мнооогоо търпение, прегръдки и любов...все някой ден ще спре да плаче толкова, тогава нещо др ще почне, я тършкане, я бели....

# 27
oohhhh...oohhhh...vse si kazvam nqmam sili veche nqmam sili veche,no nqma nachin....trqbva da se spravqme mili mami....i nashite koliki sa vav razgara si....pobarkvam se ne moga da razbera...dali sa koliki dali e gladna.....davam i infacol sega......ne pomaga,davah i espumizan...sab simplx...ne...neznam do koga....na 2meseca  i 15 dni sme....dokoga..?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Едно денонощие рева от 14ч. следобяд до 6ч. сутринта.Само носене/получих разширени вени/ и гушкане.Веднъж даже съм заспала на пряко на леглото,а тя се дере до главата ми.Като се събудих и погледнах часовника 40мин. съм спала-толкова съм била скапана,че ми е ревала,по-точно се е драла до ухото ми и съм спала.Та носене,слинг,Бейбинос,возене в колата и като стана на 3 мес. като по часовник коликите спряха.Ще мине,но трябва търпение и да има кой да те отменя за малко поне.

# 29
  • Мнения: 257
на моя ревлио му давам капки на cucciolo и като чели спи малко по спокойно но само като му ги дам а те се дават 2 пъти на ден.но имам няколко часа за почивка  #Crazyпрез другата време е носене и клатене. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт