Чудя се какво ли става?

  • 4 433
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Здравейте! Имам втора бледа чертичка, обаче и нямам доверие нещо!
Ще направя друг тест утре или май ще е по добре в понеделник сутринта!  newsm12!
Ох как искам този път да се е получило!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ехее, това е страхотнооо. Тихичко честито. Направи си утре пак тест.Сигурна съм, че тертичката ще е по-плътна  Peace Днес каква марка тест прави?

# 17
  • Мнения: 3 453
Здравейте! Имам втора бледа чертичка, обаче и нямам доверие нещо!
Ще направя друг тест утре или май ще е по добре в понеделник сутринта!  newsm12!
Ох как искам този път да се е получило!

Честито миличка  bouquet Лека и спокойна бременности ти желая.На моя приятлека която е с нередовен цикъл и показа втора бледа в края на първи месец.Щом има закъснение и положителен тест -няма грешки.ще ставаш мама Hug

# 18
  • Мнения: 7 201
Здравейте! Имам втора бледа чертичка, обаче и нямам доверие нещо!
Ще направя друг тест утре или май ще е по-добре в понеделник сутринта!  newsm12!
Ох как искам този път да се е получило!
Много се радвам,мила!Тихичко честито засега! HugЖелая ти от сърце всичко да се нареди,така както го желаеш!   bouquet

# 19
  • Мнения: 69
Благодаря момичета!
Правих тест шуарчек, но и миналият месец пак показа така!Дано на следващият тест чертичката да е платна, че вече.... Banghead
Доктора ми каза че щом теста ми показал така значи е имало бременност! Сега се надявам още по силно да се е получило вече!
Ще пиша пак!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Декември месец 2005г. имах пет положителни теста и...после цикъл. Януари 2006г. ми закъсня два дена...направих тест и хоп...пак две черти. Сега вече тогавашните ми две черти са двукрако ходещо торнадо Laughing
Апропо декември месец правех шуър чек ама нъцки..януари правих Унимрак.
Успех и пиши после. На доктор за констатиране не по-рано от 10 дена.

# 21
  • Мнения: 69
ok
ще сменя теста със сигурност! И ще пиша задължително!

# 22
  • Мнения: 1 436
Дано на следващият тест чертичката да е платна, че вече.... Banghead

Ха, честито!   bouquet Сега само спокойствие и силна храна  Laughing. Днес 6ти ден закъснение ли ти се пада - това си е сериозен признак на бременност  Wink.

А със зацапването какво стана?   newsm78

# 23
  • Мнения: 69
Пети ден ми е. Вече нямам никакво зацапване, болят ме гърдите и се изморявам бързо, но докато не направя тест отново няма да бързам да се радвам.   

# 24
  • Мнения: 64
 Направи си ШУЪР ЧЕК или ПРЕСТО.Аз си направих Шуър чек на 1-я ден от закъснението и се появи бледа втора чертичка.Резултата е на снимката.Успех ти пожелавам.

# 25
  • Мнения: 69
Направих си тест тази сутрин с първата урина! Има и втора плътна че4та, само че се притеснявам малко защото ме боли ниско долу! но сам щастлива и нямам търпение да потвърди и доктор

# 26
  • Мнения: 93
Честито  bouquet
Със сигурност си бременна.От тук нататък ти желая всичко да бъде наред и да изкараш една спокойна бременност. Пази се Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честито    bouquet

Сега трябва да се успокоиш и да се настоиш за нещо хубаво. Красива и спокойна бременност ти желая. Пиши пак след прегледа при лекаря.

Успех!

# 28
  • Мнения: 69
Благодаря!
можете ли само да ми кажете нещо за болките ниско  долу. И сега пак ми се появи някакво течение само че е безцветно.
Мисля да ходя при доктор другата  седмица обаче не знам заради болките, те всъщност не са сили, нито пък са постоянни, и заради това течение дали да не отида по рано!? Вие какво ще кажете?
Не знам какво бих правила без вас   smile3525

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 260
болките да не са придърпвания?
Ако е така е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт