Моля,споделете мнение за д-р Чалманов, Шейново

  • 11 247
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Angela Go ,
Лично аз не бих се спряла на секцио, ако не е наложително разбира се. Попитах те, защото сестра ми ражда 2 пъти при д-р Стаменов - секцио специалист и беше невероятно доволна. И двата пъти на втория ден обикаляше болницата без болешки и започна с разходките веднага след изписванети й. Той практикува в Тина Киркова, където условията на ВИП базата са доста по-добри. Можеш да поискаш бебето да си е при теб през цялото време, сестрите ти оказват пълна подкрепа и ти дават всякаква информация. Има стая, в която можеш да си премериш сама бебето колко наддава. Тоалетните са във всяка стая и са по 2 майки заедно. /което също не е лошо, създаваш си хубави приятелства, а и можеш да си споделиш радости и тревоги/ Simple Smile Сега обаче говорих със сестра ми и тя каза, че Стаменов вече поема само инвитро случаите, които води.

# 16
  • Мнения: 1 210
Раждах през декември при д-р Чалманов. Доволна съм. Бях с избор на екип. След раждането, всеки ден бях на преглед при доктора, а акушерката ми правеше тоалет. След раждането бях в кофти отделението на първия етаж. Но пък там има 2 акушерки, които са железни. Та тези също правят тоалет. Минават по стаите и казват - който иска да се нареди пред манипулационната. Който не иска се реди и,- се оправя сам в банята както може. Една сутрин, когато беше нощна смяна обаче ни направиха тоалета по стаите, за да не се "мотаме". За информацията за бебетата - изрично си има часове за сведение за всички бебета и посещение (при проблемните). По принцип ако не ти дадат инфо - значи всичко е наред с бебето. Ако има някакъв проблем - при теб идва педиатър и ти съобщава каквото трябва (дано не ти се случва).
За кърменето - ако питаш ще ти покажат - както детските акушерки, така и тези в отделението.

Първия път определено имах проблеми с кърменето в началото, но сега да чукна на дърво с второто се справяме отлично. Била съм разделена от бебето само 6 часа след раждането. Знам колко е важно да е до мен, но такива са порядките в тази болница. В Тина Киркова са други. Но при избор се водех от това, че където ще се погрижат добре за мен, ще се погрижат добре и за бебето.

# 17
  • София
  • Мнения: 212
Благодаря ви момоичета! Сега вече съм по-спокойна.

# 18
  • Мнения: 200
Здравей , и аз раждах при Чалманов-невероятно добър специалист.Родих секцио и на първия ден вече тичах из коридорите,разреза го е направил толкова тънак,че почти  белега не ми се вижда.Идваше всеки ден при мен и се интересуваше непрекасното от състоянието ми,и ме информираше за бебето.Много съм доволна и от анестезиолога му за съжаление не му запомних името.Но от Шейново за пореден път съм отвратена.Персонала е под всякаква критика-арогантни и неучтиви.Първото ми раждане пак беше там -"нормално" само дето аз не смятам така!Месец не можах да се възстановя и физически и психически.Ништо не се е променило от тогава.
Леко раждане ти пожелавам-убедена ,че ще е леко щом си при Чалманов!

Общи условия

Активация на акаунт