Д-р Босев от Майчин дом, моля за мнение от родили при него!

  • 8 085
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте, предстои ми скоро да раждам и ми препоръчаха д-р Босев, но не намирам почти никакви мнения за него, за това моля мамите раждали при него да споделят мнение!

Много благодаря на всички предварително.   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 671
Той беше дежурен, когато родих първото си дете. Имам прекрасни впечатления от него. При мен основната работа си свърши акушерката (моя близка семейна приятелка), но той после ме ши (имах епизиотомия). Сложи ми упойката перфектно, така че нищо не усетих по време на шиенето, а и после не ме боля, нито придърпва, докато ми мина раната. Беше изключитлено внимателен, дори след това на 12 ет. идваше да ме види как съм.
Това са ми впечатленията от него, за съжаление втория път не попаднах на толкова свестен доктор и досега ме хваща яд на двамата грубияни при раждането на малката.
А още нещо- докато раждах при д-р Босев, той внимателно следеше тоновете на детето и имаха чудесна комуникация с моята акушерка, т.е вършеше си работата. Помагаше ми с напътствия как да напъна и дори малко ми помогна като леко ми натисна корема и ми помагаше да се вдигна нагоре, за да напъвам по-ефективно (имаше значение, защото раждах с диоптер -6 и тоновете на детето падаха). При второто ми раждане докторът беше зает да крещи, че не можело толкова бързо да раждам (за 1 час от приемането ми) и дори ми пречеше да напъвам нормално, като ме буташе да легна по гръб, та накрая се изпокара с колегите си в РЗ и го помолиха да напусне.
За мен д-р Босев е добър и внимателен лекар. Успех.   bouquet

# 2
  • Мнения: 112
Съни, ти вече си гушкаш Ния...При него ли беше? Аз бях писала в отчетната тема, че съм много доволна от него.

Аз попаднах на него като дежурен лекар и съм страшно доволна. Не съм дала и 1 лев, а беше толкова внимателен! Аз имах прееклампсия. Започнахме нормално раждане, но тоновете на бебето започнаха да се губят и се наложи секцио по спешност - организира човекът екип точно за 5 мин. Беше страхотен! Говореше ми по време на операцията, идва да ме гледа в реанимация, вечерта звъня в реанимация да пита как съм, качва се и на 12-тия етаж да ме гледа. Просто страхотен! Препоръчвам го с две ръце! Нямам думи да опиша какъв професионалист и ЧОВЕК е!  newsm20

# 3
  • Мнения: 17
Здравейте,
искам да изкажа удивлението си от професионализма на д-р Босев,благодарение на него сега съм жива.Загубих близнаците си в 6 месец и ако не беше той можеше да имам доста здравославни проблеми.Благодаря !
Ако Господ ми даде още един шанс да стана майка със сигурност ще го избера за свой лекар.

# 4
  • София
  • Мнения: 166
Съни, ти вече си гушкаш Ния...При него ли беше? Аз бях писала в отчетната тема, че съм много доволна от него.


Да plami 10, при него бях. Благодарна съм му от все сърце, той е страхотен лекар, препоръчвам го с 2 ръце не всеки, който се чуди при кого да ражда. Аз трябваше да родя нормално, но в последния момент, с пълно разкритие се наложи спешно секцио, защото бебечо се извъртя и тръгна тилно. За 5 минути бях подготвена за операция, и след още 5 - 10 мин (нямам представа, колко, но беше много бързо) чух плача на моето момиченце. Отново много му благодаря, за неговия професионализъм и за човешкото отношение което има към пациентите!   bouquet

# 5
  • Мнения: 29
Здравейте, Мами  Simple Smile  Съвсем наскоро разбрах, че съм бременна за 2ри път. Била съм при д-р Босев поради други здравословни причини и съм доволна от вниманието и отношението му. От сериозността с която се отнася към работата си. Ще съм много благодарна ако някоя мама сподели дали е ходила на женска консултация при него. Интересува ме работи ли към здравната каса или ако се плаща, то колко, къде му е кабинета и т.н.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт