В БУРГАС сега кънтят кристални чаши, любов и нежност в сърцата наши - 45

  • 12 942
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 68
Здравейте!
Чудих се къде да пусна темата и реших да е тук. Интересува ме дали в Бургас има къде да дам мои запазени дрехи - магазини Second hand,домове...
Ако някой има идея, ще съм благодарна  bouquet

# 256
  • Мнения: 23
Мами, помогнете!Търсих навсякъде ама или не го правя като хората, или няма такава тема: "Кога се прави прощъпулник?" Нашата кукла вече си върви между нас спокойно / около 1.5-2 метра разстояние/, обаче тука ме побъркаха трябвало сам да тръгне на някъде и да направи поне 14 крачки  newsm78 Кажете вие кога направихте?

# 257
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
аз не подкрепям профилактиката на зъбния кариес чрез флуорирано ммяко и подобни неща-дори купих опия капки Зимафлор ама няма да давам

Благодаря Ви момичета

пак вдигна Т дали мога да сложа свещичка и да дам Нурофен-не става нали

относно прощъпулника-идея нямам

# 258
  • Мнения: 23
За Т знам, че не се смесват 2 лекарства, които съдържат парацетамол.Свещичката е като Нурофена, но действа по-бързо.За висока Т веднъж ми се наложи да увивам малката в мокри чаршафи, защото от нищо друго не падаше.Че я свали-свали я, ама много ми беше жал за нея. Дано ти се оправи детенцето. А с оцет пробва ли? Слагат се намокрени с оцет чорапки, ръкавички и кърпа на челото

# 259
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
мръсницата тъкмо спадне и пак хвърчи нагоре а сега и започна да хърка и ясна работата само да избутаме до сутринта. Praynig.В такова състояние е че неможе да се изправи направо пада.Никога до сега не е бил с такава Т и толкова време дори и като беше с пневмонията.
Сега отново отивам за оцет

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 225
mama21 , как е детенцето? Ох, дано бързо да се оправя!  Praynig

# 261
  • Мнения: 373
mama 21, как сте? Стискам палци да е по-добре вече Ники.
А аз как пропуснах вчера ooooh!. Че и я видях Майчето и забравих да й кажа Честита 9-тата месечинка! Да е жива и здрава и много усмивки да раздава!
За флуорирането не знам какво да кажа. Трябва да изчета темите. Но си мисля , че и там някой иска да се нагуши и айде на далаверата. Трябва да проуча и в нашата детска градина дали се дава. Някой дали не знае - ЦДГ Звездица на ул. Гурко(  newsm78 май така се казваше) дава ли се флуорирано мляко?

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Мама21 дано се оправяте бързо  Praynig Hug че аман от болести  ooooh! А за температурата Маврова ми е казвала през 4 часа интервал и никога 2 заедно както вече са ти казали.

Морее за прощъпулника скоро го спрягахме в темата. Само не помня ама май беше в началото на тази тема. Люси се беше изказала много добре че и линкове беше дала.  Peace

Опс честита месечинка на Майчето, да става все по послушна  Hug

# 263
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
последно в 3 му дадох и така избутахме.Имам уговорка в 10ч. да се чуем с Маврова и така.Сутринта още за закузка му дадох Нурофен и сема май е ОК пу-пу .За първи път ми се случва да е така и незнам защо снощи направо се отчаях а не трябва да е така ама на пусто.Идваше ми да ревна особено след като по едно време само плачеше.Сега си дърпа ушите.
и аз май съм болна-боли ме гърлото  Sick

# 264
  • Мнения: 373
mama21, дано се оправяте вече. Да не ви избива зъб? Дано да е това , а не някой вирус. Ама и това време е много лъжовно - ни с дебели дрехи, ни с тънки да се облечеш.

# 265
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
вирус от братовчедчето -нали живеем в една къща и аз ги гледам та първо той а сега и ники.Понеже и него при Маврова го водят та тя вчера ми каза че от него сме лепнали.Гърлото му било огън и се опитва да кашля взе едно храчки ще вади.

# 266
  • Мнения: 1 280
За Т знам, че не се смесват 2 лекарства, които съдържат парацетамол.Свещичката е като Нурофена, но действа по-бързо..........................
       

            Вярно е че не се смесват, но са различни. Нурофена не е парацетамол /ибупрофен май беше/ и затова се редува с такъв /ефералган, панадол, калпол/. Оцета май е най ефикасен в такива случаи, аз слагам и резени лимон под мишниците и на слепоочията.  Мама21 бързо да се оправяте. И моят Ники беше миналата седмица така. Писна ми от това болно време  Tired

# 267
  • Мнения: 687
Окей,ще помоля само изявилите желание да пишат в темата,че да не следя на две места.  Simple Smile
Гледам, че са поразчистили другата тема. Явно ще трябва тук да се коментира мероприятието Simple Smile
Та бях писала, че ако смените дискотеката ще съм на линия. За 100 патрона съм малко на кантар.

# 268
  • Мнения: 1 030
Вчера сестрата в яслата ми каза, че вече нямало да плащаме такса, кметът щял да прави яслите в Бургас безплатни. Това му било в предизборната му платформа. Някой има ли инфо?

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Вчера сестрата в яслата ми каза, че вече нямало да плащаме такса, кметът щял да прави яслите в Бургас безплатни. Това му било в предизборната му платформа. Някой има ли инфо?

Снощи по Скат чух ,но беше за Добрич и то за деца на студенти само.За Б-с нищо не споменаха. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт