Въпрос към модераторите и администраторите!

  • 75 408
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 782
Благодаря за отговора  Blush

# 1 006
  • София
  • Мнения: 3 099
Искам да попитам:

- защо модератор трие постове в отчетната ми тема;
- защо се трие с очевадно пристрастие, дори когато постовете са по темата и съдържат цитати от нея

Касае преследването ми от Дивиана в темата-плювалник на Джуличка ''Дайте ми съвет''. Темата отдавна не отговаря на заглавието си, а Дивиана не допуска мнения, различни от тези на авторката.

# 1 007
  • Мнения: 6 274
Касае преследването ми от Дивиана в темата-плювалник на Джуличка ''Дайте ми съвет''. Темата отдавна не отговаря на заглавието си, а Дивиана не допуска мнения, различни от тези на авторката.
Нищо подобно, постовете ти се опитват да насадят виждания, за които ти просто не си компетентна...
При цялото ми уважение към Модераторите, аз не намерих за нужно да ги занимавам с глупостите ти, но ти явно не се свениш...

# 1 008
  • София
  • Мнения: 3 099
Касае преследването ми от Дивиана в темата-плювалник на Джуличка ''Дайте ми съвет''. Темата отдавна не отговаря на заглавието си, а Дивиана не допуска мнения, различни от тези на авторката.
Нищо подобно, постовете ти се опитват да насадят виждания, за които ти просто не си компетентна...
При цялото ми уважение към Модераторите, аз не намерих за нужно да ги занимавам с глупостите ти, но ти явно не се свениш...


Да, бе! - за това Дивиана заплашва на лични януарките с бан, при все, че обсъждаме доктора в отчетната ни тема и не виждам причини да не може...

А ти явно се тресеш от ужас, щом ме дебнеш из целия форум! Wink

# 1 009
  • Мнения: 678
Присъединявам се към въпроса на Ивонска  Peace Оставам с впечатление, че всяко мнение по темата, различно от това на Джуличка, независимо къде е постнато във форума се редактира.
Не разбирам само Джуличка ли информира модаратора, или модератора следи навсякъде, където Джуличка пише  Mr. Green

# 1 010
  • Мнения: 6 274
Само да спомена, защото вие "случайно" забравихте, че И моите мнения са изтрити...


Ивонска, смешна си - не занимавай хората с глупости...


П.С. Не знам кой кого е заплашвал, но аз не намерих за нужно да информирам Модераторите, че потребителките от твоята Отчетна ме обиждаха...
Ако държиш, мога да кажа и епитетите...
Ако за това са получили предупреждение за БАН, аз мисля, че е нормално...
И аз ако използвам обидни епитети,  и мен ще ме предупредят...

# 1 011
  • София
  • Мнения: 3 099
Джуличка, а ти не ги ли провокира? Как смееш да нахлуваш и да безобразничиш в отчетната ни тема, пък и да не ти кажат как изглеждаш!... Пък и да си водиш модератор, който да моделира... 

Не съм смешна, явно, щом си толкова притеснена... От смях ли се докара до такива изцепки?!  Mr. Green

# 1 012
  • Мнения: 6 274
Аз няма да превръщам темата на Модераторите в спамо-чат...
Това е Форум и всеки може да изказва мнението си...
Никой няма право да обижда друг, независимо по какъв начин го е "провокирал"...
И ти "нахлу" в темата, която пуснах..
И ти ме провокира, но нима те обидих ???
Аз повече няма да пиша, позволих си това до тук, защото е въпрос на чест, човек да се защити...
Модераторите ще преценят кой прав, кой крив...


Недей да бъдеш нахална - грозно е....

# 1 013
  • София
  • Мнения: 3 099

Това е Форум и всеки може да изказва мнението си...

Ми, ето, че не е така!

"Твоята" тема дори не е отчетна, но моите мнения не се допускат!

# 1 014
  • София
  • Мнения: 3 099
Модераторите ще преценят кой прав, кой крив...

Дано се появи някой по-безпристрастен, обаче...

# 1 015
  • Мнения: 6 274
Модераторите ще преценят кой прав, кой крив...

Дано се появи някой по-безпристрастен, обаче...

Аааа, не се надявай - те всичките работят за мен...  hahaha
Извинявай, ти чуваш ли се какво говориш ???
Не чувстваш ли, че обиждаш и тях, освен мен ???

# 1 016
  • София
  • Мнения: 3 099
....
Аааа, не се надявай - те всичките работят за мен...  hahaha
Извинявай, ти чуваш ли се какво говориш ???
Не чувстваш ли, че обиждаш и тях, освен мен ???


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Опит за скрита манипулация ли съзирам?  ooooh! Подценяваш ли ги?  Mr. Green

# 1 017
  • Мнения: 4 586
Модовете са винаги безпристрастни и винаги прави. Другото са илюзии на потребителите.

# 1 018
  • Мнения: 6 029
Как го беше написал Татти... daisimikuklite.org, ако си спомням правилно. Съвземете се бе, да не сте в детската градина.

# 1 019
  • София
  • Мнения: 3 099
Как го беше написал Татти... daisimikuklite.org, ако си спомням правилно. Съвземете се бе, да не сте в детската градина.

Е, отстрани винаги е ясно и просто...


Аз имам въпрос. Тук нали е такава тема?!

Общи условия

Активация на акаунт