Въпрос към модераторите и администраторите!

  • 75 383
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 540


Това не е сайт или форум за търговия, обяви и покупко-продажби, а форумите за обяви са създадени с цел да са от полза на редовните потребители на форумите.

Поради зачестилите злоупотреби и непрекъснато публикуване на реклами за хотели, ваканционни селища и т.н. с оглед наближаващите летни отпуски, от 4 юни 2007 г. са въведени допълнителни ограничения за подфорум "На път, море, почивка, екскурзия". Във форума вече имат право да публикуват само потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (с над 50 мнения).
newsm10
Има хора ,които злоупотребяват с нуждите ни! Naughty



 

# 106
  • Мнения: 71
Благодаря за отговорите. Simple Smile
Определено не съм искала да злоупотребя. Току-що се върнахме със съпруга ми от Анталия и исках да споделя впечатленията, както и за някой тънкости при тези екскурзии. Със сигурност на доста от потребителите на БГ Мама биха им били от полза. Също както и аз имах въпроси и не успях да ги задам поради по-горе посочената причина. Намерих отговорите в руските сайтове, но не мисля, че това е начина.
А относно мненията - не са над 50, защото повече пиша в отчетни, а те не се смятат.
За мен е безмислено просто да пиша повтаряйки някой преди мен и да пълня киберпространството с глупости, само и само за да кача "почетната стълбица".
Извинявам се за високопарните думи Embarassed Но ме доядя много. Close

# 107
  • Мнения: X
ОХ, КАК МОГА ДА СИ ИЗТРИЯ ПОСТИНГА ОТ ТЕМАТА ЗА ТЕСТВАНЕ НА ЛИНКОВЕ И КАРТИНКИ КАТО СА МИНАЛИ ПОВЕЧЕ ОТ 24 ЧАСА?

# 108
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Не можеш.
Модераторите изчистват темата периодично.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
ОХ, КАК МОГА ДА СИ ИЗТРИЯ ПОСТИНГА ОТ ТЕМАТА ЗА ТЕСТВАНЕ НА ЛИНКОВЕ И КАРТИНКИ КАТО СА МИНАЛИ ПОВЕЧЕ ОТ 24 ЧАСА?
Ние трием

# 110
  • Мнения: 1 408
Здравейте! От вчера нямам достъп до форума от домашния си компютър. Получавам следното съобщение: Съжаляваме, но достъпът до форума ти е отказан. Заобикаляне на бан- Борис 15+15 дни.   Общото между мен и Борис е, че и двамата сме от Стара Загора /май  Rolling Eyes /.   Та дали не е възможно въпросният Борис да си изтърпи сам бана?  Praynig  bouquet

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Fancy N, съжалявам, че се е получило така...
Но единствения начин да ограничим напълно достъпа на въпросния потребител беше да забраним и IP-адресът, от който пише...
За съжаление, твоят домашен доставчик е същия и двамата заедно (а и още доста хора) се "виждат" зад един IP-адрес...
Знам, че ще прозвучи грубо, но за невъзможността да достигаш форума можеш да се сърдиш само на Орбинет и Борис...
Ще попитам администраторите, какво евентуално може да се направи...
Малко търпение...

# 112
"Не мога да вляза във форума. Регистрирана съм като Kia. Излиза ми надпис: "Грешка. Моля, проверете настройките си ви cookies." Как да ги проверя въпросните настройки??? Влизах в ПОМОЩ няколко пъти, четох какво ли не, обаче отговор не намирам. Вчера нещо не можах да изляза от форума, защото компютърът ми забиваше. Благодаря!"
                                                                                                               Kia

# 113
  • Мнения: 4 390
Tools-> Internet Options -> Privacy и задайте Medium като ниво на сигурност. За повече опции щракнете върху Advanced и включете приемането на Cookies. След това Аpply/Оk.

# 114
  • Мнения: 6 274
Защо от снощи нито една тема не ми изчезва от "Нови отговори на моите публикации" ? Отварям ги, но те продължават да си стоят като непрочетени.  newsm78 До сега не ми се беше случвало.

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Цяла тема има за това... Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187411.0

# 116
  • Мнения: 6 274
Благодаря ти, но при мен не беше така. Показваше ми правилната дата, но всичко друго си беше старо. Както и да е - оправи се от само себе си.

# 117
Здравейте,от няколко дни се опитвам да се регистрирам във форума,но не успявам.На ел.поща получавам празен е-mail и не мога да си активирам акаунта.
Предварително благодаря!

# 118
  • Мнения: 1 731
Имам въпросче:
Защо ме няма в календара на форума за този месец?
newsm78 Embarassed

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Имам въпросче:
Защо ме няма в календара на форума за този месец?
newsm78 Embarassed
За да влезнеш в Календара трябва да пишеш ЛС на Мамма...или Татти.

Общи условия

Активация на акаунт