Въпрос към модераторите и администраторите!

  • 75 413
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 52
И аз имам едно въпросче  Simple Smile
Вече доста постове съм имала, но в публикации на потребителя все си седи числото 1 ... Да не би нещо да съм направила в настройките...Мерси предварително!

# 121
  • Мнения: X
Да не би нещо да съм направила в настройките...

Едва ли е от настройките. Просто прочети закованите теми в Правилата. Wink

# 122
  • Мнения: 7 821
И аз имам едно въпросче  Simple Smile
Вече доста постове съм имала, но в публикации на потребителя все си седи числото 1 ... Да не би нещо да съм направила в настройките...Мерси предварително!
Докато пишеш само в Клюкарника така ще е  Wink.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300436.msg7681713#msg7681713
Пуснах тази тема в Клюкарника. Темата не е комерсиална, информацията е за лично ползване. Моля администраторите да ми разрешат да набера малко информация. Обащавам вадене  по един зъб на глава Grinning

# 124
  • Мнения: 1 325
Искам да попитам как да редактирам правописните грешки в новата тема която съм пуснала?Ако немога аз моля някой от модераторите да го направи.Ето и темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301549.0

# 125
  • Мнения: 3 034
как се блокират ЛС от даден потребител или как се отърваваме от самозабравил се такъв с твърде неуместен език? благодаря   bouquet

# 126
  • Мнения: X
как се блокират ЛС от даден потребител или как се отърваваме от самозабравил се такъв с твърде неуместен език? благодаря   bouquet

профил-> настройка лични съобщения-> излиза един прозорец, в който добавяш името на този, който искаш да блокираш.
Всеки нов добавен трябва да е на нов ред.

# 127
  • Мнения: 3 034
много ти благодаря!   bouquet

# 128
  • Мнения: 308
   Здравейте. Имам нужда от помощ.

   От окло 2 седмици заглавията на темите, за които съм включила известяване не се четат. Да дообясня - когато си отворя пощата, заглавията са с някакви цифри като код, вместо да е изписано името на български. Нямам такъв проблем с другите си имейли. Само да добавя, че съм пробвала с Encoding, но нищо не се променя.

   Ще копирам едно от тези кодирани заглавия за пример:

 На МАРТенската мама и се ходи на море,но дали ще я огрее с бебе на ръце?!

   Ама че пример. Като го пеистнах тук си излезе заглавието, а не цифрите.

# 129
  • Мнения: 545
Tincheto 78, трябва да разкажеш повече за пощата си.

# 130
  • Мнения: 308
   Не знам дали има значение, но имейла ми е в Yahoo. До преди две седмици нямах проблеми. Когато получавах известяващите ви имейли в Inbox, си беше записано От Форум Бг Мамма и Subject: Otgovor na tema ... и тук беше изписано името на темата. Сега пише Otgovor na tema: &#1071, &#1053 и още много такива числа назад. Отначало си мислех, че така е променено от самия форум, но когато споделих, никои друг нямаше такъв проблем. На всички останали имейли от други форуми и лични имейли заглавията се четат нормално, независимо дали са на кирилица или латиница. Само да споделя, че когато имам известяване за лично съобщение си пише Ново лично съобщение, а не някакъв код. Това е единственото, което получавам от форума с четящо се заглавие.

   Съжалявам, че стана толкова дълго, но не знам с какво точно мога да бъда полезна. А честно казано при сегашната ситуация ми е много трудно да открия темата, която искам да прочета (ако в момента нямам време да изчета всички). Трябва да отварям всички докато намеря желаната.

# 131
  • Мнения: 545
уф, пак Yahoo. не знам дали мога да ти помогна...

опитай това, като заместител: иди в профила си, там има списък с темите които наблюдаваш. там, ако има "new" - значи имаш непрочетени.

това е.

# 132
  • Мнения: 308
   Аз така практикувам за сега. Може да си направя и нова поща и дано проблема се отстрани.

   Благодаря все пак.

# 133
  • Мнения: 6 274
Искам да ви попитам нещо: защо линкът за "Хумана" вече не е линк ?
 Приема се за спам, така ли ?

# 134
  • Мнения: 545
имаше много сериозно прекаляване с него, заради някакъв конкурс. тъпо, пускат се теми, и в тях линковете, по много пъти.

еди.
ПС не смятам, че директно хумана има нещо общо, по-скоро стана като изцепките с листенцата и горичките.

Общи условия

Активация на акаунт