Февруари да минава вече, та ЮЛИ да не е така далече

  • 10 372
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 114
Добро утро и от мен Simple Smile
вчера цял ден писах, писах и все нещо ставаше та затова честит ви празник "на патерици". Днес си взех резултатите от БХС - 1:8809, сега ми остава да чакам само да дойде 18 март, за да отида при Марков, доста чакане ама нямаше свободни часове.
Да ви се похваля направих едно добро дело  Joy - купих подарък за рождения ден на мъж ми, нищо че е чак края на март  Laughing. Ама аз не съм виновна, че Крис Риа ще свири на 5-ти, мдаааа ще ходиме с мъж и коремче на концерт, и сега нямам търпение да го зарадвам. Даже незнам дали ще успея да си замълча дотогава  Blush
И друго да споделя, моля да не ми се смеете, май отвреме навреме усещам малкия човек  Heart Eyes, знам че е рано, но червата ми определено неправят "туп", а и лекарката каза че не невъзможно ако съм по-чувствителна. Сега остава да разбереме и пола и щастието ще е пълно  Hug.
Желая ви хубав ден на всички.

# 16
  • Мнения: 782
Хей мами, аз забравих да се похваля....ние снощи бяхме на ресторант  Simple Smile Събрахме се няколко двойки, едната има 17 дневно Бебче  Simple Smile така  че не е вярно според мен , че като се появи бебе не можеш да мръднеш никъде  Peace

И още нещо, не се притеснявайте за бебчовците , които не са промърдали още....аз мойто диваче го усещам от горе - долу 2 седмици .... но от няколко дни е просто невероятно, явно мъника е заякнал и удря ли удря, а като си помисля че до преди време чаках с ръце на корема...  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 545
Да се запиша и аз в новата темичка. Поздравления   bouquet

Има ли някой, който да е ходил да си прави в Майчин дом София за да ми разкаже как минава /може и на лични/.

В мин. тема tanita66 много подробно беше обяснила за процедурата. Вчрно, че във Варна, но мисля, че навсякъде е еднаква. Ето виж тук, тук и тук. Успех, всичко ще е наред!

...моля да не ми се смеете...
Защо да ти се смеем, повечето от нас вече са усетили бебока, някой доста рано.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 139
elen@ благодаря ти за труда, който си положила за да намериш тези мнения, но съм ги чела и затова уточних, че ме интересува за София. Права си, че едва ли ще се различава процедурата, но все пак различни лекари, различни болници /по-скоро в различни градове/.

Що се отнася за ритниците на бебо и аз ги усещам от скоро. Особено като си легна вечер доста ме "бомбандира". Приятно изживяване е!!! Пожелавам скоро всички да го усетят!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 097
Здравейте и от мен! .
Puhtulka, аз също усещам тупуркането на бебока от 3 дни. А съм същата седмица като теб. Ако си по-слабичка е нормално.
Днес звъннах по телефона на доки и ми каза резултатите от БХС 1/10 000. Предполагм, че ги е закръглила по телефона, но във всички случаи съм в нормата. След което звъннах на майка ми и на баща ми да ги поздравя за добрите гени, които са ми дали  Laughing Майтапя се с бабите и дядовците...
Килограмите са вече 5+.
Дуци, приятен път.
Да се обличате топло, че голям студ.

# 20
  • Мнения: 223
Ха, добро утро и от мен  Sunglasses Кой е бил така гладен, та ни е изпапал заглавието?

Днес ще идват майка ми и сестра ми за уикенда мнооого съм доволна. Не сме се виждали от 3 мес. Комуникацията е ежедневна, то е ясно, ама друго си е да дойдат да ми се порадват  Laughing

Снощи прекарахме празника в леглото  luvbed. Бяхме направили вечеря, вино и разни нещица   chef. Обаче преди нея си дадохме сметка, че с тази вкусна храна така ще се наплюскаме, че ще ни мине желанието за ласки, което напираше и... хоп в леглото Laughing Бременните хормони бушуват в мен и съм един палав тюлен  Joy Нагласихме си още една удобна поза, която не пречи на коремчо и не ме уморява... мнооого добре Simple Smile . После си направихме една късна вечеря, от което страдахме цяла нощ, но беше вкусно мамка му!

Hristush, пожелавам ти всичко да е наред, не съмнявам.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 098
Хубаво ни е заглавието на темичката, макар и поизядено  Mr. Green.(на някой явно не му е стигнала вечерята снощи)
Мен снощи така ме заболя корема, че сега съм в едно мрачно настроение. Болката беше сякаш ми свиват матката в юмрук. Sick
Имам час за понеделник, който вече едвам дочаквам, тези прегледи на един месец много ми тежат и на мен.
Ние снощи бяхме на рожден ден на сестрата на любимия, и понякога се ядосвам че не можем да си останем сами на този ден.  Crossing Arms.
Хубав ден ви желая, и на пътуващите лек път. Ние от две седмици все в София си стоим, и вече ми се пътува много.

# 22
  • Мнения: 58
здравейте и от мен. днес седя на работа и скучая, /не всеки ден е така, но днес има някакво затишие/ и за беда почти никой не пише, та реших да се включа. Много съм зле напоследък с паметта, направо главата ми е празна, не знаех , че толкова мога да оглупея от бременността. Всъщност надявам се да е от нея, защото поне имам извинение и се надявам  да е обратимо. Освен, че съм разсеяна и забравям, ми е обеднял много и речниковия запас- изобщо пълна трагедия. Има ли някой като мен?
Иначе това не ми се отразява на настроението и всъщност не ми пука особено. От 2-3 седмици въпреки студа съм настроена пролетно, по точно имам "предчуствие " за пролет и ми е много готино.Нямам търпение да стане зеленко навън и да излязат разни пролетни вкусотийки на пазара./Голям съм чревоугодник- вчера толкова поетично излияние направих по повод храна, че мъжът ми много ми се смя и ми казва вече лакомчо./ То ми личи и по килограмите- 5 отгоре ама какво да се прави.Даже може и да са повече, защото от 1 седмица заобикалям кантара.
Бебето още не го усещам, само някакво пърхане от време на време.
Тони, честито за добрите гени.

# 23
  • Мнения: 4 371
Благодаря ви. Отиваме на кумовете на гости в Бургас Mr. Green

здравейте и от мен. днес седя на работа и скучая, /не всеки ден е така, но днес има някакво затишие/ и за беда почти никой не пише, та реших да се включа. Много съм зле напоследък с паметта, направо главата ми е празна, не знаех , че толкова мога да оглупея от бременността. Всъщност надявам се да е от нея, защото поне имам извинение и се надявам  да е обратимо. Освен, че съм разсеяна и забравям, ми е обеднял много и речниковия запас- изобщо пълна трагедия. Има ли някой като мен?
Преди няколко дни се сетих да пратя на една моя приятелка мартенички за нея и семейството й в Щатите, адреса й ми е в ел.пощата. Преписах си го на лепящо листче, за да си го сложа в портфейла, но понеже бях на работа го лепнах в служебния тефтер. Забравих го, разбира се. Вчера тръгваме с детето до пощата, преписах си пак адреса, пак на лепящо листче. Пак го забравих Blush Обадих се на колежката ми да отвори тефтера и да ми драсне смс, тъй като вече бях в пощата с марки, плик и мартеници, когато се усетих #Silly Не си сама. Казват, че мозъка с всяка бременност изветрявал, отделно изтича с кърмата, просто чудесно... Ще си ходим празноглави, някои и руси Laughing

# 24
  • Мнения: 58
пак съм аз. Сега чета за романтични вечери с вино и се чудя колко често можем да си го позволяваме- виното-и в какви количества.
Аз се въздържам общо взето, защото мъжът ми ме гледа на криво ако си пийна глътка от неговата чаша, даже и за кафето имахме спор, но като че ли се минавам, а?
Дуци, може би празноглави и руси вървят заедно, щото и аз съм от русите.
Да си изкарате много хубаво пътуване.

# 25
  • Мнения: 6 911
Хей мами, аз забравих да се похваля....ние снощи бяхме на ресторант  Simple Smile Събрахме се няколко двойки, едната има 17 дневно Бебче  Simple Smile така  че не е вярно според мен , че като се появи бебе не можеш да мръднеш никъде  Peace
Аз честно казано не виждам някакъв голям проблем да излезеш с бебето по принцип, проблем са ми само цигарите, защото навсякъде се пуши. Във Варна сигурно на пръстите на ръцете си мога да преброя заведенията с отделни салони за непушачи, а аз реално съм сигурна за съществуването само на 2-3 такива.
Откакто съм бременна намразих пушачите Tired

# 26
  • Варна
  • Мнения: 289
пак съм аз. Сега чета за романтични вечери с вино и се чудя колко често можем да си го позволяваме- виното-и в какви количества.
Аз се въздържам общо взето, защото мъжът ми ме гледа на криво ако си пийна глътка от неговата чаша, даже и за кафето имахме спор, но като че ли се минавам, а?
Дуци, може би празноглави и руси вървят заедно, щото и аз съм от русите.
Да си изкарате много хубаво пътуване.

1 чаша - никакъв проблем / вино или бира/ Аз по нова година пийнах и бейлис, бакарди  по 50 гр. - не на веднъж разбира се..50 гр. алкохол или чаша вино не са проблем. Снощи пийнах за празника чаша мерло .. Crazy

# 27
  • Мнения: 223
пак съм аз. Сега чета за романтични вечери с вино и се чудя колко често можем да си го позволяваме- виното-и в какви количества.
Аз се въздържам общо взето, защото мъжът ми ме гледа на криво ако си пийна глътка от неговата чаша, даже и за кафето имахме спор, но като че ли се минавам, а?

За какво да се минаваш? Нима да не пиеш едно кафе или една чаша вино (или бира) е огромно лишение?

Снощи имаше и у нас вино. Аз пих точно 1 пръст от чашата - сигурно беше максимум 30 мл. Можех и без него, а повече не ми се и пие... Защо поставяш въпрса така, все едно има допустима норма и си лишена и от нея? Всеки сам преценява за себе си... Дават го, че 1 чаша вино или бира може. Аз не стигам и до тази норма (откакто съм бременна ме хваща от нищото) и не се чувствам прецакана и не гледам да изпия цялата чаша само защото е допустимо.

От 2 години не пуша и не пия кафе. Айрянче със сол ми върши същата работа като кафето... От няколко глътки нищо няма да ти стане, естествено... Но ако не ги изпиеш... какво толкова?

# 28
  • Мнения: 4 371
С бебе не е чак такъв проблем да излезеш, особено ако е кротичко и си седи в столчето/количката. С по-големите дечица е проблем, защото викат, пищят, бързо губят търпение и останалите клиенти на заведението гледат лошо(това важи за съжаление сякаш само за БГ). Ние с мъжът ми обикновено ядем бързо и се омитаме. За това аз лично предпочитам да има детски кът към заведението, но такива почти няма Tired

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте момичета ,

и аз вчера се разписах с алкохолец, #Crazy , но биричка.На последно време много ми се пие бира,а преди я ненавиждах.А за пушенето, не ме притеснява лично мен в заведенията.Аз бях пушачка ,но сега да ме убие някой няма да запаля ,но виж комшиите от долния етаж бих убила  с голи ръце вече.Направиха езиково училище на етажа под нас ,а аз живея в къща и всички всички пушачи пушат на долната площадка ,от което целия ми коридор мирише на пушек и това адски ме изнервя  #Cussing out .Мъжа ми им направи забележка, но резултат нулев.Сега се забавлявам мислейки им пъклени планове  Twisted Evil
За разсеяността и празноглавство не важи само за блондинките. Аз съм брюнетка и съм със сигурност голяма кукувица ... Всичко забравям.....  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт