Чакаме цъфтежа на цветята, та СЕПТЕМВРИЙЧЕТО да тича по тревата !

  • 20 972
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 403
И аз на Емили и ги пробих като беше малка Peace

# 226
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз на Емили и ги пробих като беше малка Peace
Струва ми се,че така се избягва стреса!
И аз като си имам момиченце - ще й ги пробия рано-рано...  Mr. Green

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Гвен, малко време остава, ще стискаме палци да е леко раждането. Тази седмица ще е тържеството в градинката уж, че миналата само 10-на деца са били на градина, ще видм как ще се представи девойката.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 511
Гвен, малко време остава, ще стискаме палци да е леко раждането. Тази седмица ще е тържеството в градинката уж, че миналата само 10-на деца са били на градина, ще видм как ще се представи девойката.

Е,как ще се представи?!  Rolling Eyes Ще е най-хубавата!!!!  Hug  bouquet
Благодаря ти! Heart Eyes

# 229
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми да не ми се разсърдите,но на мен ми е някакси неестествено бебе на 6 месеца например с обеци и за това исках да и ги пробия когато тя поиска.И има голямо желание девойката,но......сега и кича обеци с клипси Mr. Green(за в къщи само де Laughing)

# 230
  • Мнения: 2 255
Много са сладки на тия тържества  Joy едни такива попиляни и хаотични  Rolling Eyes кой помни...кой пита "как беше г-жо???"   newsm78 абе големи са сладурчета  Peace
Аз съм приготвила снимки от нашето тържество в ДГ, обаче сайта със снимките нещо се е скапал и ще трябва да се регистрирам явно нейде другаде  Sick и тогава ще ги видите  Laughing

# 231
  • Мнения: 2 255
Ми да не ми се разсърдите,но на мен ми е някакси неестествено бебе на 6 месеца например с обеци и за това исках да и ги пробия когато тя поиска.И има голямо желание девойката,но......сега и кича обеци с клипси Mr. Green(за в къщи само де Laughing)

Абе зависи и от обиците, вече има толкоз дребнички, че  Wink защо не  Thinking Незнам, може би защото аз винаги съм била с обици /пробили са ми ушите на 40 дни/ , въобще не мога да си представя как е без тях  Mr. Green и много харесвам малки момиченца с добре подбрани, разбира се, обички   4470

# 232
  • Мнения: 910
Здравейте!
И Даниела утре ще имат тържество и съм решила да взема Цвети,сигурно ще е много щастлива защото така се радва на други деца и особено на кака си.
Шантаво време,до напред печеше и духаше вятър,а след няма и час ту пече ту облачно,а на всичко отгоре и заваля сняг,но добре че беше за малко.

# 233
  • Мнения: 3 537
Нашето тържество го отлагат за април,защото са малко деца били. Rolling Eyes

# 234
  • София
  • Мнения: 1 511
....
Аз съм приготвила снимки от нашето тържество в ДГ, обаче сайта със снимките нещо се е скапал и ще трябва да се регистрирам явно нейде другаде  Sick и тогава ще ги видите  Laughing

Webshots е безотказен в това отношение....хайде,чайкаме снимки. Grinning

# 235
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета!
Как сте?
В четвъртък Даниела имаха тържество мина доста добре,само дето тя се оказа страхотна вагабонтка.Ето малко снимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=54173 на 5-та страница от албумчето.
Аз си стягам багажа и утре заминавам за Свищов и ми е едно мъчно,но няма как.
Желая ви лек ден!

# 236
  • София
  • Мнения: 1 511
Хубави снимки!   bouquet
Изглежда,че са се постарали добре и учителките и децата!
Хайде,приятен престой във Свищов! Grinning

# 237
  • Мнения: 910
Благодаря,Gwen!  bouquet

# 238
  • Мнения: 3 537
dess76 ,много хубави снимки  Grinning , пу пу пу да не й е уроки на твоята щерка, но много е сладка и нежна Flutter

Ние пък с Жори днес бяхме герои ,такъв преход направихме през цетнъра,че бая се уморихме.
Като слязохме на ВИАС и оттам през Графа-Славейков-Витошка-Света Неделя-президентството/гледахме войниците как се сменяват много интересно беше на Жорко/-,газ и до Природонаучния музей, Laughing имах малко разерви от начало дали да го вода там, да не би да го хване страх,ама не, напротив ,даже много интересно му беше.Отначало само като влезнахме леко се ококори на главите на елените окачени по стените,ма му обясних нещо там ,че са им пълни главите с памук и очите са от копчета и са препарирани и замръзнали Laughing Mr. Green иначе не става. Не го беше стаах от големите животни,което ме успокои ,щото на зоопарка ги гледаме отдалече, ма тук са на една плюнка разстояние от нас едни такива с ококорени очи,все едно всеки момент ще ти каже "бау" , особено пък грамадните животни Crazy Mr. Green .Интересно беше още ,че отидохме в момент в който хранеха змиите, пуснаха им едни сладки малки щъкащи бели мишлета та беше купон Crazy, и ги гледахме как поглъщаха мишоците, много интересно и яко Wink
Накрая минахме през Руската църква,запалихме си свещички и газ към университета,яхнахме се на тролея и се прибрахме,Жори опука един сладолед на по път и у дома като легна заспа от раз близо 3 часа. Laughing
Аз пък нямах време да спа, че трябваше да готва нещо. Tired
Сега си направих и си поркам следобедното кафе, малко закъснях с него,ма не е страшно,важното е да ме ободри.
Това е от нас за днес!
Лека и ползотворна вечер ви желая Grinning

П.П. Тази нощ ли ще сменяме времето ,все така мисля,че беше?! Thinking
А да сте чули нещо ,че днес вечерта щели да спират тока в цяла Бг за 5 мин?! Вярно ли е,някой идея има ли?!

# 239
  • София
  • Мнения: 1 511
Ей,Мимис,претрепала си детето от ходене.  Laughing Браво ,само така.Виж как после е поспал сладко,сладко.
Дано и да ви е било хубаво времето.

Общи условия

Активация на акаунт