Чакаме цъфтежа на цветята, та СЕПТЕМВРИЙЧЕТО да тича по тревата !

  • 20 945
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 537
Е, хубаво беше времето естествено Grinning

Значи това е- тази нощ ще смениме времето, от утре ни става по-голям деня и много се радвам Grinning ...от кога го чакам

# 241
  • София
  • Мнения: 2 181
Няма да спират тока,а ще е заради глобалното затопляне,ако не се лъжа.Който иска да си загаси лампите Peace

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 21:03 от galq4

# 242
  • Мнения: 910
Мимис,благодаря  bouquet,вие хубава разходка сте си направили,а при нас духаше ужасно.
Даниела напоследък много не ме слуша и бабите и много я глезят и направо съм на ръба да избухна(засега стискам зъби).

# 243
  • Мнения: 2 255
Ей здравейте момичета   bouquet
Нямам нет у дома и ви изпуснах 2 дни  Joy
dess76, Даниелка голяма сладуранка  Peace а това със слушането е ясно  hahaha особено като ги погледат бабите ...фронта се изпуска лесно  Sick ама какво да се прави  Mr. Green угодия нема  Laughing
Калоян в петък го дадохме на бабата, че в ДГ слагаха ламинат  Hug като си го взех в събота вечерта ми идваше да го изхвърля  #Cussing out ама в неделя го вкарах бързо в ритъм с малко истерия  smile3511
А днес направо ме подлуди сутринта, не иска да става, пищи, връща се в леглото и се завива ...едва го облякох и изкарах от нас и до ДГ се дра   smile3514 накрая като влезе там хвана госпожата за ръка и все едно друго дете ...даже и целувка ми прати  #Shocked
Май тая смяна на времето ще ми докара още няколко луди сутрини  Banghead

Мими, страхотна разходка  smile3501 моя змей толкоз не можеш го накара да върви...има да мрънка, че го болят краката, главата, дупето .... и каквото още се сетиш  Joy та да го гушна  #Crazy
И на Калоян му направи страхотно впечатление Природо-научния музей, изобщо не се плаши от нищо туй магаре, само се настаняваше да го снима брат му с телефона, че бяхме забравили фотото.  Peace
Та ще ходим пак скоро, тъкмо да им заверя книжките с 100-те обекта, че и тях бях забравила  #Silly
Айде лек ден на всички, че зазвъняха пак телефоните  Rolling Eyes и слънчева седмица    Nature Sunny надеждата умира последна

# 244
  • София
  • Мнения: 2 181
Мацки,да дам отче от първия ни ден на ДГ.
Ставаме сутринта и Стела вика "айде да тръгваме".Едвам я удържах до 8:30.Отиваме и нашата направо тръгна да влиза облечена Laughing.Дадоха ни гардеробче,подредихме го и Стела много се изкефи.Влезе при децата,каза "чао",охилена до ушите Simple Smile
Отивам сега да я взема,тя си легнала Sunglasses.Яла е,играла си е надвора с децата.
Сега в 15 пак ще ходя да взимам.Дано да си тръгне Peace

# 245
  • Мнения: 2 255
 smile3501 БРАВО на мацката  Peace
Дано така да я карате  thumbsup ей това се вика печена девойка  newsm10

# 246
  • София
  • Мнения: 1 511
Ехаааа,чета и невярвам на ушите си,дето се вика!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Едно голямо бравооо!
 Hug Hug Hug
Все така да е!

# 247
  • София
  • Мнения: 2 181
като отидох да я взема малко помрънка девойката,но няма как...трябваше да се отчете Laughing
Иначе цял ден не е ревала,хапнала е,рисувала е,играла си е и т.н.Децата учат английски та и ние ще сме в кюпа Mr. Green
Каза че утре пак ще ходи на детската Hug

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Галя, браво на Стела, знаех си че ще й бъде интересно на градинка.
Днес бяхме на тържество  в градинката. Ники беше пате, каза си стихчето, но гледаше в госпожата. Много са милички  мъниците. Утре ще видя снимките, направих малко дано са сполучливи. Снимах и с камерата, макар че Ники все отзад стоеше  и много малко се вижда.

# 249
  • Мнения: 1 403
Вярка какви книжки бе newsm78

Браво на Стелката Hug

Ох тука днес вали и аз си останах вкъщи, та ще се заема малко с 4истенето  newsm75 wash hang

# 250
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз вчера лъснах къщата.Днес ще помиткам малко да се рзсейвам и почивам Peace
Днес Стела пак отиде с желание,но на раздяла в детската се размрънка Cry.Силно се надявам че после ще се заиграе.Май ще се усети по-късно за какво иде реч Mr. Green

# 251
  • Мнения: 2 255
Галя, голямо smile3501 на малката героиня  Peace абе девойките са си по-печени, знам си аз  newsm10
Дано да й е добре там, да ходи с кеф и да не боледува  Praynig

Дорка, книжките са от тези дето се слагат печати на 100-те национални обекта .... като отидеш в някой от тях ...и хоп печатче  Joy

Танче, чакаме снимки на  kyllmg
Аз още не съм намерила време да направя нова страница на децата и да кача снимките от нашето тържество.... Sick

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125058&photo=55

Само една успях да кача, че другите са големи. Не ми се занимава днес да ги оправям. Ники е последното пате, косата й е вързана отзад  Simple Smile
Аз събирам багаж, че заминаваме при майка ми, докато мъжът ми е  в командировка, направо имам чувството, че комбито няма да  побере всичко.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 511
Браво на всички патета!
Весело изкарване при мама,Таня!
  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 2 181
Танче,приятно изкарване.Тез патета с провиснали дънца на бодитата ме разсмяха мноооого Heart Eyes.Супер сладки са Laughing

Общи условия

Активация на акаунт