Чакаме цъфтежа на цветята, та СЕПТЕМВРИЙЧЕТО да тича по тревата !

  • 20 958
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 255
Добро утро девойки   bouquet как сте в това мрачно и дъждовно утро   Wear Umbrella

# 256
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми аз си лежа,че нещо ми се гъбарка кръвното.Май така ще  е цял ден.Снощи изобщо не можех да пазя равновесие,голям кошмар.Днес с по-плавни движенив бива,но гледам да лежа.
Девойката вчера ми се скара че я взимам много рано и не можела да си играе Rolling Eyes,та днес по-късно.Сутринта пак се е разплакала малко,колкото да се отчете Laughing

# 257
  • Мнения: 2 255
  smile3501 на Стела ... момиче та дрънка ... аз не можах да видя такъв вариант на тръгване в ДГ  Sick та сега ще ви се радвам от сърце на вас  Peace

Галя, възползвай се и полежи днес  Wink  погледнато от друга гледна точка имаш страхотен повод да помързелуваш поне  Joy
И мойто кръвно в такова променливо и заспало време отива нейде по-дяволите...ама лежане не ми се полага за съжаление  Mr. Green е, в някой друг живот може би  #Crazy

# 258
  • София
  • Мнения: 2 181
ми аз послучай тръгването на детска си взех отпуска,та ще мързелувам,какво да правя.......Имам и много работи да си свърша де,ама има време.........

# 259
  • Мнения: 1 403
Еее искам и аз такава книжка, от къде си я взела   newsm78
Ние пък в4ера  спахме до  10:00 и пропуснахме градинката, та  днес с бодра стъпка  dance

Тука е едно гадно време, една мъгла  no

tanya_p много хубави снимки

# 260
  • Мнения: 2 255
Еее искам и аз такава книжка, от къде си я взела   newsm78

Продават ги в самите 100 нац.обекта  Peace
Ей какви сте поспалани и двете  Hug чак да ви завиди човек  Joy

# 261
  • Мнения: 1 403
Ох мани, мани откакто смениха това време, неможе да отлепиме  #Crazy

# 262
  • Мнения: 2 255
Ох мани, мани откакто смениха това време, неможе да отлепиме  #Crazy

Не питай как става твоя приятел сутрин с 300 зора и 1 час пазаране   Sick и накрая като яхна метлата  afwitch и викна  #Cussing out става ревящ с пълно гърло  newsm45 и като стигнем в ДГ преди да влезе ме пита Ти още ли си ми приятел  hahaha ... и така всяка сутрин  #Crazy

# 263
  • София
  • Мнения: 1 511
Ти още ли си ми приятел  hahaha

Сладур!!! Laughing

# 264
  • Мнения: 2 255
Това му е от последните лафове  Joy
Напоследък съм луднала от работа и от 3-ма мъже в къщи  #Crazy и много лесно и бързо истерясвам нещо  Mr. Green и като се навикам ама яката  smile3511 после има лек мир в къщи е временно разбира се   Mr. Green и след всяка подобна ситуация малкия се изнизва ни лук ял, ни лук мирисал  Rolling Eyes и след малко се връща като някое мило коте и пита Ти още ли си ми приятел   Heart Eyes Голям е душевадчик направо  yes

# 265
  • Мнения: 1 403
А, ние сме на тема '' Обичам те''

 Всяка втора дума и е '' Обичам те''

Снощи пак вика на баща си ''Тате нали знаеш, 4е аз много се оби4ам, какво си ми купил''  Mr. Green

# 266
  • София
  • Мнения: 1 511
Хайде да ви почерпя за първите два взети изпита!

# 267
  • София
  • Мнения: 2 181
Браво,Кате,все така да я караш Hug
Гледам време не остана,а Laughing

леле както не съм добре с кръвното как ми се ще да я омета тая кошница Mr. Green

# 268
  • Мнения: 1 403
Браво Gwen Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря!  Party

Общи условия

Активация на акаунт