Стара Загора 46-Влюбени феи с нежни сърца и фенове на...детския кът!

  • 12 281
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 753

ООООХХХХ, стига вече! Сърцето ми се разтуптя, коленете ми омекнаха, гърлото ми се сви на топка, а хормоните ми си устроиха оргия.
И с треперещ глас   в-и   б-л-а-г-о-д-а-р-я   з-а   п-о-з-д-р-а-в-и-т-е...

няма стига, .............ето още 2 култови филмови сцени, не може да не сте ги гледали...

http://www.youtube.com/watch?v=DEwZIufmafo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=bibtqDxXv1o&feature=related




# 61
  • Мнения: 107
Дайте ми някой фризьор и гримьор /ако може две в едно/, че на 08.03 ще си идвам в Стара Загора и ще ставаме кумове.
Защото  тази, дето ме прави за бала не става... Grinning 
 

# 62
  • Мнения: 855
Дайте ми някой фризьор и гримьор /ако може две в едно/, че на 08.03 ще си идвам в Стара Загора и ще ставаме кумове.
Защото  тази, дето ме прави за бала не става... Grinning 
 
Аз съм ходила на гримьор в един магазин, много съм доволна  Peace взима 15лв. От фризьорката ми също съм доволна, скоро едно момиче пита в темата и я прпоръчах, после ми писа, че е много доволна  Peace Ако искаш пиши ми на лични, мога да ти запазя час и на двете места  Peace

Jade, да ти е жив и здрав рожденника, много усмивки да ти носи  Hug  bouquet

# 63
  • Мнения: 9 487
Живе, честит ви рожденник!  bouquet
Да ви е жив, здрав и мноооого щастлив! Hug

# 64
  • Мнения: 230
Честит ви рожденник!  bouquet
Да ви е жив, здрав и мноооого щастлив и прегръдки! Hug

Сега да ви питам момичета и момчета, дайте предложения от къде да си взема бойлер с серпантина в него освен в Техномаркет, който е на ЕЛДОМ Варна?

# 65
  • Мнения: 11 327
Мархаба!
Изпразнувахте ли се?
Аз още ближа рани от една международна сватба.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 356
Честит рожден ден на Алекс на Джейд, а вече и лунна фея  Grinning Hug
голям да порастне и много късмет и подаръци  newsm59  bigdance2 Tada  party023  party002  ura


Ето моя поздрав за танцуващите: http://www.youtube.com/watch?v=D-nECVe2Unc&feature=related
малко встрани от темата, но това е новата ми страст и не мога да се въздържа. Майка ми разправя, че в Стара Загора няма за възрастни, а тук в София е доста модерно напоследък Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 21:24 от дъщерята на Мистрал

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Честит рожден ден на Алекс на Джейд, а вече и лунна фея  Grinning Hug
голям да порастне и много късмет и подаръци  newsm59  bigdance2 Tada  party023  party002  ura


Ето моя поздрав за танцуващите: http://www.youtube.com/watch?v=D-nECVe2Unc&feature=related
малко встрани от темата, но това е новата ми страст и не мога да се въздържа. Майка ми разправя, че в Стара Загора няма за възрастни, а тук в София е доста модерно напоследък Simple Smile

Eeeх, Дени, разигра ме. Заподскача ми сърцето по... сливенски!
Още 2 седмици и аз смятам да се върна към тая страст.
Има в Стара Загора и то на две места. Със Злати ходим от близо 2 години. Ама аз напоследък покрай работата в дупката съм ги зарязала хората. Ти вземи ела през делниците, пък ние ще ти покажем къде са Wink

Благодаря ви на всички за поздравите! Да ви се връщат хубавите пожелания. Благодарностите са и от Алекс, но той е прекалено зает сега да разопакова подаръци и да издава умопомрачителни звуци с новите си барабани и чинели.

# 68
  • Мнения: 6 243
Честит празник на Алекс!   bouquet
да е жив и здрав и да радва (и да слуша) цялото семейство

# 69
  • Мнения: 16
Честит ви рожденик Jade! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!

P.S. Петко като чу за звуците и се скри под одеалото - горкия хич не му понасят музикалните звуци, а Розовия пухчо и На на подариха на малкия конструктор, от който се сглобяват духови музикални инструменти  Joy

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 21:58 от Тинчето

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Как та и не досрамя, мари Тино, а...? Да ми напишеш името с МАЛКА буква... Аз кръстник ли съм или лукова глава, м...?



EDIT: Ей, редактирала си се, уйде ми убавата реплика на вятъра...!

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 23:26 от Розов Пухчо

# 71
  • Мнения: 3 926
Живенце, да ви е жив и здрав рожденика Hug Да слуша толкова, колкото му трябва, за да знае кое може и кое не! Да е толкова близо до теб, че да знае кога му е дошло времето за самостоятелност! И винаги, винаги да се обичате много, но не чак толкова, че да дразниш снаха си Hug Hug Hug

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да е здрав и щастлив рожденника!Много усмихнат и щастлив!  newsm59

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Последна информация за събирането в тази седмица...
Ресторант Мантос, четвъртък... Повтарям, четвъртък - 21 февруари... Часът е 19:30, масата е за 12 човека, Дъждовната ще запази места...

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Люх, преди малко у форОма ме нарекоха ПУХИ... Почвам да се замислям...

Общи условия

Активация на акаунт