Стара Загора 46-Влюбени феи с нежни сърца и фенове на...детския кът!

  • 12 298
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 855
Сега да ви питам момичета и момчета, дайте предложения от къде да си взема бойлер с серпантина в него освен в Техномаркет, който е на ЕЛДОМ Варна?
В Технополис няма ли? Или в Боруй  newsm78

# 76
  • Мнения: 6 243
Люх, преди малко у форОма ме нарекоха ПУХИ... Почвам да се замислям...
Ми кой те кара да се навираш между шамарите. Стой си, снимай си, па не се обаждай.

Аз "Мантос" ще го пропусна, язък!

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ние отиваме на Пиколо Мондо. Който иска да заповяда.

# 78
  • Мнения: 426
Аз искам, но не мога Sad

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Стискайте ми палци, много ви моля.Имам нужда от подкрепа и късмет! Praynig

Обадих се за една работа (по обява в НБП) за секретарка в строителна фирма.Говорих с едно много приятно момиче, каза, че началниците ги нямало, но когато се върнат, ще организират ден за кандидатстване и провеждане на интервюта.Може да е към сряда, но не било сигурно.Ще ми се обадят по телефона ден предварително.
Хареса ми, защото е нещо, което имам желание да върша, събота и неделя се почива (за разлика от повечето места, на които съм се обаждала), пък и работното време е мечта-от 08.00 до 17.00.Предвид това, което съм работила, с ...часово работно време, това ми се стори нереално Laughing .Дано всичко да е наред, да са точни хората и да ме одобрят Praynig .

# 80
  • Мнения: 6 243
Стискам!

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Имаш стиснати палци от мен!
Късмет ти пожелавам!

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Благодаря ви за подкрепата! Hug

# 83
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
моите палци вече ме болят от стискане !
Дано да успееш! Peace

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Стис и от мен Wink

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Благодаря ви много!  love001

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 newsm44 И още една работа си харесах и се обадих-офис координатор в търговска фирма.И за там ми стискайте палци.От много време не съм се радвала толкова, че мога да почна работа.Толкова съм щастлива, дано всичко мине наред и да не кисна повече вкъщи Tired , а и аз най-накрая да работя (и то с мерак Laughing) Praynig
 Hug

# 87
  • Мнения: 9 492
Късмет и от мен  Hug
Дано поднеш на свестни работодатели и колеги Peace

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Напускам редиците на скитащите по улиците Mr. Green
Ще започвам работа май екстремно. Колежката си е счупила крака и няма вече кой да стои в офиса Confused Сега инцидентно се търси жена за Слави ooooh! горката тя Mr. Green Бях си харесала една младичка...тя взела, че заминала за Америка Crossing Arms Сега дядото търси....от него намирането...от мен изискванията.

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 15:47 от Дъждовната фея

# 89
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
каква стана тя  - и сега с кого ще скитам аз из центъра ........ newsm78
ще се заробвам из квартала ли... newsm45

Общи условия

Активация на акаунт