пак за пилето

  • 1 817
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Може нещо като подсичане да се е получило, от урина, мий по-често и мажи с крем.
А иначе ....като стане голям, вашият син ще осъзнае, че другите момченца  имат пишка, а той пиле. При момчетата е по-лесно, защо не наричате нещата с истинските имена?

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
може да се търка в памперса


що се смеете бе хора...........и ние му викаме пиле с ударението накрая Wink

ПилЕ  newsm78 Малииии...

# 17
  • София
  • Мнения: 368
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning

ох и аз  Laughing
извинявай

# 18
  • Мнения: 812
Защо не питаш педиатъра си, как да знаем защо е червено newsm78
Peace

# 19
  • Мнения: 1 197
Боже викам си,какво е това пиле и аз да не знам,пък то какво било. #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 197
Може нещо като подсичане да се е получило, от урина, мий по-често и мажи с крем.
А иначе ....като стане голям, вашият син ще осъзнае, че другите момченца  имат пишка, а той пиле. При момчетата е по-лесно, защо не наричате нещата с истинските имена?
Право е момичето

# 21
  • Мнения: 2 960
Може нещо като подсичане да се е получило, от урина, мий по-често и мажи с крем.
А иначе ....като стане голям, вашият син ще осъзнае, че другите момченца  имат пишка, а той пиле. При момчетата е по-лесно, защо не наричате нещата с истинските имена?
Право е момичето
аха и аз съм съгласна  Naughty на пилето...... Joy Joy.....

# 22
  • Мнения: 357
ние бяхме така, че и кръвчица имаше, промехме с реванол и после с гентамицин - друго ни каза педито да не ползваме за там  Peace все пак питай си ако искаш твойта  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 553
Може нещо като подсичане да се е получило, от урина, мий по-често и мажи с крем.
А иначе ....като стане голям, вашият син ще осъзнае, че другите момченца  имат пишка, а той пиле. При момчетата е по-лесно, защо не наричате нещата с истинските имена?
Право е момичето
аха и аз съм съгласна  Naughty на пилето...... Joy Joy.....
еее само едно "Ш" има да вмъкнат по-нататък, де!!!... може да си имат стратегия това  Grinning Grinning hahaha
друг въпрос е че ние тук не сме малки момченца и на нас може да ни се говори с истинските имена нали  Hug

по същество: и аз мисля че може да е "подсечено" но може да говори и за някакво възпаление, замърсяване на отделителната система, вкл да е някаква бактерийка.

доктор и евентуално за застраховка той може да пусне една стерилна урина

Общи условия

Активация на акаунт