Бабо Марто, я ела, в Стамболийски чакаме те откога!

  • 8 591
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 481
Вижте ни ,един батко ни снима и сме звезди! Party Юлия е в ляво!http://photo-cult.com/showpic.php?aut=Triphop&id=294542

# 16
  • Мнения: 4 451
Eli, браво на баткото, личи си, че е професионалист! А малката е голяма сладурана. Heart Eyes
dimi, извинена си, ама не си се похвалила за новата работа! Crossing Arms И миналата седмица те чаках на Булеварда, а ти не дойде. Naughty
stanka, чудесно е, че малчуганите са вече на градинка. Grinning Най-накрая. А ти започна ли работа?

# 17
  • Мнения: 891
И миналата седмица те чаках на Булеварда, а ти не дойде. Naughty

mari_anka късно видях постинга ти !  Hug  Иначе с удоволствие щях да дойда да се видим.  Grinning

# 18
  • Мнения: 891
Вижте ни ,един батко ни снима и сме звезди! Party Юлия е в ляво!http://photo-cult.com/showpic.php?aut=Triphop&id=294542

Сладурка голяма е !  Hug

# 19
  • Мнения: 378
марианка, бебока ми е роден на 05.10.1992  Joy
добави го в списъка  Joy

# 20
  • Мнения: 4 451
марианка, бебока ми е роден на 05.10.1992  Joy
добави го в списъка  Joy


hahaha

# 21
  • Мнения: 4 451
Добро утро! Grinning
Тази сутрин Веси беше ранобудна и ме "изхвърли" от леглото рано, рано. Tired Аз още пия първото си за деня кафе, викам да спретна и на вас по едно

Вчера пих кафе с bremelinka Grinning Aма моята щура Мима не ни остави много да побъбрим на спокойствие.
gns, 1 брой Наско добавен в списъка Joy Много ти е пораснало бебето, пу, пу. hahaha
dimi, на какво работно време си, за да мислим как да се видим с теб. Забравихме се, ей!

# 22
  • Мнения: 891
dimi, на какво работно време си, за да мислим как да се видим с теб. Забравихме се, ей!

От 8 ч до 5 ч Peace
Събота и неделя почивам  Grinning

# 23
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
dimi, на какво работно време си, за да мислим как да се видим с теб. Забравихме се, ей!

От 8 ч до 5 ч Peace
Събота и неделя почивам  Grinning
Пу! Заплювам си едно такова работно време като излезна от майчинство  Praynig
Марианка и моята калпазанка ме събуди рано рано.  Tired
Сега като си имаме бременна мама в редиците ми навява спомени за миналата година по това време. Бях в 5-тия месец и цеха ни беше още в Стамболийски. Вече се затопляше и като имах работа до пощата голям кеф беше. Демек повод да си поперча коремчето  Joy
Ели, голяма звезда сте си направили.  Hug Да ви е жива и здрава.
Дори, писах и в готварския за моите сладки, но уви.  Confused
Лек ден от нас и да ни е честита новата темичка!!!   ura

# 24
  • Мнения: 891
Пу! Заплювам си едно такова работно време като излезна от майчинство  Praynig

Това винаги е било първото ми и най-важното условие, за да започна някъде работа.
От 8 до 5  Grinning Иначе е много трудно !
С детенце.... пък пътувам всеки ден до Пловдив....
Не мога да си позволя, нито да работя на смени, нито пък до 7-8 вечер 

# 25
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ето ме и мен.  Laughing Пак съм много работна напоследък, но се надявам скоро да приключи натовареният период и да се наслаждавам на 2 почивни дни. Работното време наистина е от значение, особено с дете. В София е някакъв ад с придвижването от едно място на друго и въпреки, че работният ден приключва в 18 ч., често не мога да се прибера до 20 ч. вкъщи. Ей това най-много не харесвам на Софията - човек не разполага с времето си. Аз засега нямам деца, така че си позволявам да работя до късно вечер, както и през събота, когато се налага.
Иска ми се да се прибера до Стамболийски, но като гледам няма да е скоро. Може би март месец ще смогна, че родителите ми вече ми се сърдят направо.  Embarassed

# 26
  • Мнения: 23
Добро утро от мен.  food010Малко скромно кафенце но сега имам повече време и ще ги схвана нещата за тия картинки как се качват Thinking Laughing
Брех че студ се нацели тази сутрин щом и колата трудно запали,но все пак стигнахме до градината Winkмакар че нещо тази сутрин нямаха мерак за там. Grinning
Ели снимката е страшна,Браво. Peace
Дими радвам се че си запачнала работа HugТука като чуят с деца пък и близнаци и направо тръпки ги побиват. #Cussing outА и аз трябва да съм с такова време от 8 до 5 ,защото знаете как е.Записах се в едно частно бюро и ще видим какво ще стане,но определено няма да е лесно с работата.
Приятен ден на всички.  bouquet

# 27
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 18:16 от zwetellina

# 28
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета, тази нощ спахме 6 часа  непробудно newsm44 Направо немога да повярвам  Crazy Така и неразбрах на какво се дължи промяната, за да повторим процедурата и тази вечер.  Joy
stanka1979 как се справяш ма душа  #Crazy Винаги съм се възхищавала на майки с близнаци   bouquet и горещо се моля господ да НЕ ми прати втория опит за детенце да е с двоен резултат  Praynig
Сега правя едно кремче. Черпя ви виртуално

# 29
  • Мнения: 2 481
Zwetellina  прочети по хубаво подписа то се разбира   Rolling Eyes Confused Sad

Общи условия

Активация на акаунт