Кой с какво беше изненадан на вчерашния празник 14 февруари?

  • 3 578
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 993
Не ме е изненадвал. Слава богу. Мразя изненади. Св. Валентин също.
Но пък се радвам, че сладоледът явно не е много св. валентинско нещо, защото само в Джимис успяхме да си намерим места, за да се видим с едни приятели.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes моя беше в София, сама бях - даже не ме поздрави, май нямаше и да се обади ако не го бях направила аз ...  но не ме бърка особено, легнах си в 20:30 и се наспах като бял човек.

# 18
  • Мнения: 603
Събуди ме с целувка днес сутринта. Брои ли се?
За протокола: Не празнуваме Св. Валентин.

# 19
  • Мнения: 5
Определено целувката се брои особено ако те събужда така всяка сутрин. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5
Аз също бях сама и си легнах в 19,30 при това с главоболие /не е от вино/ което ме мъчи цяла нощ. Иначе се радвам за всички които са били щастливи независимо дали са ги изненадали с нещо специално или не. Важно е човек да се чувства добре. Що се отнася до сапунките мисля че нямат нищо общо с празниците и усещането за щастие. Проявата на внимание по празници не винаги означава че през останалата част от годината хората са безразлични един към друг.

# 21
  • Мнения: 26
Златна гривна  Embarassed много неочаквано

# 22
  • Мнения: 82
Златна гривна  Embarassed много неочаквано
Наддавайте - от моите рози и валентинки , сега сме до златна гривна, хайде с нещо по тежко...... Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 6 993
Споко, след малко ще се появи някоя с Ауди. А на 8 март - вила на Карибите.

# 24
  • Мнения: 82
Емануил, страхотни емоции, догодина ти пожелавам повече!

Но, обикновено такива теми се пускат от жени, за да се похвалят с кола-Ауди8, опакована с розова панделка.

Препоръката е да стигнем до А8!!!!Както сме тръгнали, бая има да попишем, докато се включи някой с такава придобивка..... Money Money Money

# 25
  • Мнения: 6 618
С това ,че като седнахме да вечеряме най-нагло ме попита"Нали нямаш нищо против да гредаме мача?"- т.е. неприятно бях изненадана.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Сутринта ми подари обици с перли и пръстен с перли, парфюм и крем за тяло на Версаче.
На обед като се прибраха от разходка с малкия ми донесоха две сърчица. Едното (на малкият) казва "Обичам те тооооооолкова много" с детско гласче, също като малкият. Другото " I LOVE YOU" като мъжа ми, и метална кутия-сърце бонбони "Линдор".  Вечерта сготви мексикански Тако пай (дори го снимах  Wink ), сервира със салата, вино и свещи, които бях харесала преди няколко дни и той е купил.

Аз пък последните дни съм ужасна, крива съм, проклета, а той ми угажда, прави ми подаръци....а сега дори къпе малкият. Нищо не му подарих  Sad

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 21:51 от Олинце

# 27
  • Мнения: 520
Прибра се с най-красивите бели и розови лалета и една страхотна стъклена ваза чв която да ги натопя, а той по принцип не го смята за празник, но все пак не ме разочарова. Тъпото е ,ч е  аз не очаквах и естествено нямах подарък за него Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 6 618
 Олинце Браво на мъжът ти!!!

# 29
  • Мнения: 82
Радвате ме, явно романтиката е на мода и сред мъжете!!! Hug Hug HugМнооого обнадеждаващо!!!Това беше и целта на темата, да съпреживеем приятните си емоции като ги споделим!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт