Кои книги/списания купувате на вашите деца?

  • 5 744
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
купуваме Бърборино-чудесно списание,и Мечо Пух
и ние и сега новия АТЛАС Peace

# 16
  • Мнения: 8 769
Ще кажеш ли нещо повече за това списание? За колко големи деца е и какво съдържа? Благодаря ти предварително!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Досега само Мечо пух съмкупувала,защото мечето вкъщи е на голяма почит,но сега като ви чета ще взема и Бърборино да видя дали ще го харесаме:)

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
" Бърборино"  Peace.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
От списанията: Уинкс и Уич. Също и Ина игри.
А иначе книжки, според това какво трябва да се чете за училище и нещо което те си пожелаят за четене. Последните са за рождения ден: Старогръцки митове и легенди, Ян Бибиян и Мери Попинс.

# 20
  • Мнения: 265
 Купуваме "Бърборино" от първия брой и за мое учудване все още й е много интересно и държи на него.И понеже дъшеря ми е вече на 6 и половина, реших че време да я запозная с книжките, с които аз съм пораснала и чела сама,така че последно взех "Пет приказки" на В. Петров, "Ането.Тошко Африкански'-А.Каралийчев,"Анини приказки"-С.Цанев, "Патиланци"-Ран Босилек.
 Вече прпочетохме "Пипи " и "Ян Бибиян",а също така и доста от книжките за Франклин.

# 21
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
От списанията купуваме само WINX, но с изненада установих последния месец, че цената от 4,99 лв. е станала 5,99 лв. Мисля, че вече ще прекратя и това удоволствие на дъщеря ми, особено след разочароващия подарък от януарския брой - шапка winx но за 2-3 годишно дете, а моята е вече почти на 9 год. Имам чувството, че пробутват каквото им падне с всеки пореден брой - все по-разочароваща ненужна вещ!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 640
Голямата ми дъщеря харесва "Принцеса", "Барби", "Дребосъчета" - тях  ги разредихме напоследък, някои енциклопедии от в. "Труд" също,  разни приказки. Всъщност тези барбешки списания са ужасно базсмислени и безполезни, тя ги очаква заради евтините им "подаръци", носят си ги в градината, изобщо... Wink

# 23
  • Мнения: 1 640
Още от 2-годишна й купувам редовно "Бърборино".Купувам и книгите от поредицата"Стъпка по стъпка" на "Златното пате"-смислени и богато илюстрирани; препоръчвам и поредицата"Непослушковци" на "ФЮТ"-Врана неразбрана,Рачко осмокрачко,Буболечка пречка,Мравче подигравче,........,автор е Атанас Цанев.                   Новите книги за Франклин ,дето са по телевизионния сериал,са по-постни,текстът сякаш е писан от аматьор.Предпочитам старите книжки за Франклин /с по 32 страници и с по-голям формат/.

# 24
  • Мнения: 3 886
Ще кажеш ли нещо повече за това списание? За колко големи деца е и какво съдържа? Благодаря ти предварително!
Той е за по голями деца .Съдържа всичко за страните икономика,култура,бит и  т.н.т предимно за деца около4-5клас изучаващи география.На нас обаче ние интересно сега и го чакаме с нетърпение Hug

# 25
  • Мнения: 491
Ще кажеш ли нещо повече за това списание? За колко големи деца е и какво съдържа? Благодаря ти предварително!
Той е за по голями деца .Съдържа всичко за страните икономика,култура,бит и  т.н.т предимно за деца около4-5клас изучаващи география.На нас обаче ние интересно сега и го чакаме с нетърпение Hug

Аналогът за по-малките е "Дребосъчетата". Пак е обяснено всичко за страните- бит, забележителности, интересни факти, но на по- детски език. Интересно е написано. thumbsup

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
За колко годишни дечица е списание "Дребосъчетата"?

# 27
  • Мнения: 1 512
Книжките за Франклин са най-често купуваните книжки, занимателните книжки на "Егмонт" и списания "Принцеса", "Мечо Пух", понякога и "Бърборино". Също и книжките на изд. "Златното пате" - Работна мецана, Гъбарко, Мързелан и Мързеланка. Енциклопедии също са й интересни - имаме за животните, за природата и за динозаврите.

# 28
  • Мнения: 3 886
Ще кажеш ли нещо повече за това списание? За колко големи деца е и какво съдържа? Благодаря ти предварително!
Той е за по голями деца .Съдържа всичко за страните икономика,култура,бит и  т.н.т предимно за деца около4-5клас изучаващи география.На нас обаче ние интересно сега и го чакаме с нетърпение Hug

Аналогът за по-малките е "Дребосъчетата". Пак е обяснено всичко за страните- бит, забележителности, интересни факти, но на по- детски език. Интересно е написано. thumbsup
Лично на нас не ни хареса незнам защо но и на мен н еми допада

# 29
  • Мнения: 491
За колко годишни дечица е списание "Дребосъчетата"?

Според мен над 5 год. възраст, но все пак си зависи от детето.
Понеже ние доста пътуваме с баща му, на него му е интересно къде ходят мама и тати, за какво говорят. Харесал си е 2-3 столици от списанието и постоянно мрънка да го водим там и ни разпитва за подробности.
От друга страна на приятелчето му изобщо не му е интересно.
Така че най- вече си зависи от детето.

Общи условия

Активация на акаунт