Отслабва ли се при кърмене?

  • 5 783
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 704
отслабнах много и продължавам.. по цял ден се тъпча и едва поддържам нормалните си килограми.. а нон-стоп ми се вие свят  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
отслабвам и това е...не мога да кача нито кило, само надолу вървя...вече съм 9 кг по-малко отпреди да забременея. преди бях по-секси, с дупе, сега...кокал:))

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Отслабвам - непрекъснато и от самото начало.Писала съм го и друг път - в дрехите от преди бременността си влизах на втората седмица след раждането,на същите кг бях към края на първия месец,сега съм по-слаба отколкото бях преди да забременея и всичко от дрехите ми виси(и не изглеждам толкова добре - бях си на оптимални кг,сега съм кльощава).Ям както съм си ядяла винаги - досега не ми се ядеше повече,макар че от няколко седмици май съм увеличила количеството храна,по-често огладнявам - но е нормално,предвид че беба расте и й трябват по-големи количества мляко.

# 18
  • Мнения: 3 200
Отслабнах съвсем малко, бях качила 30 кг, имам да свалям още 10.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Гласувах първия отговор, макар че аз все още имам да свалям доста... защото до момента без никакви усилия съм свалила 4 кг Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Thinking Не знам как да гласувам.В началото напълнях малко...после стоях така половин година.....после започнах да внимавам какво ям и за два месеца си възстанових теглото отпреди бременността.Естествено, моментално престанах да внимавам какво ям Laughing Очаквах да започна да варирам + - 1 кг. както преди да родя.Обаче стана нещо странно...Днес бяхме с хлапето на консултация.Понеже е твърде дебел за бебешкото кантарче се мерим заедно на кантар за големи.Оказа се, че с дънки, яке и обувки съм толкова, колкото бях преди 2-3- седмици гола/според домашния ми кантар/.Отслабнала съм, значи Thinking А по Великден доста се тъпках Rolling Eyes Много странно, озадачена съм просто..Може пък и да има нещо в това кърмене, от което да се слабее, знам ли....Или просто двата кантара се разминават Joy

# 21
  • Мнения: 6 155
Ами... отслабнах /-13кг./, все още кърмя, но май не е от кърменето това отслабване Thinking

# 22
  • Мнения: 3 161
Отслабнах почти на всякъде, освен корема, ако имаше кой да прави коремни вместо мен, бих му плащала... Wink Но ефектът не е мигновен: като повечето неща, иска време.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Отслабвам
Като излезнах от болницата бях с 2кг по-малко от преди да забременея.
Преди бях 56 сега съм 52/ама не се оплаквам/ People Angel

# 24
  • Мнения: 155
Кърмене+ безсънни нощи- това е перфектната диета за отслабване.
Остават ми 3кг за да достигна килограмите, които бях преди да забременея.
Само дето не пожелавам на никого безсънни нощи - истински тормоз за детето и изтощение за майката.

# 25
  • Мнения: 1 425
Аз пък напълнях. Излезнах от болницата на същите килограми от преди бременността, и след няколко месеца бях + 10 кг. Когато синът ми стана на почти две години, тогава ги смъкнах.

# 26
  • Мнения: 4 187
Напълнях! Защото съм свиня майка! Грух, грух Animal Pig ! Imp

# 27
  • Мнения: 1 793
отслабнах доста. сега съм 50 кг. от сто години не съм била толкова, а ям всичко - и тестено, и сладко и каквото ми се яде. май и безсънните нощи помогнаха много за слабеенето

# 28
  • Мнения: 7 430
....ох, даже напълнях с 2 кг още...и сега имам 17 да свалям newsm48...и аз като star вече правя грух - грух

# 29
  • Мнения: 280
Отслабнах. Постепенно, без диети.

Общи условия

Активация на акаунт