Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 165
юл4е Peaceпродължавай, инфото е полезно за всички!!!!

# 241
  • Мнения: 160
Заспа ми изведнъж в ръцете  ooooh!
Сега да продължа...
Дианче,на нас още преди месец ортопеда ни каза да я носим на хълбок,но на мен не ми е удобно,нестабилна е.
Честита годишнина на Канелска,че пропуснах одеве!Дълги години любов и разбирателство!
Карамелче,ауууууу какви хубави светли очи,пу пу.
Габи спи и на тихо и на шумно,но резки шумове я събуждат.Другото,което успява да я събуди са стъпки,особено от някои тракащи по паркети пантофи  ooooh!
Юлчето пак е дръпнала една лекция,освен лекторски да ти плащаме  Peace
Побъркахте се с тези корици на списания,хайде дерзайте и казвайте ако трябва да се купува някое списание.
Последно време си мисля каква реклама правим тук на всякакви продукти  Whistling  и не сме само ние,колко хора пишат във форума...една каже,че си е купила нещо и ние всички юруш на маслините,хукваме да го търсим  Thinking  ако можеше да се събират парички от фирмите и да отиват за нуждаещите се деца  Tired
Отивам да си вкарам главата в ред,че съм като  ooooh! не се сещам точна дума в момента.
Нети,пак зачезна,сигурно мисли стихче  Laughing

# 242
  • София
  • Мнения: 63
Тъй то, който не пише в събота и неделя, после пише романи. Ще взема да почна да ви давам инфото на лични, че запълвам цяла страница.
оооо, никакви лични-ще си ни пишеш тук пред всички  Naughty Hug

Иначе ни правиха изследвания и казаха, че няма нищо /ама му ги правиха точно първия ден, в който имаше малко кръв в акото-в този случай не знам дали правят едни и същи  изследвания newsm78/.Ще взема да си го пробвам 2 дни само на кърма, пък каквото стане.Тая хумана си е каша, нищо, че я давам в шише.И аз съм една...нямам смелост да се противопоставя на педито, дори да не съм съгласна /за да не каже после:ето, оправяй се сама като не слушаш  Embarassed/

Мерги, сега с това сладишче ми намери работа  Rolling Eyes /, а и докато го изровя от постовете на Катеринка, както пише тя.../

# 243
  • Мнения: 199
Юлче, много ти благодаря, безценна информация ни даваш!  bouquet

# 244
  • Мнения: 560
Е мноо съм смотана-писах,писах,натиснах нещо и писаното зачезна.
Бобецът,дето го ядох оня ден,пълни памперсите на бебата.Цял ден дриска много звучно.А пък мен са ме хванали лудите и от няколко дни ми се яде шоколад,та ми се мре.Дано не опъпча детето пак,че ще се гръмна.
юл4е,тури някъде една касичка-пари ще изкараш,душа.Като енциклопедия си.

# 245
  • Мнения: 177
Привет  bouquet

Честити месечковци!!!


Няколко дни не съм влизала и вие мазало сте направили ooooh!

Първо пиша, после ще чета Embarassed

Ние сме добре, беба по цял ден и цяла нощ се хили като тиква LaughingДобре, ще кажете, ама от 3 до 7 нощес на мен хич не ми е до хилеж TiredМа кой ли ме пита...
Утре сме на ваксина и ще мерим манекенските мерки. Да я видим колко е пораснала тази Цоки baby_neutral, че нещо ми понатежава вече

За кръщенето
Още когато разбрах, че ноември ще се ражда си казах, че искам да е на 13-ти. Тогава е родена единствената ми близка приятелка, която много си обичам Heart EyesТя е много позитивен и слънчев човек и живота й винаги е бил изпълнен с много емоция. За това си пожелах беба да е на нейната дата, за да е щастлив и хубав човек като нея. GrinningИ беба ми изпълни желанието LaughingИ за това съм решила, че кака й Ана ще й е кръстница. Тя обаче не знае още hahahaМай е крайно време да й кажа hahaha
Мястото ще е Велико Търново! Това не подлежи на коментар Mr. GreenЦърквата ми се ще да е Сети 40-то мъченици, но не знам там дали извършват ритуали newsm78Ако ли не - църквата на Царевец, но и за там не знам...Търновките, знаете ли нещо по въпроса?
А датата зависи от кръстницата, защото тя живее в Австрия. Но лятото ще да бъде

Сладурка, да отбележа, че не ме отказа от спиралата JoyВярно, че те бива да разказваш страхотии, ама аз съм кораво ко*еле JoyАз като раждах сама си поисках епизотомия, та някакъв шиш ли ще ме уплаши Mr. Green

Връщам се да ви чета...Пък може и да смогна преди да почнете нова тема hahaha

Хубав ден  bouquet

# 246
  • Мнения: 177
Нети,пак зачезна,сигурно мисли стихче  Laughing

Зачезването ми не е никак творческо, за съжаление hahaha
Решила съм, че ще забогатявам и по цял ден съм заета да кроя пъклени планове JoyА пък на Н.Г. обещах на милото за следващата, че ще му подаря Q7 и той вика "Обещала си - оправяй се!" Mr. GreenТа така...

А стихчетата ги мисля предимно нощем докато кърмя, за да опровергая това, че мозъка изтичал с кърмата JoyАма като се замисля резултата май не е много в моя полза hahaha

# 247
mountain, ние се записахме предварително, ето телефона на доктора при който ходихме 0889/ 23 81 90 д-р Алексиев, дано ти свърши работа  Peace
Мерги, thanks   bouquet

# 248
  • София
  • Мнения: 3 679
Ама вие пак сте изписали 100 страници...докато изчета всичко.
Ау, мернах един много съблазнителен сладкиш, ама бързо дадох надолу, че се изкушавам много.
Сега минах и през кантара и съм минус 1 кг, което е добре, щото вече ми е готов хляба от новата ми машинка  Laughing
За кръщането - няма да кръщавам.
Аз вече казах в Скайпа ама и тук да кажа, че Стеф много обринат днес по бузките Sad
За биберона - не давам вече, отказах се - то беше прюене, то чудо, реших да не мъча нито него, нито себе си. Вече не си смучи и палеца, а само си навира целите юмручета в устата.
За шума - каката така крещи из вкъщи, че Стеф е свикнал на всякакъв шум, горкото дете, ама нищо не мога да направя.
Щях да пиша и още нещо ама забравих.  Blush

# 249
  • Мнения: 1 546
Нети, и двете църкви, които си избрала са недействащи и почти 100% съм сигурна, че там кръщене няма да стане...

# 250
  • София
  • Мнения: 63
Та преди малко като се заговорихме за музика, забравих да ви се похваля, че милото вече  е купил билети за МЕТАЛИКА   newsm44. Е, аз нали все ще се намери за какво да мрънкам  Rolling Eyes, се оплаках, че са на терена пред сцената /поне е на стадион Васил Левски/, че ще е пълно с разни мятащи глави и мазни коси фенове и някой може да ме уцели  Embarassed Embarassed.Ама то няма угодия-като бяхме на ДЕПЕШ МОД /няма дори да започвам темата, че ще ви надуя главите/, казах, че вече на концерт ще съм на първа линия, до някоя колона, за да ми "бият" басовете в главата  Mr. Green.Та така...тази година ще има доста добри концертчета, да видим кои ще ни огреят  Wink

Ей, Нети, добре си си дошла   bouquet.А какво е Q7-ох, сигурно ще е нещо елементарно и ще умра после от срам  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 18
Здравейте и от нас.

Леле, колко много сте изписали днес. Сега да видим какво съм запомнила.

За залъгалките. Давам я, когато е кисела и не може да заспи веднага. Тогава си я поцоква известно време smile3504 и заспива, след което я изплюва. Не съм съгласна, че залъгалката е вредна, както не съм съгласна с нито едно крайно мнение за каквото и  да било. Когато не я иска, тя само си показва, изплюва я, все едно изскача тапа от бутилка. И така разбирам да не я давам повече.

Какво прави докато е будна. Първо, лежи си в леглото и си гледа човеците, newsm07 които се въртят над главата й и им говори разни техни си работи. Като й писне, я пренасям под активната гимнастика, където напоследък изкарва най-много време. После я слагам в шезлонга и започвам да я влача с мен по стаите, където си имам работа. И тя е доволна, защото ме гледа. Така като ги изредим тия неща и на нея й се доспива.

Бебона спи на шумно през деня. След като заспи, затварям вратата и  си пускам или музика или телевизора и тя си спи. Когато й се спи - спи. Като не й се спи се буди и от най-слабия шум.

Засега това от мен. Имаше и още, ама по-късно.

# 252
  • София
  • Мнения: 672
Малее - човек да излезне за малко и после не може да ви изчете наистина  #Crazy Нищо де - така е по яко Joy Joy Joy

Юлче, точно щях да питам и аз за същото, ама Лилчо ме изпревари. Лилчо, има статия в "кенгуру" за този вид захранване, но сега като прочетох Юлчето може и да не я чета Wink лично аз предпочитам да не ме гледа как ям детето, защото аз винаги ям на крак, бързичко и айде. Мъжа ми е по- мераклия, но за съжаление в къщи яденето никога не е бил ритуал - дори и с наще като живеех се събирахме да ядем в неделя на обяд, иначе все имаше по една бележка на масата и със сестра ми пишехме - "Дойдох, ядох, научих си и отивам еди-къде-си"... Откакто живеем с мъжа ми се опитвам да го променя това положение, пък сега с Русито дано успея...

Да не говорим, че мама като се гледа в огледалото още дълго време ще е на диета и няма да яде, а тати по цял ден го няма, така че детенце няма да има от кого да се научи Wink

За залъгалката - ами какво да ви кажа - Руси почти не я иска - давам му я след ядене, за да си задоволява сукателния рефлекс или като е нервен когато я плюе. Иначе се усмихва през нея и аз му я махам за да му вида нахилената муцунка. Мисля че е в пъти по-добре от пръстите... Един ден в заимовата градина имаше едно детенце, осиновено и в дома за сираци не са им давали биберони - та детето на 5 години още си слагаше пръста в устата... И дето вика Дита, не могат да му го вземат - майка му се беше видяла в чудо. Но това си е мое виждане Simple Smile Сега говорим за залъгалки, а след някой друг месец ще говорим за проходилки, а после кой знае за какво  Hug И все ще има повече от две мнения по въпроса Simple Smile

# 253
  • София
  • Мнения: 2 437
юл4е, точно заради слинга питам...защото днес го сложих и ми се видя, че му е удобно. Даже се снимах, но после ще пусна снимки. Хем ми се вижда, че се чуства добре, хем някак не ми стои, както си спомням, че трябваше да стои  Rolling Eyes

За това педагогическо захранване изобщо не съм чувала. Но така, като чета, баткото съм го захранвала така, но просто в по-късна възраст (след 1г2м), когато му спряха коликите. Дълго време храните, които ние ядем не бяха подходящи за него.
Миличкото си знаеше, че яде отделно от нас, в друга чиния и изобщо не посягаше към нашата храна Sad

Тъпо е, че се трият отчетните теми...тук има най-много и полезна инф-я. Тези фермани, които юл4ето си прави труда да напиша, няма да останат за никой. А са ценни. Иди го обясни на модовете  Close


Биберон давам, но с мярка. И ръцете му оставям в устата- пак с мярка. И гушкам с мярка и изобщо от всичко с мярка. Днес, например съм го оставила да заспива без биба. Дадох му я само 2-3 пъти, когато плачеше от колики. През останалото време си джвакаше ръчичките. В момента, в който видя, че засмуква пръст(и) слагам ръкавички. И така...по принцип не съм за крайните мнения и мерки.

# 254
  • Мнения: 177
Нети, и двете църкви, които си избрала са недействащи и почти 100% съм сигурна, че там кръщене няма да стане...

Нали ConfusedИ аз така знам, ама викам, че може нещо да се е променило...Нищо де, важното е да е някъде из Болярско LaughingНали съм ти казвала, че съм пристрастена Laughing

Тали, ето това е Q7 Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт