Стягайте багажа,че започна се вече - имаме си трето МАРТенско човече!

  • 11 008
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 710
Честита нова, красива тема, с хубаво хитро заглавие, която ще напълним само с прекрасни новини!
Толкова е вълнуваща появата на бебоците. Не мога да си сваля усмивката от лицето.
Жанет, пожелавам на теб, гордия татко и малката принцеса много радости и щастие след изживавянето на най-трогателния момент в живота ти - първата среща с Карина!
Олимпия, да расте умен, здрав и щастлив малкия ти бонбон и да покорява женските сърца Laughing. Той от сега е почнал, като видях как му се радват всички същества от женски пол. Grinning
Още веднъж ти благодаря за загрижеността, много е хубаво усещането, че има цял отбор мами, които мислят една за друга.
Били, много гадна случка с тези обиколници. Аз нищо не съм прала и все се чудя дали няма да пусне някоя дрешки и да оцвети всичко. Ето това е единственият плюс, за който се сещам при прането на ръка - лесно можем да видим кое пуска и кое не и да предотвратин оцветяването на другите неща. Това обаче в никакъв случай не може да ме накара да пера на ръка. Simple Smile
Герчопиперчо, толкова се радвам, че най-после си си в къщи. Дано нямаш никакви проблеми повече!

Току-що и аз получих радостната новина за първото момченце!
Да е жив и здрав JANNES, мнооого да радва щастливите си родители, да расте безгрижно и умно хлапе! На MYRAN пожелавам бързо прибиране в къщи, за да се радват взаимно мама и бебче!

# 16
  • Мнения: 0
Честит първи мартенски мъж!Да е жив и здрав и мама и тати покрай него!

# 17
  • София
  • Мнения: 595
Еееееее, супер...Две бебенца в един ден  Heart Eyes

ЧЕСТИТО и на мама Миран!!! Да им е жив здрав сина, да расте здрав и силен, умен и красив джентълмен за радост и гордост на мама и тате!!!


...абе с една дума всички дрехи си ми стават,НО само  до коленете,а на глезените даже са ми широки...

Ех,това как добре ми дойде...Така се разсмях с глас...Май отдвна не ми себеше случвало... Много ти благодаря, Дима!!!  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 50
Ехааааааа, супер! Да е живо и здраво първото ни момченце! И мама Миран да се възстановява бързо!
Аз съм като пророк бре - в 14,50ч съм написала "дано всичко вече да е минало" и то верно се е било родило бебчето.  Mr. Green

Диана, а теб боли ли те корема, ниско болу, като при цикъл. Аз всеки ден си пия но-шпа и магнерот. Но не ми се втвърдява тумбака. Странна работа или има у други мами така?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Ей, прекрасни новини заварвам!  newsm51

Честито за щерчица на мама Janet !!! Да е жива и здрава малката Карина !!! Heart Eyes

Честита рожба и на мама Myran!!! Да расте здраво и щастливо момче!!!  Heart Eyes
 
ЧРД и на малкият Коки !!!

Добре дошла на tosita!!!

Славундерче  Hug Hug Hug

Аз да се похваля - порастнали сме  newsm44 - 2 150гр. и 43 см.
Иначе още съм на фаза начални покупки  Blush - днес имаме нови - после мога да адна снимчици Wink
Искам да ви питам и дали някой ходи на запис на тонове у Филибето  newsm78 Мен всеки път си ме гледа Док на доплер и изобщо не знам дали е необходимо още нещо...


# 20
  • Мнения: 48

Били, много гадна случка с тези обиколници. Аз нищо не съм прала и все се чудя дали няма да пусне някоя дрешки и да оцвети всичко. Ето това е единственият плюс, за който се сещам при прането на ръка - лесно можем да видим кое пуска и кое не и да предотвратин оцветяването на другите неща. Това обаче в никакъв случай не може да ме накара да пера на ръка. Simple Smile


Обиколниците са в наситени цветове, така че трябва да се внимава точно с този тип дрешки, обиколници и т.н.

# 21
  • София...........
  • Мнения: 955
ЧЕСТИТ ПЪРВИ МЪЖ В МАРТЕНСКИЯ ОТБОР!
MYRAN, да ви е жив и здрав бебчо и много хубави моменти заедно!
 baloni baloni baloni и мама скоро да е на линия тук  Wink  bouquet

п.п. Моля следващите мами, няколко дена почивка, че взех ъъ  ъ ъъъ  да се притеснявам ....... Embarassed

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАМА ЖАНЕТ!!! МАЛКАТА КАРИНА ДА ТИ СТОПЛИ СЪРЦЕТО И ДА ТЕ ДАРИ С НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА, ЗАКЛЮЧЕНО В ДВЕ УСМИХНАТИ ОЧИЧКИ!!!


МОМИЧЕТА, ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ И ЧЕСТИТО НА ТЕЗИ, КОИТО ИМАТ ВЕЧЕ БЕБЕТА! Two Hearts

# 23
  • Мнения: 6
Записвам се и аз в новата тема. Наистина заглавието е много хубаво и съсвсем актуално. Аз не съм стягала никакъв багаж. Попитах сестрата какво трябва да си приготвя, а тя ми каза да не се притеснявам, че всичко може да се набави в последствие. /когато раждах дъщеря ми имаше списък, който трябваше да изпълним/.
   Докато да си напиша думичките и пристигнала радостна вест! Честита мъжка рожба на мама Миран. Да й е живо и здраво и да расте силно и щастливо дете, обградено с много любов от мама, татко и всички близки!!

# 24
  • Мнения: 473
Честито и на първата мъжка мама в отбора !!! Да е жив и здрав и много радост да носи в къщи !!!

# 25
  • Мнения: 44
Честито бебече на Миран! Да им е живо и здраво! newsm51 newsm51 newsm51

Много добре започваме новата си темичка. Дано е изпълнена с още бебоци

# 26
  • Мнения: 1 710
Сега мога да продължа. Да не помислихте, че ще се огранича само в предишния пост???
Герчо, толкова неприятности преживя по време на бременността, че раждането ти трябва да е абсолютно безпроблемно. Трябва да има равновесие, така че ти пожелавам, когато му дойде времето, бързо и безболезнено раждане!
Коколина, да е живи здрав татко ти и да ви радва мноооого дълги години!
Деситка, аз като теб съм в подобна дилема, но се колебая между Св. София и МД. Парите наистина не са никак малко, но ми направи много силно впечатление, доброто отношение с което се хвали Стамболиева. За мен това е важно, защото съвсем ще се ошашкам, ако попадна на скарана акушерка. Но пък не това е решаващото, а успешния край на бременността ни. И аз като теб си мисля, че в МД мога да разчитам на мноооого повече и по-опитни специалисти, ама дали е точно така, никой не може да ни гарантира. Малко ме притеснява, че в Св. София май са доста комерсиални, но то къде не са? Диана, ти си доста разочарована от отношението към теб в Св. София, след като им съобщи, че няма да раждаш при тях, нали?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 881
ЧЕСТИТО НА МАМА MYRAN!!! много да ги радва малкия мъж  newsm32 newsm32 newsm32

# 28
  • Мнения: 953
ЧЕСТИТ НИ ПЪРВИ МЪЖ! Да е жив и здрав и да е радост за мама и тати.
Мириан бързо възстановяване.
Аз като чета взех че се засилих да пера,че както е тръгнало,знае ли се.
Имам чувството,че моето коремче е слезнало надолу,но дали не си внушавам.

# 29
  • София
  • Мнения: 595
Дея, а ти в Майчин дом би ли плащала? Защото аз и за Шейново да реша, бих си платила за избор 800 и за упойка 200, което е 1000. Пък ако в Св.София за 1400 си получваш всичко, то разликата не е много голяма-все едно сме били във ВИП стаи, което на практика като условия ще си е точно така...Та мен не цената ме притеснява. Но щом Стамболиева е толкова доволна от неонатологичните грижи за малката Лилиан, се успокоих и аз.

...Аз като чета взех че се засилих да пера,че както е тръгнало,знае ли се.

И аз започнах с прането, че то с тези раждания все с моя термин  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт