Имате ли паласки?

  • 8 914
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 581
 Ми имам, отгледала съм си ги.Аз обаче ги наричам любовни дръжчици, по-нежно и романтично ми звучи.
 Мисля да се отърва от тях с пилатес и лунна диета.

# 17
# 18
  • Мнения: 230
Пратих на New Mather лично с молба да дойде в темата и да ни обясни за гела с Л-карнитин. Чакаме  Peace

# 19
  • Мнения: 31
Ами за Л-карнитин гела. Мажа се два пъти на ден . Сутин и вечер преди лягане. Вълшебен не е, но съм много доволнa. Няма никаква миризма. Лесно се попива. Има го в няколко онлаин мага зина. Аз лично си го взех един магазин за хранителни добавки до южния парк. Катo се движите по Витошка към Южния, трамвая има обръщало. Тръгвате по релсите и първата пресечка в ляво, след 50-60 метра, магазина е под блока. До него има магазин за цветя. Съжалявам, че не знам улицата. Но продукта на една фирма Explode. В сайта им обекти в които продават. Кажете какво друго ви интересува. Извинявам се че се забавих с отговора но няколко дена бяхме на почивка във Велинград.

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 17:29 от New Mather

# 20
  • Мнения: 488
New Mather можеш ли да споделиш онлайн магазините, в които си го срещала. Моля  Praynig

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
New Mather можеш ли да споделиш онлайн магазините, в които си го срещала. Моля  Praynig

И аз искам това да разбера  Praynig

# 22
  • Мнения: 872
Да Confused. Особено с тесни и плитки дънки... Embarassed

# 23
  • Мнения: 230
Ами за Л-карнитин гела. Мажа се два пъти на ден . Сутин и вечер преди лягане. Вълшебен не е, но съм много доволнa. Няма никаква миризма. Лесно се попива. Има го в няколко онлаин мага зина. Аз лично си го взех един магазин за хранителни добавки до южния парк. Катo се движите по Витошка към Южния, трамвая има обръщало. Тръгвате по релсите и първата пресечка в ляво, след 50-60 метра, магазина е под блока. До него има магазин за цветя. Съжалявам, че не знам улицата. Но продукта на една фирма Explode. В сайта им обекти в които продават. Кажете какво друго ви интересува. Извинявам се че се забавих с отговора но няколко дена бяхме на почивка във Велинград.

Ааааа, да това е 1цата трамвая, който върви по Витошка и завива към пазара на Иван Вазов - там ли е първата пряка в ляво? А колко парички е гелчето? Тенк ю  Hug

# 24
  • Мнения: 116
Колко мл е опаковката? Видях че струва 10 лв. по онлайн магазините, но никъде не пише колко мл е.

# 25
  • Мнения: 1 197
Имам си,те са ми чара Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 647
Нямам.

# 27
  • Мнения: 31
Гела е е 130 грама цена 10 лв, аз се мажа по-обилно и ми стига за 10 дена. Понеже мажа и бедрата отзад. Това са места които според производителя би трябвало да има тяхна продукция hahahaТук, отгоре са онлайн магазините, сега порових и за магазина от които го купих улицата се казва Димитър Манов

# 28
  • Мнения: 230
Много ти благодаря! при първа възможност ще си го купя!

# 29
  • Мнения: 1 432
Ooo и аз съм на опашката за гела.......тръгвам да го търся  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт