С какво се мажете в солариума....

  • 69 581
  • 433
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 414
Аз досега винаги съм си слагала. ooooh! Sick

# 391
  • Мнения: 3 641
Тони, и на мен ми се появиха ситни червени точици/като капилярчета спукани/, обяснявам си го само с печенето в солариума Rolling Eyes

# 392
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Както казва собственичката на солариума в който ходя "не можеш с това, с което си мажеш г**а да си мажеш лицето"  Mr. Green
някак си след като я чух да приказва така винаги си имам ампула за лице независимо дали на продукта за тяло е упоменато, че може да се използва и за лице  Crazy

# 393
  • Мнения: 2 414
За съжаление аз ампулки за лице не откривам. Rolling Eyes
В солариума,където ходя чакам да докарат,но май ще си остана с чакането.

# 394
  • София
  • Мнения: 7 875
Както казва собственичката на солариума в който ходя "не можеш с това, с което си мажеш г**а да си мажеш лицето"  Mr. Green
някак си след като я чух да приказва така винаги си имам ампула за лице независимо дали на продукта за тяло е упоменато, че може да се използва и за лице  Crazy

И аз от години ползвам само капсулки за лице.  Peace

# 395
  • Мнения: 2 414
Знаете ли сайт,от който мога да си поръчам и аз капсулки? Peace

# 396
  • Мнения: 1 885
Знаете ли сайт,от който мога да си поръчам и аз капсулки? Peace

Мини през някой друг солариум и си вземи.
Моите са чак плашещо евтини и ми стигат за много време  - 10ина пъти, че и повече. Икономични са. Около 2-3лв бяха бройката.


@Иля, кога ти минаха петънцата? Иначе пък нямам почервеняло и да ми пари. Много странна реакция.

# 397
  • София
  • Мнения: 7 875

@Иля, кога ти минаха петънцата? Иначе пък нямам почервеняло и да ми пари. Много странна реакция.

Минават след няколко дена.

# 398
  • Мнения: 2 414
Аз искам да си похваля новото лосионче. Crazy
Има страхотен аромат и определено има разлика в тена. Heart Eyes

# 399
  • София
  • Мнения: 7 875
Аз искам да си похваля новото лосионче. Crazy
Има страхотен аромат и определено има разлика в тена. Heart Eyes

След колко пъти видя разлика в тена с лосиончето ?

# 400
  • Мнения: 1 885
Аз почернявам бавно, но славно  Mr. Green
По принцип си бях решила да ходя през ден и да увеличавам постепенно минутите. Вчера ходих, значи днес почивка. Обаче в събота сме на кръщене в Ловеч и се чудя дали да отида там на солариум. Да го пропусна и да отида чак в неделя или да отида и днес и после в неделя.  newsm78

# 401
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Според мен отиди днес, но на вчерашните минути...и после в неделя  Peace

# 402
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз почернявам бавно, но славно  Mr. Green
По принцип си бях решила да ходя през ден и да увеличавам постепенно минутите. Вчера ходих, значи днес почивка. Обаче в събота сме на кръщене в Ловеч и се чудя дали да отида там на солариум. Да го пропусна и да отида чак в неделя или да отида и днес и после в неделя.  newsm78
Два дена поред е рисково дори и за привикнала кожа. Защо си си направила толкова строг график, и да пропуснеш 2-3 дена, няма да избелееш.

# 403
  • Мнения: 2 414
След 2 или 3. Wink
Няма супер видима разлика,но определено хващам тен по-бързо,кожата ми е по-мека,а за аромата нямам думи. Crazy
 Hug

# 404
  • София
  • Мнения: 7 875
След 2 или 3. Wink
Няма супер видима разлика,но определено хващам тен по-бързо,кожата ми е по-мека,а за аромата нямам думи. Crazy
 Hug

Супер, може да ги тествам и аз  !  Wink

Общи условия

Активация на акаунт