Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета

  • 25 582
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 789
Здравейте,приятелки!

Мимки , ние намерихме квартира още преди месец,но в момента я дообзавеждат.А и за включване на електричество ,май се подават молби за това,та и това изисква време.Не знам точно кога ще е готова да се "заселим" в нея,а вече се изнервям.За работата съм наета вече,с уговорена заплата,но все още няма по-стабилна поръчка за лихане и чакам да се обади новата ми шефка кога да съм в готовност.Та си чакам.Записах Иви на училище за септември.Да се надяваме,че с бабите и дядовците няма да забрави наученото на испански ,или поне не напълно. Ти как си? Отразява ли ти се добре почивката или скучаеш?

Малка Госпожица,Мариано не са го убили.Само Бернарда.С бомба в колата на Пако.То беше предназначено за Пако,но тя му взе колата за да отиде да напазарува за рожденният си ден,и при запалването,колата избухна...И май от този епизод нататък,сериалът престана да е забавен.

Плам Плам,бебчо е такъв сладур и пухче....Много ме умиляват новородените бебчета.Да ви е здравичък!

Кар4ита,честито повишение на мъжът ти!Все така да напредвате!

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, разбрах че само Бернарда. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 350
dark поне доколкото знам, когато мъжът ми си търсеше работа чрез трабахо темпорал, в началото не се заплащаше нищо, а след като ти намерят работа обаче заплата  ти от фирмата към която работиш, плащат трабахо темпорала, предполагам че взимат някакъв % от заплатата, като нямаш право на отпуски и паги, докато самата фирма не ти състави договора и не минава през трабахото.  newsm78 Не знам дали го обясних правилно, ако нещо греша момичетата да ме поправят, но това го знам от опит.
Мими все се намирам на работа, вкъщи колкото искаш има, днес например сменях една ролка на щората че се беше счупила, ами не знам дали правилно я направих но си играх 2 часа. Ето след малко трябва да се заемам да подредя в единия шкаф бебешорските истории.

# 63
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
здравейте и от мен момичета
за пращането на цветя аз ги поръчвам в един цветарски магазин във варна и им превеждам парите по банков път, никога съм нямалс проблеми
плам плам малкия е невероятен пухчо страшен е сладур, а на саби мадамата.... ех да бяхме малко по големи  Heart Eyes, софия да не чете моля  Joy
ние два дни пак не спряхме да хайманосваме, на малкия му дай да е на вън и забравя за всичко, този път досаждаше на баша си и му посегна към дунера, омаза си цялата ръка и веднага я налапа, после не спря да се облизва, много сладък беше
ада къде по точно се намира вашето село, може и ние да се отчетем на пикника, нали вече сме големи и можем да седим по цял ден на вън
малкия се видя вчера на огледалото и не спря да се хили с глас много беше сладък
марица беше казала, че много ти е падала косата с какво я лекува, на мен от скоро взе много да ми пада, казват че след раждане е нормално, но все пак...
аз питах, но пак не си спомням какво ми отговорихте (май ше взимам от хапчетата на свеки) кога ви се възстановиха гърдите, на кърмачките?
и моля ви кажете ми от къде да свалям музика, филми, дайте ми сайтове
гери ти си страшен кулинар, козунака е невероятен, как е моя любимец, скоро не си качвала негови снимки

# 64
  • Мнения: 789
АНЕТТ , филми сваляме с Торент програма от www.DMCA-removal-from-Google , а музика с  eMule -програмата,защото е най-бързо(според нас),а и избор от сървъри има огромен,но ние ползваме Кад-мрежата.

# 65
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Саби, на английски е. Аз си обръщам доларите в евро информативно тук http://www.xe.com/, зареждам си картата за плащане по интернет с точната сума, и плащам. Те си теглят от картата колкото им трябва.  Peace
Иначе, поръчката е лесна, избираш си цветя, после ти излиза една форма за попълване, аз избрах и точен час за доставка, и наистина бяха точни.
Иначе Йоана е много готина Heart Eyes

Дарк, доколкото знам, от агенциите взимат някакъв процент от заплатата ти, когато ти намерят работа, в договора, който подписваш с тях, си пише. Само чрез бюрото по труда не се плаща. Поне при нас е така, а и това не е мой личен опит, а казано от познати.

Анет, и аз свалям от замунда с торент, и с е-муле също. Зависи какво искаш да сваляш.

Иначе, по повод свалянето от интернет  Mr. Green  Descargarse archivos por P2P, ¿es delito?

Оффф, при нас от 2 дни вали  Tired

# 66
  • Spain
  • Мнения: 3 750
здравейте моми4ета
 лека и успешна седмица на вси4ки
е ,Дарк ти се появи ! кажи какво става с теб? как я карате ?
Саби аз горещо ти препоръ4вам да си купи6 такава ма6ина ,само заради тестото си струва ! имам я - правя страхотни питки с забъркано в машината тесто и е лесно и е бързо !  с козунака дето го беше пуснала Гери оба4е се изложих - стана , но нещо не ми хареса как го изпе4е машината . предпо4итам да си ги пека във фурната ли4но аз .Саби сега има голямо разнообразие на машини (има в МедиаМаркет, в Сатурн -незнам дали ги има тези вериги магазини при вас  , в Карефур - там видях една Мулинекс която много ми хареса ). трябва да я гледа6 да е с голямо казан4е (за по - голям хляб 1250 гр и да има програми за месене и за пе4ене отделно ). ще те навием  Wink
Гери на коя програма го сложи козунака  ? (аз на 4 и после на 12 защото я прекъснах 4-тата ), а ина4е тестата ги меся на 8.
Гери аз ве4ер ако имам време да гледам телевизия гледам в понеделник - теле5 - сериала "от престъплението" (как зву4и само на бг  CSI), вторники 4етвъртък -по куатро Хаус и Анатомията на Грей , по пета - матримониотата , по 4етвърта през деня един конкурс младежки за танци (Фама), и по първа конкурс "идентити" (повтарят го май в неделя сутрин ) . като цяло нямам много време да "следя " винаги вси4ко но това са ми лзбимите на мен Simple Smile (Анатомията оба4е ве4е я изгледах от нета ). като цяло куатро ми е любим канал на мен !
Куарто миленио и на мен ми е любимо предаване оба4е го гледам рядко защото все в неделя нещо ми излиза за правене . в4ера го хванах за малко и не разбрах - в крайна сметка защо в това предаване се разисква6е дали има някои или са отражения във " виндсорф" . каква национална сигурност замесиха и какви бяха тези фирми за оръжия ? аз мисля 4е нямаше нищо паранормално или странно - и аз ги видях хората още докато гореше сградата (ние 4есто спим на пуснат телевизор без звук и то4но тая нощ се събудих , гледам горяща сграда насреща ми и от 4 сутринта ве4е не ми се спеше ), явно ез а мен 4е прибираха или унищожаваха някакви документи .....кажете какво мислите по въпроса !

# 67
  • ES
  • Мнения: 2 172
http://i142.photobucket.com/player.swf?file=http://vid142.photob … Miti_18mes104.flv">

Анет, ето как катерим парзалката

ЛаАда, сложих го на еспонхосо (втората програма), но го сложих малко във фурната на 50 С за 15 минути да довтаса, че ми се видя не напълно втасал. Няма смисъл да спираш програмата, като натиснеш бутончето от където пускаш машината да работи, то остава програмата на пауза и тя изчаква 15 минути и после сама продължава, това случайно го разбрах. И аз така я бях спряла и после опекох козунака в машината. Но наистина не пече добре, моя наистина стана пан кемадо.  hahaha Или трябва да се извади по-рано (чета, че другите майсторки на козунака го пекат по 50 минути на 150 С фурна) или да го пека във фурната. А ти си го сложила на програма за пан дулсе, няма кой знае каква разлика.
Днес реших да покажа снимките на момичетата от офиса и ме питат какво е, аз пан кемадо, нали така се превежда нашия козунак. А те, може да е хубав с хамон.  Shocked Викам как с хамон бе той е сладак. А една, ааа, кроасаните и те са сладки, но се ядат с хамон. Е...

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 16:49 от gery_to

# 68
  • Мнения: 781
И при нас времето е
Саби твоята е голяма сладурана, днес и разгледах снимките, а и ти си готина мадама
Гери твоето кузуначе тоста апетитно изглежда, аз за съжеление най- много да имам време за
някой кекс набързо и това е, докато порасне малкия ще е така- гледам да пъхна нещо набързо във
фурната, за творчество няма време
Момичета да ми каже някой кога е нашият Великден тази година

# 69
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моми4ета Гери е голяма фенка на КЛифорд ел гран перо рохо и днес слу4айно ми попадна  торента - за да го свалите трябва само една проста регистрация , на тази страница има цял раздел за детски филми -Хара май ти питаше за детски филм4ета . аз пък търся сериики  na Tweenies - имам 3 на испански .някои да е намирал ?

http://www.topetorrent.com/descargas/cine_infantil/des-clifford_ … gran_mascota.html

# 70
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
уф вес права си знаеш ли че върху тази тема както и върху инхуриас, имахен и буен номбре и интернет ми беше ел трабахо де инвестигасион, та за това ще говоря и на конференцията на която ме поканиха, но какво да се прави има филми които не си заслужава да ги гледаш на големия екран
гари малкия е невероятен, нали си ми е любимец
ние за сега приключихме със захранването пак сме си само на мляко, а на мен както уж ми беше спряла кърмата взе да тече като из ведро, мокри ми блузите, абе ужас какво да ви кажа
в замунда не мога да се регистрирам не ме пуска нещо не знам защо 
ада в това линкче има много хубави неща

# 71
  • Мнения: 789
ЛаАда , благодаря  Hug! И Иви много обича Клифорд.Всяка сутрин го гледа ,както и онова филмче с цифрите(забравих му заглавието).Иначе в Е-Муле намерихме и дръпнахме "Боб и сус амигос","Пиги и сус амигос","Ла каса де Мики Маус","Каю"... Няма пропуски.От него вече не се вреждаме пред телевизора.Ако скрием дистанционните,отваря капачето на ТВ-ра,превключва си на ДВД,пуска си дисковете сам.Сега крием дисковете и ще включваме блокажа на бутоните на ТВ-ра.

# 72
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Такааа,ходих аз днес до Лидъл с намерение да купувам машината за хляб,ама се оказа,че е останала само една и то тази,която е служила за мостра,че цялата и кутия беше накъсана и нещо не се реших.После ходих и до Карефур и видях,че и там има от тяхната марка,на вид много добра и цената не е лоша-54,90,имаше и на Мулинекс,само че с по-малък обем и доста по-скъпа,та за сега обмислям варианти,но май ще се реша за тази на Карефур.Вече съм се навила,няма връщане назад  Laughing.

Гери,много сладък Митето,и как се качва вече сам на пързалката #Crazy.А ти май имаш нова придобивка(фотоапарат Wink)ама не си се похвалила.

ЛаАда,на Йоана също много и харесва Клифорд,още едва ли го разбира ама като го види много се радва.За сега най ни харесва Покойо  Simple Smile.А това за зградата Уиндсорф (не знам дали съм го написала правилно newsm78) го гледах и аз малко отгоре-отгоре,но не става въпрос за "фантасмас",по-скоро че няма обяснение как са били по това време тези индивиди там.Изобщо има много неизяснени неща по случая.А и често се обсъждат теми за престъпления в предаването,не само паранормални явления Grinning.Мен пък ме е яд,че го дават толкова късно и то в неделя,ама почти винаги го гледам и в понеделник ходя като ударена от недоспиване.

Вес,ще организираме ли нещо за сряда или ще го отлагаме.Вариянта да дойда с Йоана отпада,защото прочетох в сайта,че е забранено да се влиза с колички Sad.Благодаря за сайта,койо си дала Peace

Анет,и аз гледах един хубав варненски сайт за цветя и предположих,че ги поръчваш от там,абе в големите градове имате много предимства,в някои сайтове ми слагат около 20? отгоре,защото е поръчка за по-малък град Shocked.Не знам в този сайт,който Вес е дала,дали цената е окончателна или добавят нещо за транспорт newsm78.

Благодаря,момичета за хубавите думи за Йоана,много сте мили всички Flutter Hug

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 20:34 от saby

# 73
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Мимии,това филмче дето го дават сутрин е "10+2"май,ама нещо го няма последно време newsm78,Йоана много се радваше на музичката му Grinning.

# 74
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Анет, така е, и аз не бих си платила за да гледам някои бози. Но има противоречие някакво - хем закона ти позволява да имаш филми без да си платил лиценз, ако не ги разпространяваш срещузаплащане, хем пък тегленето им е престъпление newsm78.

Саби, гледах току що прогнозата в ИНМ. До сряда вкл. е дъждовно с вятър Confused От четвъртък вече е слънчево и без вятър, ако искаш - тогава.
А за цветята не искат нищо извън обявената цена. Пише го в линка горе - деливъри: No limits. Anywhere in Bulgaria. Shipping always = 0.00 $. Free delivery. All prices are in USD
Everyday we - Flowers To Bulgaria, deliver flowers and gifts to: Sofia, Plovdiv, Varna,Burgas, Stara Zagora, Vidin, Iambol, Sliven, Karlovo, Kazanluk, Haskovo, Pleven, Vratza, Veliko Tarnovo, Shumen, Blagoevgrad, Pazardjik, Nesebar, Gabrovo, Sevlievo, Ruse, Blagoevgrad,...any city in Bulgaria.
За количката, аз също го прочетох, но по репортажите, които даваха, имаше майки с деца на ръце, което ме навежда на мисълта, че имат нещо като стая, в която ги пазят, срещу номерче. В много посещавани сгради също е така - и в Италия, и в Швейцария - оставяш си целия багаж на гардероб, дават ти номерче и после си го взимаш. Има телефон за инфо, може да звъннеш и да ги питаш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт