Бебешки продукти, използвани от възрастен

  • 5 611
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Според мен всеки сам може да си прецени, дали съставките на един детски продукт са подходящи за него или не  Thinking
Много от вас казват "аз не използвам, защото те не са подходящи" - е, явно има и такива момичета, на които им се отразява добре и няма защо да ги съдим  Naughty
Аз също използвам от време на време детска козметика, но не разчитам само на нея Peace

# 16
  • Мнения: 4 292
Много от вас казват "аз не използвам, защото те не са подходящи" - е, явно има и такива момичета, на които им се отразява добре и няма защо да ги съдим  Naughty
Кой кого съди? Авторката задава конкретен въпрос. Всеки си изказва мнението. Пък сега дали ще се хареса на един или друг...   Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 314
ползвам крем4ета,лосиони,шампоани ...  Peace

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
Ползвам олиото на нивея , чат пат балсамчето на дъщеря ми защото ухае неевероятно.

# 19
  • Мнения: 196
аз редовно си мацкам ръцете с на племенника кремчетата:)цял ден после ми е едно хубаво и ми миришка на него-лелин сладур ,а бебешко олио на джонсан ползвам редовно като масажно Crazy

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Кремът ми за лице бебешки колд крем Хип -кожата ми е суха и алергична, от този най-малко се обривам засега.  Tired

# 21
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
За тяло ползвам сапуна и лосиона на Bubchen. За лице предпочитам козметика за възрастни, защото бебешките кремове, които съм ползвала са доста гъсти. Мисля, че са по-добри от другите, поне нямат толкова агресивна химия вътре. Даже ми се ще да взема бебешко слънцезащитно мляко за лятото.

# 22
  • Мнения: 1 322
Ползвам млякото за тяло на Бюбхен.

# 23
  • Мнения: 1 258
Здравейте и от мен!аз също ползвам козметиката на малкото!олио за тяло на Bubchen,шампоана за коса от време на време,но най-любим ми е крема за лице на Себа Мед!  bouquet

# 24
  • Мнения: 26
Моя дебелан се изрина от олиото с невен на Бюбхен и сега си го мажа аз по краката, но не мисля че има някакъв особен ефект, кожата ми пак е суха.
По принцип детската козметика щади повече кожата и шампоаните например са с по-слабо измиващо действие- предполага се, че децата не са подложени на такива ситуации, като стоене в запушени заведения и други подобни.
Като цяло не виждам защо пък да не се използва детска козметика.

# 25
  • Мнения: 202
Аз ползвам на Бюбхен крема малина за лице и шампоана с етерични масла за коса и съм изключително доволна Simple Smile

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ползвала съм кремовете против студ и слънцезащитните на детето. При мен работят  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 318
За кожата при мен няма проблеми - мога да се клепотя с детските мазила... Но за косата е голям проблем - въобще не ми действат добре детските шампоани. Но си е до човека. Според мен те са доста по-нежни и не ми измиват добре косата.

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
Ползвам бебешко олио.Харесва ми как усещам кожата си след нанасянето му. Peace

# 29
  • Мнения: 250
Аз използвам бебешко олио Джонсан с алое. Кожата става страхотна и мирише приятно.

Общи условия

Активация на акаунт