Отказвали ли сте......

  • 4 483
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм. Всъщност никой никога не ми е предлагал брак Crazy Явно не предразполагам мъжете към сериозни планове Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 448
Аз толкова рано казах "Да", че не съм имала начин да откажа в последствие. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 300
Отказвала съм. ТРи пъти. Подозирам, че и трите бяха отчаян ход да ме задържат,когато си тръгвах. Мъжете са еднакви понякога Wink

# 18
  • Мнения: 2 070
Ами директно прдложение не съм получавала, някак официално такова. Но в определени моменти на разговорите е ставало ясно . Но то моето мнение е ясно и няма смисъл. По-добре да не си го причинява човек.

# 19
# 20
  • Мнения: 5 393
Тц. Никой не ме ще мен. Joy

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не отказвам, женя се наред най-безотговорно.  Mr. Green

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Не съм отказвала.

# 23
  • Мнения: X
Да, отказах веднъж. Бях на 24, още много вятърничава. Човекът искаше брак, беше готов, а аз не. След като скъсахме, след пет месеца се ожени за друга.
Понякога, когато се чувствам наранена и тъжна, съжалявам, че го отблъснах, но е моментно.

# 24
  • Мнения: 8 917
Отказвала съм и не съжалявам, не затова, че се е показал след това в някаква лоша светлина, а заради това, че си намерих моята си половинка по-късно. Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 11 747
Не съм отказвала. То и свястно предложение не съм получавала, как да го откажа?

# 27
  • Мнения: 684
Когато се разделих с последното си гадже (и атакувах мъжа си  Blush ), бившият в отчаян опит да ме задържи рече, че иска да се женим. Не, че е било истинско предложение с пръстен, подготовка и т.н., но отказах въпреки, че преди това си мислех, че той е човека. Може би, ако се беше престрашил по-рано щях да се съглася, но... съдбата си знае работата Wink  Не съжалявам хич!
 
P.S. Давайте по-подробно де - нещо по-пикантно няма ли, клюкинки, кирливи ризи...  Mr. Green  Джейн, сподели и ти де... Сигурна съм, че има какво!

# 28
  • Мнения: 573
Ми тооооооо ....  Rolling Eyes , аз предлагам. И предложих на 1/2-рата, той се съгласи и после нямаше вече на кого да предлагам  Joy
И при мен така се получи.Сега само мрънка ,че с моето бързане не съм му дала шанс......ама докато го чакам.... Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 2 577
Два пъти.
Единият бях още твърде млада, вторият - твърде осъзната...Тогава се колебаех него или сегашният ми съпруг. Избрах второто. И до днес оставам с някаква мисъл, че не трябваше да постъпвам така. Отказах по възможно най-просташкия начин. След няколко месеца той се ожени за друга на инат. Е, поне се преживяхме и донякъде този брак го успокои.
Ако бях приела, щях да започна да раждам и  да гледам деца. Като отказах, имах възможността да се насладя на още дълги години скитане с мъжа ми, с който се оженихме много години след това, и да се насладя на красиви места и мигове и чак сега да открия майчинството.

Общи условия

Активация на акаунт