Шейпинг, ФБ йога и таебо в Палах - Варна.

  • 25 514
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
Пон - 11.00 - йога; 18.30 фет бърнинг йога
Вт - 8.00 - йога; 18.00 - йога
Ср - 11.00 - йога; 18.30 фет бърнинг йога
Четв - 8.00 - йога; 18.00 - йога
Пет - 11.00 - йога; 18.30 фет бърнинг йога

Съб - 8.00 - йога; 15.30 - фет бърнинг йога
Нед - 15.30 - фет бърнинг йога

Карта за 8 посещения: 33 лева.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 472
baby_doll , много ти благодаря.   bouquet

засега часът в неделя ми се струва удобен  newsm78 аз съм абсолютно начинаещ и много ми се искаше още тази седмица да отида да се пробвам.

Колебая се между Цвети в Тим и часът в неделя в Палах за ФБ йога. Някакви мнения?

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 17:32 от EliZ

# 17
  • Мнения: 164
Залите в Палах са наистина страхотни. И цената на картата е нормална спрямо останалите места. Само да попитам, другата Йога( не ФБ) каква е точно...класическа, хатха...бяха май доста разновидности... newsm78

# 18
  • Мнения: 335
Момичета,
Моля ви,препоръчайте къде да отида на йога във Варна?Всички лекари ,при които съм била казват,че трябва да се постигне (най-добре чрез йога) пълно душевно успокоение,а  при мен е много трудно. Sad
Благодаря!

# 19
  • Мнения: 70
Вдно време съм ходила в Черно море, при Димо ако не се лъжа.. там е класическа йога , той е възрастен и опитен.. хубаво беше, но не е ефекта , който търсех.. но за успкоение и релакс ти го препоръчвам.
Искам да ви помоля за актуална програма за неделя на аеробните тренировки в Палах ?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ако още се интересуваш -прясна информация, от вчера имам листовка:

10-11 Аеробика -Петя
15,30-17,00 ФБ Гимнастика
17,00-18,00 Dance Fit -Ася
19,30-20,30 Тае Бо -Таня

# 21
  • Мнения: 97
Само да попитам, другата Йога( не ФБ) каква е точно...класическа, хатха...бяха май доста разновидности... newsm78
И аз бих искала да попитам същото???

# 22
  • Мнения: 22
Здравейте  Simple Smile Искам да попитам някой има ли актуален график за Палах центъра? Крайно време е да се размърдам  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 54
За сега мога да дам информация на всички, които още се интересуват за Аеробиката и шейпинга. Тази вечер мисля да отида да взема графика за всички упражнения.
Аеробика има Вторник и Четвъртък от 7:00h, а в Неделя от 10:00h
Шейпинг има Понеделник, Сряда и Петък от 17:30
Крайно време е и аз да се раздвижа, а и идва и лятото. Успех на всички и ако някой има нужда от компания да пише Simple Smile

# 24
  • Мнения: 54
хайде, няма ли момичета, които ходят на тренировки в Палах. ще се радвам някой да сподели от личен опит ое е по-добре Шейпинга или Аеробиката. Мерси предварително Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 176
Защо не се насочите към тае-бо? Тренировките са много интензивни и наиситина усещате, че работите върху тялото си. Аз ходя при Михаела и съм много доволна, друг е въпросът, че само със скачане не става  Laughing Тае-бо има пн, ср и петък от 10ч, вт и чт от 19.30, а събота от 13ч. Пробвайте, в началото ще ви се стори сложно, но като свикнете, ще ви доставя удоволствие.  Hug

# 26
  • Мнения: 54
Ами честно казано съм посещавала тае-бо тренировка и нещо не ми допада. Преалено е сякаш скачането, а не е толкова натоварването върху дупето и бедрата, а аз там искам да наблегна. Казаха ми, че шейпинга е по-добрият вариант. Ще се радвам някой да сподели от личен опит Simple Smile

# 27
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен  Simple Smile !
Видях, че темата е интересна и реших да се включа. Специално за Палах не мога да дам лично мнение, защото не съм тренирала там, но от една приятелка знам че на ФБ йогата има много хора винаги.
Аз лично съм минала през какво ли не: йога, пилатес, каланетика, степ аеробика, латино степ аеробика, танци, плуване.. Бях преустановила тренировките , но от около 2 месеца отново започнах да тренирам и реших да започна с пилатес , за да се поразтегна малко като за начало. На мен също  не ми допада тае-бото..
В началото започнах да ходя в един малък (а и май е стравнително нов) фитнес за жени, в който има тренировки по пилатес, йога (класическа ) и тае бо (което според мен беше нещо между тае бо и аеробика) . Фитнесът се казва Евита и е само за жени. Там специално на йога имаше малко хора , не толкова много колкото на другите занимания. Девойката е много внимателна и на мен лично за релакс ми хареса. Godgift за там може да пробваш, ако искаш пиши ми налични , зад а ти дам повече инфо (да не излезе реклама), а и аз знам за Черно море за йогата , че е много добра там, но имало мноооого хора винаги.
Обаче смених Евитата от скоро и започнах да ходя в Тима Wink , защото  има по-голямо разнообразие, повече възможности и има фб йога. До скоро само нея не бях пробвала и ми хареса, но е доста по -динамична , изморяваща, продължава час и половина и поне на мен ми идва малко нанагорнище, но се надявам по-нататък да свикна с всичките упражнения. Момичета доста има, мисля, че повечето отдавна ходят, и незнам дали е от това , но доста добре изглеждат Wink Графикът в сайта не е актуален, имам новия. (ако някой иска ще му го дам ).  В Тима ходих и 1 път на шейпинг , да видя за какво става въпрос  Simple Smile  , по принцип тренировката беше половин час скачане (аеробика) и след това 30 мин. други упражнения за корем, ханш, дупе  Laughing
Аз лично съм много доволна от степ аеробиката, тялото наистина се стяга , по- динамично е , за мен лично е по-забавно (ако мога така да го определя ) . На степ аеробика и таебо аеробика (нещо смесено )  съм ходила в един фитнес център под 3 ОУ (ул. Роза 32) , залата не е кой знае какво, но треньорът е много добър, даже е някакъв шампион по аеробика (ако не се лъжа) има и момиче, което също е много добро, но с малко по-леки комплекси. Тренировката включва и управнения други, не само скачане на степа Wink Съжалявам, че няма в Тима степ аеробика.
Онзи ден ми попадна и още нещо интересно като фитнес център http://deymosfitness.com/ , на флаерчето, което имам има график за аеробн занимания, в сайта тази информация я няма, но тъй като на мен ми е доста талече и не ме устройва, иначе бих пробвала  Wink Пише, че има липо бърнинг аеробика, фолк. Аеробика, фб йога, шейпинг, фб пилатес.. , но мисля , че ако някой се интересува трябва да се обади Wink
Ако някой иска повече инфо и се интересува за някои от местата, където съм ходила и ходя , с удоволствие ще отговоря  Peace

# 28
  • Мнения: 97
Благодаря за това, което си споделила. Не мисля, че ако дадеш повече инормация за Евита, ще е реклама. Потърсих малко в Гугъла, но не намерих нищо. Аз лично се заинтересувах от йогата там, не обичам, когато има много хора. Би ли споделила къде се намира този център и в какви часове се провежда йогата?

# 29
  • Мнения: 22
bezant, ходи ли вече на тренировка в Палах? Как е? Сподели... И аз се каня да почвам да ходя, но явно все си нямирам някакво оправдание  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт