Немската дружина се запознава таз година - 62

  • 12 632
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 138
много пишете, ей. не работите, знам ви аз вас, мързеливки Mr. Green
новите, за да ви приемем се искат подкупи. ока вино, три метра сурова свинска наденица, може и някоя глава чесън.

бях в нашето консулство. много готини каки бачкат там бе. любезни, приятни. лакърдисвахме си близо час. едно пълномощно направих, че ми трябва и събрах инфо за детето. налага се за сложим снимка в паса, ама кога ще стане-не се знае. времето просто ни бяга, а и оня тиквеник да го хванеш за подобно нещо, не знам как ще стане. освен ако има веднага решение утре за формундшафт на името на приятелката ми, с него да сложим и снимка в паспорта. абе нека дойде утре и ще видим, първо да видим какво ще реши съдийката.
аре, отивам да спя за красота, не че мога да стана по-хубава и неотразима от това, което съм де. няма вече накъде по-голяма хубост да придобия, достигнала съм перфектното Mr. Green
талибанката през ноща си игра 2 часа по главите ни, та съм труп.

# 226
  • Мнения: 1 817
Коте, ни вест, ни кост  Rolling Eyes ! Въпреки че е 21ви... Ти как си? Надигаш ли гребена? Wink
Лутърке, успех! Hug Горещо ти съчувствам, защото аз следвам дипл мат  Laughing и при нас както фордиплома, така и диплома включва 3 устни, които включват по няколко изпита всеки. Така че дерзай! До тук сме го докарали, ще избутаме и края! Peace
Добре дошли на новите момичета!  bouquet
Вечке, има ли новости? Сетих се, че можеш да отидеш и на бератунг в шуламта. Ако директорката не ти съдейства, то те ще ти помогнат със сигурност! А защо не вземеш и мъж ти да им скръцне на всичките недо... германки по немски и да се приключи драмата! Много ми е тъжно като чета за Мирел! Hug Ама е факт, че аз нормални даскалици не познавам! Twisted Evil (Тези, които са ми рода, са изключение и са от старата генерация  Wink)
Мате, райзепас със снимка и нямаш грижи  Peace !
Веси, радвам се, че се появи пак! Наплодува ли се или още държиш фронта? Grinning
Кой друг е 2в1? Да си казва без бой  Naughty !

# 227
  • Мнения: 1 768
Веси, радвам се, че се появи пак! Наплодува ли се или още държиш фронта? Grinning
Ще плодувам-гладувам след няколко месеца директно при Емилова.Там ще ми се раЗкаже играта. ooooh!
Сама успях да сваля само 5 кила.До толкова ми стигна волята. Crossing Arms
А ти? WinkСтопи ли се вече? Grinning

# 228
  • Мнения: 1 636
Биба ниЩо не приzнава та zа това Зиме сега теб да те почваме  Laughing
Кой друг е 2в1? Да си казва без бой  Naughty !
Кой друг освен теб ли?  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 508
Перла,не съм аз.
Лутър вчера имаше изпит.
Коя е банката, имаше някакви смени в ДСК, защото я купиха, но не съм сигурна. Трябва да проверя.


И3винявам се на Лутърката 3а грешката bowuu
Днес, татко ми прати факс с новите данни и какво да гледам Rolling Eyes Новите данни са на банка UniCredit Bulbank, a старите на банка HVB Bank Biochim Rolling Eyes Обаждам му се по телефона и му ка3вам, че това е друга банка, той твърди, че е същата. Ка3вам с насмешка, 3а да не се обиди, да не си ходил на друго място, не, ка3ва, та3и е банката. Не мога да ра3бера, но си мисля, че нещо си там сменят, продават, правят, 3ащото IBAN после идват букви и цифри, са сменени, а цифрите след това са същите. Дра3ня се обаче, 3ащо не уведомяват клиентите. По същия начин много мои по3нати си смениха тел. номера на мобилните, 3ащото пуснали промоции и т.н.
и като речеш да 3въннеш, глас в пустиня ooooh!
Добре дошли на новите дами Hug
Май наистина, докато се органи3ират берлинчанки, ние пак ще се съберем Laughing
Обаждах се днес и до АОК и ра3брах, че нямам право на мутершутц гелд, 3ащото съм селбщендиг Sad и какво сега newsm78 от кога имам право на елтернгелд, 8 седмици след раждането ли newsm78

# 230
  • Мнения: 3 880
от кога имам право на елтернгелд, 8 седмици след раждането ли newsm78
От деня след раждането.
Поне така беше преди, когато имаше ерциунгсгелд. За тези, на които не им се полагаше мутершутц, имаше някакви пари за  деня на раждането (към 70 евро, ако не се лъжа) и от следващия ден се започваше с възпитателските. Но може и да има промяна след въвеждането на елтернгелд....

# 231
  • Мнения: 1 584
от кога имам право на елтернгелд, 8 седмици след раждането ли newsm78
От деня след раждането.


На мен това не ми стана много ясно - нали 8 седмици уж има Мутершутц (за нихтселбстендих), а пък Елтернгелд пак ти ги броят от раждането дефакто до навършването на 1г на детето и били 12 месеца .... Голяма тъмна Индия е за мен поне..Аз мисля другата седмица да си говоря с нашите ХР-ки да видим какво ще кажат..

# 232
  • Мнения: 1 817
Веси, още не съм, но се трудя по въпроса от далеко, че да е леко  Wink ! Идва лято...
А ти в дебелариума ще ходиш, а  Laughing ? Така го наричат центъра на Емилова. Там е доста скъпо! По/добре си дръпни книгата на Ковачева от нета, стегни се и си го направи в къщи.  Peace
Чико, кой каза, че аз съм? Признавам си без бой! Не съм...Размина ми се  Laughing ! Нали съм устойчива на грипове и бременният ме подмина  Hug .
Майра, Мутершутц започва 6 седмици преди и свършва 8 седмици след раждането. Ето линк
http://www.bmfsfj.de/Kategorien/gesetze,did=3264.html.
Елтърнгелд има 1 или 2 години според зависи...Обяснено е тук
http://www.bmfsfj.de/Politikbereiche/familie,did=76746.html

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 18:09 от ZiMa

# 233
  • Мнения: 1 768
Веси, още не съм, но се трудя по въпроса от далеко, че да е леко  Wink ! Идва лято...
А ти в дебелариума ще ходиш, а  Laughing ? Така го наричат центъра на Емилова. Там е доста скъпо! По/добре си дръпни книгата на Ковачева от нета, стегни се и си го направи в къщи.  Peace
Имам я книгата на Ковачева от скоро. Laughing Въпреки това: Емилова ме зoве. newsm68

Апропо Емилова.Преди малко се обаждах да реЗервирам zа лятото.Таман да си направим  почивката,да иЗкараме едно море и да отидем на гости.Но лятото са на Боровец.До юни са на морето.Много се ядосах. #Cussing out

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 18:40 от Mon Cheri

# 234
  • Мнения: 1 817
Ъхъм  Wink зимата на морето, лятото на Боровец. Виж им страницата...Има даже цени!
www.emilova.org

# 235
  • Мнения: 1 768
Ъхъм  Wink зимата на морето, лятото на Боровец. Виж им страницата...Има даже цени!
www.emilova.org
Да,знам подробностите.Но се бях заблудила,че лятото  са на морето. #CrazyГрешката си е изцяло моя. Whistling
Значи ще има лека корекция на плановете. Mr. Green

# 236
  • Мнения: 1 584
Веси, ти колко си кила отгоре ако не е тайна, че чак при Емилова Rolling Eyes Една моя колевка гладуваше така, после обаче много бързо качваше обратно, пак глад, пак нагоре..Някакъв порочен кръг ми се струва ..И цялата е в стрии Confused Дето имаше една поговорка - вместо да изпишеш вежди, да не избодеж очи.

# 237
  • Мнения: 1 768
Веси, ти колко си кила отгоре ако не е тайна, че чак при Емилова Rolling Eyes Една моя колевка гладуваше така, после обаче много бързо качваше обратно, пак глад, пак нагоре..Някакъв порочен кръг ми се струва ..И цялата е в стрии Confused Дето имаше една поговорка - вместо да изпишеш вежди, да не избодеж очи.
15 съм в повече.Десет останали от бременността и 10 преди нея(сега са 5  преди нея). Sad

# 238
  • Мнения: 1 242
Ола, мадами.

Не мога да се свържа с една мацка, та да разбера още ли е актуален зовът за помощ. Ще ви държа обаче на течение. Wink

Мате, ако е само Kinderpass знам, че става веднага и струва около 15 ?+актуални снимки, виж за Reisepass ви трябват пак актуални снимки, около 60? за биометричния пашапорт и близо 2 месеца чакане. Или за деца да е по-малка таксата? Всъщност не знам, питай на място.

Шехи, кое му е скучното? Този ми въпрос не означава, че не се радвам на новото попълнение - добре дошли на всички новоприсъединили се! Grinning

Всъщност, може и да си права. Мине се не мине, и току изпращи някой и пак се подхваща темата за диети тук. Grinning
Слабейте момичета, но с мярка. Предупреждавам пак, само гледайте да не се затриете! Hug

# 239
  • Мнения: 11 329
Веси, ти колко си кила отгоре ако не е тайна, че чак при Емилова Rolling Eyes Една моя колевка гладуваше така, после обаче много бързо качваше обратно, пак глад, пак нагоре..Някакъв порочен кръг ми се струва ..И цялата е в стрии Confused Дето имаше една поговорка - вместо да изпишеш вежди, да не избодеж очи.
15 съм в повече.Десет останали от бременността и 10 преди нея(сега са 5  преди нея). Sad
Ти си направо луда да правиш диета. Тамън си замязала на жена!

Общи условия

Активация на акаунт